Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U11 представен на 16.05.2017

Ново тийзър видео (от вчера)

Линията на телефона изглежда добра...

Аксесоари

(2017-04-23, 15:13:52)Boby13 написа:  3,5 мм Жак бавно и постепенно ще отиде в историята. Неминуемо е.

Докато не се намери реален заместител (какъвто за сега няма), въпросния жак е here to stay. В момента махането на жака е нищо друго освен неудобство. Особено при htc, които така или иначе никога не са правили малки или тънки телефони.

Trust nobody who smiles before 10am...

(2017-04-28, 12:48:27)smiley написа:  Докато не се намери реален заместител (какъвто за сега няма), въпросния жак е here to stay. В момента махането на жака е нищо друго освен неудобство. Особено при htc, които така или иначе никога не са правили малки или тънки телефони.

Така смяташ ти, но е пътник. Няма начин да не стане    Smile

За сега остава и в новите флагмани. Докато не се намери адекватен заместител Smile . "Бавно" е доста разтегливо понятие. То е ясно, че като излезе по-добра алтернатива ще го замени. За сега няма такава.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

(2017-04-28, 16:36:53)Boby13 написа:  Така смяташ ти, но е пътник. Няма начин да не стане    Smile

Разбира се, че стане - никога не съм спорил друго. Но както каза @e3v48, докато не се намери реален заместител жака ще остане. USB-C има още хляб да изяде докато стигне нивото на разпространение на 3.5 жак, а блутута е далеч от адекватна опция.

Trust nobody who smiles before 10am...

Всё повече модели ще се отказват от него....

Аз пък си мисля, че баш тая "новост" няма да се наложи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

(2017-04-29, 16:13:44)Boby13 написа:  Всё повече модели ще се отказват от него....

Големите играчи, освен Apple, все още не са се отказали от него. Само Моторола, htc, Apple и Шиоми са се отказали от него за сега, като нито една от тези компании, освен компанията от Купертино, реално не е основен играч до толкова, че да налага новости.
А като пуснаха айфон 7, американците изядоха не малко храна, дори и от най-diehard феновете им. Просто за момента махането му е нищо повече от неудобство. Няма реален заместител, няма и реална причина за махането му. Просто Apple реших, че не им трябва и имаше достатъчно глупави компании, че да ги последват и да направят същото (:

Trust nobody who smiles before 10am...

[Изображение: gsmarena_002.jpg]

Huawei Mate 10 Pro

(2017-04-29, 17:55:06)smiley написа:  Просто Apple реших, че не им трябва ...
Ааа, не съм съгласен Big Grin. Просто измислиха още един начин да доят. Преди, всеки можеше да си прави слушалки за айфон с жак, без да плаща. Как така ще правят нещо и Епъл няма да дои. Я сега слушалки с техния конектор... естествено за всяка бройка си плащат на Епъл (въпросните производители), я безжични иърподс за 200$ Big Grin . Това че качеството отиде по дяволите и на клиентите им е неудобно, не е важно. Казаха 5 засукани простотии на представянето и това е.  Нищо, че се оказа, че и в двата модела има предостатъчно място за жак. Ама така без жака е яко Big Grin .

П.С. Извинявам се за офтопика, но дано ХТЦ запазят жака в новия си флагман! Те поне се славят с добро аудио.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Дано го запазят, но слуховете до момента твърдят обратното...

[Изображение: HTC-U-11-Specs.jpg]

Huawei Mate 10 Pro

Аудиото на ХТЦ-тата е действително добро. Когато преминах от One M7 към Galaxy S7, се учудих колко плоско звучи последния и то без да съм меломан някакъв.

(2017-05-01, 20:30:55)Anastasia123 написа:  [Изображение: HTC-U-11-Specs.jpg]

А версия с 64GB ROM, сигурно ще е и с 4GB RAM
Обаче виждате ли, че пише Edge SENSE  Dance 

И още нещо, моля, ако някой знае от къде в България да се сдобием с Demo Unit бройки, щом излезе, да казваааа Big Grin Big Grin Big Grin

На мен ми прави впечатление повече камерата...предна 16 MP, задна- 12. Глупостите нямат край. Нищо, че задната е с по-добра бленда. Каква е тая ябълкова мода, която е прихванала всички, задните камери да са 12-ки...

Какво лошо има в това камерата да е 12 МР? Нали знаем, че количеството им не е най-важното?! Wink

Както казах- предната е 16 MP. Нелогично е предната да има по-голяма разделителна способност от задната. И може да не е най-важното, ама много почнаха да намалят мегапикселите. Така ни научиха, пробутвайки ни каквото смятат да продават. Производители, които залагаха на 13, 16 и 20-мегапикселови камери, сега ми слагат масово 12-ки. Мислят си, че щом Apple може, и те могат. Почти всички сериозни производители предлагат само 12-ки. Само блендите са по-различни, а някъде са и с още един сензор (монохромен или широкоъгълен). Аз, например, няма да дам 1000+ лева за телефон със задна камера под 13 MP.

Нормално. Те дебели пари се дават само за големи цифри без значение какво значат цифрите. Има дестядрени чипсети на Медиатек - дай си за тях парите, повече са.
Телефона звучи много добре на хартия. Чакам да видим на живо как ще е.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )

Не, не ме блажат големите цифри, знам какво искам и какво купувам. И на мен ми харесва телефона като характеристики, но този абсурд предната камера да ми е 16, а задната-12, не ми харесва.

#HTCU11 will have USB-C -> 3.5mm adaptor inside the box...
https://twitter.com/llabtoofer/status/85...5504300032

Това е положението...

Това е практично решение! Smile

Е те всички ,които махнаха жака имат адаптер/преходник Smile

[Изображение: 21693249.jpg]

HTC U Ultra няма преходник в комплекта.

Huawei Mate 10 Pro

(2017-05-03, 18:52:35)HERUS написа:  Както казах- предната е 16 MP. Нелогично е предната да има по-голяма разделителна способност от задната. И може да не е най-важното, ама много почнаха да намалят мегапикселите. Така ни научиха, пробутвайки ни каквото смятат да продават. Производители, които залагаха на 13, 16 и 20-мегапикселови камери, сега ми слагат масово 12-ки. Мислят си, че щом Apple може, и те могат. Почти всички сериозни производители предлагат само 12-ки. Само блендите са по-различни, а някъде са и с още един сензор (монохромен или широкоъгълен). Аз, например, няма да дам 1000+ лева за телефон със задна камера под 13 MP.

Колега ако не се лъжа именно HTC първи сложиха камера ултрапиксел в HTC M8, а не епъл и има разлика в технологията нещо от сорта все едно са 24 MP стандартни.

(2017-05-03, 18:52:35)HERUS написа:  Както казах- предната е 16 MP. Нелогично е предната да има по-голяма разделителна способност от задната. И може да не е най-важното, ама много почнаха да намалят мегапикселите. Така ни научиха, пробутвайки ни каквото смятат да продават. Производители, които залагаха на 13, 16 и 20-мегапикселови камери, сега ми слагат масово 12-ки. Мислят си, че щом Apple може, и те могат. Почти всички сериозни производители предлагат само 12-ки. Само блендите са по-различни, а някъде са и с още един сензор (монохромен или широкоъгълен). Аз, например, няма да дам 1000+ лева за телефон със задна камера под 13 MP.

От този коментар се разбира, че си нямаш никаква идея за реалните характеристики на камерите. Потърси малко информация за камерите на смартфоните , големината на пикселите и т.н. и после ще разбереш колко грешен е бил коментарът ти.

Huawei Mate 10 Pro
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)