Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 и S8 plus - представени на 29.03.2017г.

(2017-02-14, 18:02:32)iamgod написа:  Ей ябълката така и не си направи добри собствени дисплеи, а имат технологията и то в пъти.

Не знам за вас, но този рендер направо ме отвява в това синьо
http://i-cdn.phonearena.com/images/artic...enders.jpg
Много добро попадение но малко вероятно.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Аксесоари

(2017-02-14, 18:00:47)tonkata07 написа:  Никой от никого не копира....Самсунг ще доставя OLED дисплеите за iPhone X и в този ред на мисли,с дисплей на Самсунг няма как iPhone да разглежда по-различно...Smile
Това с уговорката,че дисплеите ще са извити.
Тонка,според теб единя продава на другия части/в случая дисплей и явни върхови технологии/, която другия не е успял да създаде/apple/ и ги слага в свой продукт... Познай от първия път, кой е по-големият? Не се заблуждавай, ябълката отново е назад и е принудена да се нагажда по Самсунгската технология с мизерната си цел пак да изкара кинти от фалшивата си "иновативна" линия телефони. Поставено така, сега кой от кога копира. То е явно. Самсунг вече са с години напред пред другите.

Samsung Galaxy S7 Edge

Леле! Чака толкова заслепени фенове нв вярвах, че имат Самсунг.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )

(2017-02-14, 22:02:40)iamgod написа:  То е явно. Самсунг вече са с години напред пред другите.

Samsung Galaxy S7 Edge

Факт!
Не просто са напред с години, а със столетия!
Дори хилядолетия.

(2017-02-14, 22:11:10)emski_vas написа:  Леле! Чака толкова заслепени фенове нв вярвах, че имат Самсунг.
Предпочитам да не коментрам....Нека си живеят в приказката "Самсунг"...Smile
Може и да греша,но си мисля,че след кризата с процесорите,идва и такава с OLED панелите !

Много е наивно да се мисли че епъл не могат да правят едно , а самсунг друго или пък лг трето... всичко е до патенти...

Май не съм разбран правилно... Нито съм фен нито защитавам някоя марка. Но това е прост реален факт нали? От кого купуват всички дисплей? От тези, които ги правят най добре - samsung и lg. Всички пазаруват от тях нали?
Що да влизаме в безмислени и нелепи спорове. Имал съм и s6, P9, LG, и й знам болчиците мизерни. Мразя някой да ме заклеймява за фен.

Samsung Galaxy S7 Edge

Единствения който и до сега уважавам и ми служеше вярно бе моята добра Lg g3 и все още си оважавям марката. И сега се задява нова добра изненада от това, което веждам в навата g6. Може би бъдещият ми телефон.
А реално в новите самсунг модели почти нещо нова не виждам освен леки козметични промени.

Samsung Galaxy S7 Edge

(2017-02-14, 22:42:30)g1kata написа:  Много е наивно да се мисли че епъл не могат да правят едно , а самсунг друго или пък лг трето... всичко е до патенти...
Смяташ, че само те имат патента за oled ли?

Samsung Galaxy S7 Edge

Iamgod много е вероятно, ако имаш друга информация моля сподели я?

Реално ябълката ема поне над 250 патента свои иновативни, но самсунг и lg поне над 400 и те са свързани със всички нива в технологиите. Това са ограмни мултинационални компании и както се знае работят на всякакви технологични нива. Apple са частна компания, която се развива също с огромна мощ и е една от гигантите в иновативните технологии, но за жалост е затворена компания и иновациите трудно пробиват там. Основателя й я е направил такава и всичко там се движи по негови завети и насоки. В Самсунг нещата са отворени и по свободни за иновации и поради факта, че едно от най-върховите и подразделения,мобилното, движи компанията напред от към иновации, то там работят поне 60% некорейци, а и изпълнителния й директор е американец.
Самсунг създадоха amuled дисплея и с това спечелиха огромен брой почитатели, докато lg създадоха IPS LCD дисплея и дари в старите вече ябълкови 6-ци са техни. Така, че тази й практика не енещо ново за ейпъл. А в айпот устройствата пък ползват отново на самсунг дисплеи. Но реално корейците имат по добрата технология и е доказано в техналогичния свят. Казвам корейци, като визирам и двете марки, които са върхови от към патенти направени в една или друга сфера.

Samsung Galaxy S7 Edge

Едни и същи неща се въртят и не знам дали има смисъл да ги постваме на всяка страница,но все пак....Smile

   

   

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Разбира се, че не...

