Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3 се появи в Geekbench
#76

На кой модел iPhone е реплика ?? По-скоро си е Mate S,но това е за друга тема...При толкова различни модели....Все щеше да прилича на някой от тях...Smile
В менюто няма български език !!!!! Ако това е минус за някой...Smile
Аксесоари
#77

OnePlus 3 - Official Unboxing : https://www.youtube.com/watch?v=1lNo7KKbsgU

 
#78

Има ли проблеми с рам мениджмънта, че чета такива неща днес?

OnePlus 3 64Gb

#79

(2016-06-18, 21:13:52)falio написа:  Дизайна ме кефи, като реплика на айфон е Smile ама отзад е грозeн като хтц, а камерата му е изпъкнала като на самсунг :Smile Доста по-добре е в сравнение с оне 1 и 2 Smile

Друго щеше да е, ако и хоум бутона беше "кръгАл"   Tummenupp

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
#80

@fernando да крага карти :}}}}
Наистина тоя път много добре са го докарали на външен вид.Дано да не се драска лесно или да се лющат тия лайсни като на самсунгите.
@tonkata07 да ти е честит. И да споделиш, след седмица-две, как се държи батерията.
#81

(2016-06-18, 22:33:13)aiwara написа:  Има ли проблеми с рам мениджмънта, че чета такива неща днес?

И аз го видях това,но май затваря само игрите...Днес ще пробвам и ще кажа какво е положението....Ще тествам само с приложения и само с ири отделно....Smile
Не мисля,че е проблем на мениджмънта,но това си е само мое мнение.

Edit

Въпросния Dash Charger върши страхотна работа...Smile 10 Мин на зарядното ви добавят 21% към батерията,30 мин ви добавят 63%...След 80-я % обаче скоростта пада значително и от 5 до 100% се зарежда за 68 минути,к оето не е толкова зле като цяло....Най-важното е,че телефонът НЕ загрява по време на зареждането !
#82

Ако така аз игри не играя, а и рядко имам повече от 3-4 апликации отворени едновременно.

http://www.androidauthority.com/oneplus-...ns-699184/

OnePlus 3 64Gb

#83

@tonkata07 да ти е честит и да ти върши безупречна работа дълго време.
Доста се замислям дали да не подаря моя на жена ми и да взема OP3 но единствено размера ме спира(за това си взех и OnePlus X), засега. Smile

OnePlus X - Pixel 5
#84

tonkata07@ Та за колко време от плащането до пристигането при теб отне цялата работа?
Че нещо останах без тел и единствената ми алтернатива при андроид е този тел само, ама съм скаран с чакането.
А бе няма ли по-евтин вариант - за какво са ми тия 6гб рам и 64 ром, поне на половина нещо, като за непретенциозни?
#85

Само този вариант е сега. Не знам дали ще има други. Аз поръчах във вторник вечерта след като пуснаха веднага. Трябва да ми го доставят утре. А на Тонката по-бързо даже му го доставиха, май вчера се похвали, че е при него.

OnePlus 3 64Gb

#86

Проблем с ддс и митници ще има ли , кагато поръчката е от официалния магазин ?
#87

(2016-06-19, 11:44:17)rumo написа:  tonkata07@ Та за колко време от плащането до пристигането при теб отне цялата работа?
Че нещо останах без тел и единствената ми алтернатива при андроид е този тел само, ама съм скаран с чакането.
А бе няма ли по-евтин вариант - за какво са ми тия 6гб рам и 64 ром, поне на половина нещо, като за непретенциозни?

На 14/06 го поръчах и на 18/06 пристигна.
#88

(2016-06-19, 11:58:48)djokando написа:  Проблем с ддс и митници ще има ли , кагато поръчката е от официалния магазин ?
Носят ти го директно до посочен адрес. Безплатно. Освен ако не избереш експресна правтка, както направих аз. 16 евро. С DHL.

OnePlus 3 64Gb

#89

Toва е супер, но това с фри доставката ли е или с платената ?
И ти въобще в България ли беше, а и да важно от Еу склад ли шипват?

Аз сложих един в кошницата, но с фри доставка ми дава чак 9 юли за доставка
#90

Бях се навил миналата година на 2 ката , но предвид това че Оксижена им беше нов ме притесни , че ще има доста бъгове ... Сега пак се навивам да го взема , предполагам вече всичко е изчистено , а и ме радва много телефончето ...

Ако може колегата да даде отзиви за камерата само как е Smile) Благодаря
#91

(2016-06-19, 12:52:42)rumo написа:  Toва е супер, но това с фри доставката ли е или с платената ?
И ти въобще в България ли беше, а и да важно от Еу склад ли шипват?

Аз сложих един в кошницата, но с фри доставка ми дава чак 9 юли за доставка
Да, написах ти горе. Безплатната е по-дълга, за това платена сложих, 16 евро. С DHL express. В тракинга ми показа, че пратката тръгна от Полша, така че е от EU склад. То май отдавна е така при тях, поне доколкото съм следил за 2 темата.

OnePlus 3 64Gb

#92

(2016-06-19, 12:52:42)rumo написа:  Toва е супер, но това с фри доставката ли е или с платената ?
И ти въобще в България ли беше, а и да важно от Еу склад ли шипват?

Аз сложих един в кошницата, но с фри доставка ми дава чак 9 юли за доставка

Това е с безплатна доставка,но аз съм в Англия и доколкото си спомням ги шипват от Англия...Затова май при мен дойде толкова бързо.

Кмерата все още не съм я тествал,но днес може да направя няколко снимки с демонстрационна цел....Smile

Колкото за затварянето на приложенията във фонов режим.....Просто променяте стойността  в build.prop file...На този ред:

ro.sys.fw.bg_apps_limit = 20

....променяте стойността от 20 на 36 или 42 и сте готови...Smile

Какво ли ще се бъгне след този ъпдейт ?Smile


[Изображение: 8c0471c624c381aac16af96122887905.jpg]



Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
#93

Упдейтна ли? Big Grin

https://oneplus.net/lab/reviewers/review...2cf7fb3675

OnePlus 3 64Gb

#94

Не !!!!
Реших да проверя и аз във форума...Smile Не си и помилям за ъпдейт....Дори с debloater-a деактивира system update приложението...Smile
#95

Много ли са омазни нещата в 3.1.2? В кой форум гледаш? Явно и аз няма да ъпдейтна, днес трябва да ми дойде телефончето...

ПП: преди малко ми го донесоха, но дори не съм отварял кутията още, че имам много работа. Довечера ще е...

OnePlus 3 64Gb

#96

https://oneplus.net/

1. Как да разбера откъде ще изпратят телефона ако реша да го поръчам ?
На 400 евро ДДС си е цифра искам да съм сигурен, че ще го пратят от Европейски склад.

2. Никъде не можах да прочета за начините на плащане - пейпал приемат ли ?
#97

Само през пейпал можеш да платиш. Не мога да говоря за безплатната доставка, понеже си пуснах платената през DHL (16 евро). Тя е от ЕУ склад, донесоха ми го до адрес. В тракинга ми показа, че доставката започва от Полша.

Разгледай темите в раздела за OnePlus, мисля че се дискутираше доставката. Ако се притесняваш от мита, мисля че са му намерили цаката. Виж в темите да не те подлъжа все пак.

OnePlus 3 64Gb

#98

Чакаме повече впечатления особено за камерата, че и аз му се чудя. А относно гаранцията знаете ли как стоят нещата?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
#99

Вече се предлага и при TO

 

Камерата ще му е най-слабото място след батерията :Д
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)