Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Колеги, ако искате да имате собствен раздел -
vargala81 написа:Въздържайте се от писане в общи теми. Отваряйте си тема, за това което ви вълнува, като предварително потърсите, дали някой вече не е пуснал такава тема.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#77

Ами според мен е време да започнем да се броим,и като станем достатъчно - да получим собствена тема.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#78

(2017-04-23, 12:44:08)Krasimir0123 написа:  И аз да питам, как е звука през слушалките и въобще звукът на p10 и p10+
По-добър е от на P9, без добавки като Viper4A и др. такива.
Цитирай
#79

Как да скрия икони ? Swipe с 2 пръста липсва или има друг начин ?
Или пак са бързали да пуснат апарата и ще го добавят тепърва Big Grin
Цитирай
#80

Вчера си поиграх малко с един Р10 и на 3 пъти ми заби интернета с dolphin browser някак не му отива на уж мощния процесор и на 4гб рам, отделно в youtube картинките ги зареждаше с закъснение и това на 4G при идеален обхват.
Цитирай
#81

Ами разкарай бъгавия браузър. Защо ли с опера или хром няма проблеми?

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#82

Ааа съмнявам се да е от браузъра в нас имам още P9 lite и един Samsung там защо няма такива проблеми, а youtube си го отварях от вграденото приложение не чрез браузър
Цитирай
#83

Странно ми е! Моментно състояние на нет и браузър според мен са причините. Лично аз за близо месец използване такива проблеми съм нямал. А и никъде не съм чел някой да се е оплакал от производителност.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#84

Телефона не е мой но го бях взел за около час и изказвам впечатленията си от едночасовата работа с него.
Цитирай
#85

И аз споделям впечатления, само че за период от цял месец интензивно ползване!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#86

Според колеги, Dolphin browser все още не е добре оптимизиран за работа с Nougat.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#87

Имам следния проблем на моя р10+. Имам приложение за банкиране но когато тръгна да го отварям то се затваря веднага,същия проблем и с още едно приложение за банкиране на същия телефон. Нещо някаква защита ли ще да има,нямам обяснение.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#88

Едно време имах проблем с iOS 10beta и приложението на ПИБ, предполагам самото приложение може би не е оптимизирано за нугата или обратното хаха

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#89

Пълна гавра,нали.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#90

[Изображение: Screenshot_20170426_194754.jpg]

това ли е ?
Цитирай
#91

Ако е това същото като на колегата, то работи и при мен!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#92

На на Barclays Bank е. Английска банка.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#93

Един приятел имаше проблеми с банкирането на скрил (мисля че така се казваше банката) отново английска банка, само че той е с iphone.

Някой вече има ли наблюдение как се държи батерията при П10+, че съм на път да си взема ябълка +

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#94

При мен 2 дена с около 5 часа дисплей с онлайн радио и чат пат музика,и доста снимки.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#95

Добър резултат, ще трябва да го поразцъкам някъде как ще ми стои в ръката Smile

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#96

И аз да се включа взех един P10 за малкия дисплея не ми харесва много умрял ми се вижда на фона на другите телефони в нас за слушане на музика не става камерата е добре батерията също и телефона е удобен за употреба
Цитирай
#97

Под много умрял,какво имаш предвид. Че е малък дисплеят не мога да се съглася с теб(верно че съм с брат му +),но на фона на другите мога да твърдя че huawei се показват доста по добре от другите.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#98

(2017-04-27, 16:00:57)stoianeminem написа:  Под много умрял,какво имаш предвид. Че е малък дисплеят не мога да се съглася с теб(верно че съм с брат му +),но на фона на другите мога да твърдя че huawei се показват доста по добре от другите.

Имам iphone 7 lg v10 и lg v20 като го сложа да лг-то е като черно бял телевизор изглежда някак бозав скапан дисплей при плюса не знам как е моя е VTR -L29
Цитирай
#99

Не съм имал нито един от тези,и не съм компетентен да кажа нещо. Спрямо двата 10 в дисплеят имат разлика,но на мене и малкия ме радва. Просто взех брат му + заради батерията. Но даже и да ти се вижда бозав на вид спрямо тези които спомена,и откъм работата ли е пак така бозав според теб.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Да използвам темата да питам собствениците на П10 и П10+, хоум бутона отпред където е пръстовият отпечатък физически бутон ли е? има ли клик? или не е бутон, както при Айфон 7 ?
Не съм разглеждал телефоните на живо, затова питам.
Благодаря и честито на купувачите, много яки машинки саSmile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)