Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT & TWRP] за LG G3 - D855 [Android 6.0 (Marshmallow)]
#26

Не .Не работи това приложение все още с 6.0.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-01-26, 23:52:26)ganchev написа:  Не .Не работи това приложение все още с 6.0.

Благодаря за бързият отговор, колега. А можеш ли да ми препоръчаш нещо подобно, да има и ръчни настройки, като на лг г4 стоковата камера примерно?
Цитирай
#28

Първото, което колега не му е мястото да коментираме камерите тук.Има си раздел за подобни приложения . Може там да направиш тема с въпроса, който те вълнува.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#29

има ли вече лесен начин за руут
Цитирай
#30

Какво сложно има в начина от първи пост ?!? Две програми инсталираш и после флашваш два зипа...Дори не ти трябва и компютър Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#31

И аз рутнах без проблем, след това да го махам ли AutoRec?
Цитирай
#32

Да махни го

        
Цитирай
#33

Появиха се някакви файлове в паметта на телефона, и тях ли да ги трия.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#34

Това ти е backup на оригиналното Recovery, kernel, modem и т.н създадени от Autorec. Ако искаш ги трий, така или иначе с едно префлашване си става стоков.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#35

Имам странен проблем, след като рутна телефона в контакти ми изчезва опцията да покаже контакти на сим картата и да записва на нея. Като го префлашна с Flash tool всичко си е нормално, докато не го рутна. Някой имал ли е същия проблем?

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай
#36

Аз го имам и някой друг беше споделил същия проблем. Аз обаче не му обращам внимание, тъй като не записвам контактите в SIM картата от както съм с андроид телефон.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#37

Има вече и руут за новата V30C на андроид 6.0.   Стъпките са същите, като в началото на темата, с една единствена разлика -  вместо  makepermissive се флашва  HacerPermisivo, който може да намерите тук. В архива има всичко необходимо за руута. Разархивирате, качвате папката в картата памет на телефона и действате смело. 
Изпробвах лично метода и работи без проблеми.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#38

Моля някой ако може да помогне. След като флашнах HacerPermisivo - рестартирах. След това флашнах beta supersu-2.52 и след рестарта телефона стои на началната картинка:  LG lg life's good.
Благодаря предварително!

> редактирано:  Оправих се.
Цитирай
#39

Успешно рутнах с този метод и сложих рекавъри на едно Жи3, благодаря на автора на темата. Разбира се малко зе закучи Кинго и не искаше да се махне, но след ъпдейт на бинарито (нормал) на СуперСУ и няколко рестарта се махна.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#40

Работи без проблем,стана за 5 мин,благодаря
Цитирай
#41

Някой рутнал ли е 30f, защото нещо не се получи при AutoRec и не пробвах втори път.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#42

(2016-05-08, 15:31:46)simeonov_74 написа:  Някой рутнал ли е 30f, защото нещо не се получи при AutoRec и не пробвах втори път.
30f bumped го рутнах по този начин. Само, че използвах hacerpremisivo.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#43

Нещо на мен не ми се получи. След инсталацията на autorec, увисна и нищо не стана над 30мин. си стоеше на autorec.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#44

(2016-03-16, 18:26:06)gogo333 написа:  Има вече и руут за новата V30C на андроид 6.0.   Стъпките са същите, като в началото на темата, с една единствена разлика -  вместо  makepermissive се флашва  HacerPermisivo, който може да намерите тук. В архива има всичко необходимо за руута. Разархивирате, качвате папката в картата памет на телефона и действате смело. 
Изпробвах лично метода и работи без проблеми.



Не работи линка, който си дал за HacerPermisivo, може ли да го оправиш?
Цитирай
#45

Заповядай целия нужен пакет : https://drive.google.com/open?id=0B-nMKE...VlKWjR2N0E

iPhone 8 Plus
Цитирай
#46

(2016-06-17, 20:38:26)barabalia написа:  Заповядай целия нужен пакет : https://drive.google.com/open?id=0B-nMKE...VlKWjR2N0E

Много благодаря! Рутнах без проблем!
Цитирай
#47

Метода работи без грешка. Руутнах 30f версията без проблем. Kingroot си изчезна директно. Autorec да го трия ли, или да си седи? Не че виждам вече някаква полза от него, но да питам все пак?! Smile

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#48
Photo 

Този метод работи ли на тази версия ,че доколкото разбрах не сработва.
[Изображение: vlLfHRS.jpg]
Цитирай
#49

Работи, няма проблеми.
Цитирай
#50

Здравейте!!!! Аз съм с версия 30j. Искам да попитам някой с тази версия на ММ дали е рутвал според указанията в тази тема

xiaomi 13
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)