Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно Фейсбук

Братушките имат моднати версии на Фейса които не изискват месинджър а са със вграден такъв. Не съм ги пробвал поради причина,че не мога да деинсталирам Фейса.

Изпратено от моят SM-N910C

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
Аксесоари

Пробвал съм ги в началото не искат ама после почват да искат и трябва непрекъснато да следиш за нови моднати версии и да ги актуализираш.
Цитирай

(2017-04-18, 15:02:02)esil2 написа:  Изтарикатяха тези от фейса ама дано някой намери лек. Не разбрах обаче с коя версия на фейса си и какъв е смисъла след ката чатиш през месинджъра да слагаш стара версия 24.
То изобщо какъв е смисълът от месинджър и фейсбук app-a, след като през браузър всичко е ток.
Цитирай

С последнa версия нa фейсa и първa версия нa месинджърa. Цъкaм нa хиксa горе вляво и после кaто дaм втори път нa месинджърa стaвa рaботaтa... зaсегa.


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай

(2017-04-18, 19:22:22)dobs7z написа:  То изобщо какъв е смисълът от месинджър и фейсбук app-a, след като през браузър всичко е ток.

Кой браузър ползваш защото не с всеки може да се чати.
Цитирай

Опера. От няколко години на всякакви устройства съм с нея и чатът винаги отваря, без подкани за инсталиране на месинджър.
Цитирай

На мобилен или на десктоп изглед? Иначе с Мозилата отварям нов празен таб, слагам от опции отметка на десктоп изглед и пиша faceb**k.com и си отваря чата без проблем.

#TeamPixel
Цитирай

Разбира се, че на мобилен user agent.
Цитирай

Снощи намерих ето това http://dox.bg/files/dw?a=b5e0d852f2, до сега при мен работи без проблем който иска да пробва.
Цитирай

Колеги, защо след актуализация таба с мъжа и жената (това с приятелите да ги приемеш и изтриеш) го няма вече, и седят само 3 таба, и друг път е правило така, и след актуализация се е оправяло, но вече почна да ме дразни, а и това го използвам, трябва табовете да са 4.

Някой има ли идея или да си чакам актуализация.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

       

Не мога да си вляза в профила. Първо ме накарада си напиша името и да си кача снимка.

SONY Xperia M2 AQUA | 5.1.1 Lolipop
Цитирай

Мернах преди време една статия как можеш да видиш даден потребител каква му е била дейността.
Понеже искам да проверя дали определен човек ми казва истината ( видях го че е бил на линия във ФБ „преди 6мин”, а не би трябвало да е бил)- често пъти месинжъра лъже. Та искам да видя някаква активност (лайк например.
Мога да изровя статията.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2017-04-22, 15:25:56)hazART написа:  Колеги, защо след актуализация таба с мъжа и жената (това с приятелите да ги приемеш и изтриеш) го няма вече, и седят само 3 таба, и друг път е правило така, и след актуализация се е оправяло, но вече почна да ме дразни, а и това го използвам, трябва табовете да са 4.

Някой има ли идея или да си чакам актуализация.

Табовете за известия и търсене/предлагане на нови приятели сега са обединени в един раздел и общо табовете вече са 3 , а не 4. Това е приумица на ФБ, не е бъг.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

При мен даже са 5 табовете...
[Изображение: 20170508_083910.png]

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Вече при мене са 4 табовете след ъпдейт.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Програма за това кой ми гледал профила и кой ме премахнал и т.н някой да знае наистина работеща, че повечето фалшиви в стора. Благодаря.
Цитирай

(2017-05-08, 09:44:03)SmasHinG написа:  Програма за това кой ми гледал профила и кой ме премахнал и т.н  някой да знае наистина работеща, че повечето фалшиви в стора. Благодаря.
Няма такава програма!
Цитирай

(2017-05-08, 07:47:04)hazART написа:  Вече при мене са 4 табовете след ъпдейт.

Кой номер е версията?

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

(2017-05-08, 10:59:49)stм написа:  Няма такава програма!

Има такава.....работи си ПЕРФЕКТНО

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

(2017-05-14, 14:03:52)gelermo написа:  Има такава.....работи си ПЕРФЕКТНО

и аз знам, че има виждал сам на познати ама кажи коя е, че повечето са фалшиви
Цитирай

Има таратанци, фейса няма такава опция, всички подобни програми са измама, работят на принципът на лайковете,показа ти уж,че някой ти гледа профила, а всъщност това са тези, който редовно ти лайкват постовете! Sad
Цитирай

Последните 5 които са разглеждали профила ми,не само че нищо не са ми лайквали,а и въобще не са ми познати.Виждам ги за първи път и общото ни е само групите в които членуваме.
Незнам кави програми сте ползвали за целта,но тази която аз ползвам и продължавам да твърдя че работи я взех от 4pda,раководейки се по това че беше с най-висок рейтинг за функционалност.

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry56767402

https://play.google.com/store/apps/detai...ile.fbook_

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Кажи коя е тая програма и дай да я пробваме и ние де
Цитирай

(2017-05-14, 14:55:24)gelermo написа:  Последните 5 които са разглеждали профила ми,не само че нищо не са ми лайквали,а и въобще не са ми познати.Виждам ги за първи път и общото ни е само групите в които членуваме.
Незнам кави програми сте ползвали за целта,но тази която аз ползвам и продължавам да твърдя че работи я взех от 4pda,раководейки се по това че беше с най-висок рейтинг за функционалност.

Добре е човек кажи коя е тая програма на края стига ни въртя Smile
Цитирай

Линка към програмата който си дал е платена , дай кракнат apk файл да я пробваме и ние все пак. Не ми се вярва да си я закупил
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)