Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 7 -представен на 2.08.2016

Абе факт че това е(всъщност беше) в момента най - добрия телефон, не във всичко, но като цяло само да не гърмеше нали. Много време ще мине преди да спрат бъзиците за това. Няма значение колко искат да го върнат, вече за мен това не е телефон, да го изтеглят, да уволнят 3-4 хиляди чираци(жалко за хората) да покрият загубите и да спрат да се излагат. Искат да са като апле ама с тоя телефон се прецакаха супер яко, жалко че загубиха от преднината която имаха от S7 и S7 Edge. Лоша или добра реклама няма значение мислех до скоро ама просто трябваше да го изтеглят и да дадат S7 Edge със доста подаръци, VR, смарт часовник и всичко щеше да е точно ама спекулациите продължават и това вече не е добре. Няма значение истина ли са или не......
Цитирай
Аксесоари

Да, и аз не разбрах защо никъде не споменават някакви жестове, някакви подаръци, поне една допълнителна година гаранция, примерно, а то - нищо.
Цитирай

На колегата ми ноут 4 постоянно виси на зарядно за 2 кинта от ebay и проблеми няма с гърмене..Big Grin явно че проблема е по дълбок,а с тази глупост да работи само с неговото оригинално зарядно ясно показва,че и те не знаят май,къде е проблема или не искат да казват.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

http://www.sammobile.com/2016/09/27/gala...-tomorrow/

SAMSUNG Galaxy Note IV 32GB, GREY, 32 GB SAMSUNG SDHC Class 10, S-View Cover case, ММ 6.0.1 
Samsung S 7 EDGE GOLD 32 GBSamsung EVO+ microSDXC 64GB UHS-I Class 10            
Samsung Galaxy NOTE 8, Gold 64 GB + microSDXC 128GB Class 10
Цитирай

Като гледам, тази тема се по-задръсти от съмнителни слухове и чиста проба лъжи. Хората който притежават телефона и пишат във форума са малко. И пада яко гадаене и забавни сценарии.
Но да поясня: Телефона ми е заменен. Не е имал никакви проблеми преди и след това. Иконката за батерията ми е зелена. Ежедневно го зареждам с евтино безжично зарядно за £4 а в колата с друго подобно но с кабел.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
Цитирай

Така е , в момента много лесно може да се пуска подвеждаща информация , която да плаши излишно хората. И аз не вярвам на тея конспирации и фалш статии. Във формите на xda , хората пишат масово че след смяната телефона работи перфектно , радват се да добър SOT и като цяло на телефона. Единствено това забавяне около самата замяна и пускането отново в продажба дразнят хората.
Цитирай

То никой не е казал,че проблемът е масов !!!
Явно си има дефектни бройки,а предвид това,което се случи с първите телефони е нормално всички да с една идея по-чувствителни на тази тема....Smile
Цитирай

Интересно е, че тъкмо когато създадохме форум за Galaxy Note 7, "избухна" и сайта не можеше да се отвори известно време.
Мноого интересно съвпадение е това.
Цитирай

Най-накрая днес ми се обадиха от Самсунг за подмяната на апарата.
Предложението съдържа 2 варианта:
1. Подменят ми устройството (двусимов апарат) с ново устройство (едносимов апарат),
2. Връщат ми парите.
След обстоен разговор по първа точка се оказва, че няма как да ми подменят устройството с двусимово, тъй като този модел не се продава официално в Европа и тези апарати няма как да бъдат обслужени гаранционно в европейски сервиз.

Е, аз предпочетох да ми върнат парите в такъв случай и ще преценявам нататък какво да правя.
Цитирай

algor,
Смятам, че си взел правилното решение. След като предпочиташ двусимова версия, а от компанията не я осигуряват за Европа официално, по- добре парите в кеш, и вече каквото ти е на сърцето.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай

Ще е интересно, ако се окаже вярно, че нова бройка от уж безпроблемната партида е гръмнала
http://www.bloombergquint.com/china/2016...new-note-7

Sent from my Leo toy using Tapatalk
Цитирай

(2016-09-29, 10:15:48)GH0STFACE написа:  Ще е интересно, ако се окаже вярно, че нова бройка от уж безпроблемната партида е гръмнала
http://www.bloombergquint.com/china/2016...new-note-7

Sent from my Leo toy using Tapatalk

Собственика на гръмналият телефон искал само да разгласи чрез медиите , но не дава на Самсунг да тества телефона какъв е проблема?

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

От всичките 101 регистрирани случая в цял свят, се оказа че 26 са измама. Може и този да е такъв

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
Цитирай

Е,има и гръмнал iPhone 7.....за успокоение на феновете на Самсунг...Или пък "империята отвръща на удара"...Smile

[Изображение: 9f9cdbe41d83c611fd66c2d08af2ecc0.jpg]


Телефонът е "избухнал" в кутията.....За сега само толкова....Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай

В крайна сметка някой вече в България има ли го телефона?
Цитирай

Един май,който беше писал по горе,че му го подменили...за сега няма други,поне във форума...

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

Някой знае ли колко бързо става подмяната за телефони не купени от БГ? Например купен от Италия и вкаран за смяна в Samsung България?
Цитирай

Какво означава "вкаран" за смяна?
Моя апарат също е от чужбина и е регистриран за подмяна тук чрез контактната форма на сайта на Самсунг.
2-3 имейла размяна и 2-3 обаждания имаме със съпорта, а сега чакам да се обадят за връщането на апарата и респективно парите към мен.
Но апарата не е "вкарван" никъде и е при мен.

пп. Задължително изискват документ за покупката - касов бон, фактура и т.н.
Цитирай

(2016-09-30, 07:10:53)algor написа:  Какво означава "вкаран" за смяна?
Моя апарат също е от чужбина и е регистриран за подмяна тук чрез контактната форма на сайта на Самсунг.
2-3 имейла размяна и 2-3 обаждания имаме със съпорта, а сега чакам да се обадят за връщането на апарата и респективно парите към мен.
Но апарата не е "вкарван" никъде и е при мен.

пп. Задължително изискват документ за покупката - касов бон, фактура и т.н.

Означава точно това, което си направил и ти. Просто ми е интересно колко време им отнема на хората от Самсунг, ако телефона е регистриран на 10-ти този месец.
Цитирай

Аз съм го свършил това на 7-ми и още сме в процес.
Тъпото е, че нашите регионални явно питат централата за всичко и чакат нареждания свише.
Това бави нещата (или поне така си мисля, разбира се).
Цитирай

(2016-09-30, 11:13:09)algor написа:  Аз съм го свършил това на 7-ми и още сме в процес.
Тъпото е, че нашите регионални явно питат централата за всичко и чакат нареждания свише.
Това бави нещата (или поне така си мисля, разбира се).

Благодаря ти за информацията.
Цитирай

Официално обявиха, че ще има компенсация към собствениците на ноут 7... пожарогасител и костюм от кевлар Smile

Тъкмо реших, че това е моя телефон, а то взе, че гърми. Надявам се бройките които ще пуснат из нашите мобилни оператори да са читави. И все пак взех да се двоумя между с7+ и ноута...
Цитирай

(2016-09-30, 22:43:51)TiL написа:  И все пак взех да се двоумя между с7+ и ноута...

С две думи:

Ако ти трябва по-голям екран и SPen - Note 7
По-"компактен" телефон и по-издръжлива батерия - S7 Edge.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Избирам Ноут 7 , понеже съм свикнал с писалката
http://www.androidauthority.com/iphone-7...ra-719230/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Определено айшита продължава да изостава с камерата, нищо че е двойна.
Камерата на Note7 го размаза.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)