[Изображение: 21693249.jpg]

(2016-10-10, 14:30:12)smiley написа:  Хоум бутона е нещо прекрасно.... да можеш да си включиш и отключиш телефона с едно натискане на копчето е екстра. Не да се протягаш отзад, отгоре, от страни whatever. Ако го махнат дано поне запазят правилната позиция на фингърпринт скенъра (демек отпред).... тогава може и да не се усети толкова липсата на бутон.

Кой я определи, като правилна? Всеки си има предпочитание. Аз съм свикнал да е разположен отзад. Още докато си изваждам телефона от джоба и пръстът ми пада на скенера. Телефонът светва веднага, без да натискам бутони.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

От джоба хубаво, но от кой джоб... Моят е в джоба на ризата и нито задния, нито предния са удобни при вадене. Когато телефонът е на бюрото е много по-удобно сензорът да е отпред. Всеки е свикнал с нещо, за тва си купуваме различни неща.

Tapatalk with LG G4

Голяма драма с тоя бутон, чудя се как сте живяли преди, като нямаше сензори за пръстови отпечатъци?!

(2017-02-16, 16:12:50)eksoldier написа:  Когато телефонът е на бюрото е много по-удобно сензорът да е отпред.

Я дай пример, с кое и как е по-удобен скенеа когато телефонът е на бюро?!


@vovalinder,
А ка сме живяли преди, когато е нямало и мобили телефони? Lol Big Grin
И пак ходехме по срещи, правехме уговорки, снимахме се, някак се получаваше...

Искам да проверя нещо без да го вдигам от бюрото. Примерно кой ми е писал. Задържаш пръст отключваш и виждаш... Толкова ли е трудно да се сетиш...

Tapatalk with LG G4

Затова ти трябва мото дисплей. Махваш с ръка над него и воала. Unfortunately трябва да смениш марката.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

(2017-02-16, 17:27:49)MUFC написа:  Я дай пример, с кое и как е по-удобен скенеа когато телефонът е на бюро?!


@vovalinder,
А ка сме живяли преди, когато е нямало и мобили телефони? Big Grin
И пак ходехме по срещи, правехме уговорки, снимахме се, някак се получаваше...
Така беше, ама едни и същи неща се пишат вече десета страница, харесва ти...купуваш, не ти харесва и не ти е удобен...сменяш марката или си оставаш със сегашния, толкова е просто.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra

Абе аз се сещам, ама не мога да си го представя. Ако натисна пауър бутона, пак ще ми светне дисплея. Ако дабълтапна, пак ще ми светне дисплея. (или махна както каза Боби за Мото)
Тук говорим за светване на дисплея, да видиш кой ти е писал. Нали така.

Щото ако ще четеш, трябва да вземеш телефона в ръка. И тук логично ръката ти/пръста е отзад и вече е отключил. При вадене от джоб, колегата вече обясни.

(2017-02-16, 17:49:02)bobyn написа:  Затова ти трябва мото дисплей. Махваш с ръка над него и воала. Unfortunately трябва да смениш марката.
Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Ънфортунатели сами имат функцията. При S6/7 със сигурност, при S4 беше по - различна. Тоест махаш над сензора и светва дисплея. Чудо голямо. На мен ми липсва на S7 двойното почукване на LG. Един го кефи еди как си, друг не...... ЛИчно на мен изобщо не ми харесва сензора за отпечатък да е отзад както явно ще бъде на S8. Силно се надявам ако е там да не е до камерата а под нея. Че определено до камерата е супер тъпо. Но това пак казвам лично за мен Smile

Това май го нямаме ?

https://youtu.be/LJf5RJ1V4K4

Я вижте на 4.30....Ако този скенер е до,а не под камерата,как ще го достигнеш ? Дори да държиш телефона с дясната ръка,ще е истинско предизвикателство да достигнеш скенера....Smile

Аз се чудя има ли възможност, скенера на Samsung Galaxy S8 да е отзад, а Samsung Galaxy S8+ да е вграден в дисплея, макар, че ме съмнява.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Сензора за пръстови отпечатъци е забутан там, щото евентуално ще се ползва  рядко. 99% съм сигурен че ще наблегнат и лансират ирис скенера. Да си им е отличителна  черта - също като извития дисплей.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju

Ами да го бяха премахнали този скенер....Или,ако ще даваш на хората право на избор,просто го постави на правилното място....Ще го направим труден за достигане,за да използвате ирис скенера ? 
Ама вие сериозно ли ?Smile

Edit

https://www.sammobile.com/2017/02/17/gal...-revealed/

"The prices are mentioned in Ukrainian Hryvnia but they roughly convert to $950 and $1050 for the Galaxy S8 and the Galaxy S8 Plus respectively."

$1050 за S8+...Smile

Lol

Малко е. То телефон за под 1000 $ телефон ли е?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)