Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

Има ли как да увелича микрофона - казват ми, че ме чуват слабо.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Влизаш в Настройки, Звук, Сила на звука , Обаждане. Мисля че това е за микрофон и сила на слушалката ти да ги чуваш, незнам защо са на едно.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Мисля, че не е това

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-06-26, 17:29:25)mkarchev написа:  Има ли как да увелича микрофона - казват ми, че ме чуват слабо.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Микрофона няма как. Колежката ми с honor 7 lite имаше същият проблем. След ъпдейт до 7.0 и заводски настройки проблема се оправи. Ако не си сложил последните ъпдейти действай и след това заводски и дано се оправи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте! Имам въпрос към собствениците на Huawei, специално на P10 Lite. 
Имам двама познати, които са притежатели на Huawei модели(единият има P9 Lite) и имат на вторият слот карта за мобилен интернет, а уж имат и интернет към техният план на СИМ картата - и двамата са на Виваком, а аз съм на Теленор. 
Та въпросът ми е следният - можете ли да използвате мобилният си интернет от оператора, без да се налага да ползвате втора карта за интернет???
Че реално стигам до извода, че не може да се ползва мобилният интернет и се налага втора карта с интернет да се сложи - и реално ще ми отпадне и употребата на SD картата, която имам ....  Visslar

P.S
Всичко това го пиша тука, тъй като ще си взимам P10 Lite, но това нещо сега ме обърква

Samsung Galaxy S5 Neo Android 5.1.1 >>> Huawei P10 Lite Sapphire Blue 7.0/P30 Lite Sapphire Blue Emui 10.0.0. 275  Android

..Фотографията е моята дрога ...
Цитирай

Аз съм на Мтел, имам си мобилен интернет от оператора и си го ползвам безпроблемно. На другия слот си ми е СД картата и си ползвам и нея. Всичко си е О'к, незнам защо ще е необходимо друга карта с друг номер за мобилен нет.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

(2017-06-30, 22:41:14)carden написа:  Аз съм на Мтел, имам си мобилен интернет от оператора и си го ползвам безпроблемно. На другия слот си ми е СД картата и си ползвам и нея. Всичко си е О'к, незнам защо ще е необходимо друга карта с друг номер за мобилен нет.

И аз не знам, ползват вторият слот за мобилен интернет. Така не могат да ползват карта памет едновременно ...
На края ще се окаже, че са нямали в програмата достатъчно МБ ли ... о затова да имат втора карта с интернет САМО :/

Samsung Galaxy S5 Neo Android 5.1.1 >>> Huawei P10 Lite Sapphire Blue 7.0/P30 Lite Sapphire Blue Emui 10.0.0. 275  Android

..Фотографията е моята дрога ...
Цитирай

Аз съм с 2 карти, 1 за говорене 2GB нет, а другата 10GB нет. Като свърши на 1 та превключвам на другата мобилните.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Тоя телефон почва да ме дразни много. Батерията пада бързо, тъча прави номера понякога. Пръстовия отпечатък и той, понякога 3-4 пъти докато хване. Яркостта на дисплея и тя май намаля.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако си включил автоматична яркост я махни, за батерията, какви неща ползваш основно на телефона? Аз имам над 160 приложения иямам проблеми. За пръстовия си купи дебел кейс, ако незнаеш от къде и искаш евтин пиши на лично да ти дам сайт. Казвам ти кейс щото пръстовия като е на вътре, и се опиташ да го отключиш, слагаш пръста по друг начин и се отключва. И аз имах проблеми с пръстовия но на края се оправи така. Даже 1 път се бях порязал и ми го разчете разкървавен. А без кейса става трудно

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Ако си обновявал без фабрични,така ще е.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Аз нямам нито един от изброените проблеми. Батерията ми издържа винаги целия ден , не съм има проблеми с пръстовия отпечатък. При ъпдейта го направих в пълната му версия, след което направих factory reset.  Единствения ми проблем е лиспата на протектор за екранаSmile
Цитирай

Аз не му дадох Full Version, даже и фабрични не му дадох. Smile Работи повече от прекрасно.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Да, и аз така. Ъпдейтнах си всичко и всичко си е екстра. За 2 месеца и 4 дни апарата е рестартиран само при ъпдейта. Никакви фабрични, никакви баталски изпълнения. Не знам защо си правите живота труден? Tongue

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

Да попитам има ли възможност да се скриват приложения както при Р9 чрез раздалечаване пръстите върху екрана да се показва опцията
Цитирай

Как е възпроизвеждането на клипове в ютюб при вас?При мен винаги тръгват с 480p и постоянно коригирам на 1080p и супер много ме дразни!
Нямам включени никакви енергоспестяващи глупости.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Здравейте, никъде не намерих някой да даде мнение за звука, та искам да попитам, какви впечатления имат собствениците на този модел? Двоума се между Lenovo P2 и този и като чета леновото имал прекрасен звук, но поради лични предпочитания клоня към хуауея и бих се радвал ако звука, най-вече от слушалки, е силен и със сносно качество.
Цитирай

Звука през слушалките е сравнително силен,но като качество не е кой знае какво.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Слабичък е и качеството не е кой знае какво.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

имам тел със 480 и сменя на 240

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Нещо т.шак работа става с този телефон.И моя чат ми дава ядове със пръстовия отпечатък.Коригирам и аз винаги качеството на клиповете във ютуб. Понякога се появява някакво минимално лагване в менюто на иконките но го прави за малко по принцип го нямах преди 1,2 месеца.От към батерия и всичко останало телефона си е същия добър
Цитирай

Колеги аз няма подобни проблеми. Единственото , което ме дразни е че когато сменя темата с различна от  фабричната някак си телефона хаби батерията с една идея по-бързо. Но въпреки това пак е достатъчно стабилна и няма проблеми целия ден а съм активен доста. Относно клиповете и при мен по подразбиране стартира на 360p.
Цитирай

Здравейте,

От няколко дни имам телефона. За съжаление много бавно се зарежда от 33% до 90% отнема 8 часа с оригиналното зарядно и температурата на телефона е 46-47 градуса. Някой с подобни проблеми? Иначе всичко друго работи перфектно. Колебая се дали да не си купя друго зарядно. Самата батерия държи повече от ден.
Цитирай

Някой има ли идея как се скрива икона на приложение, че не намерих такава опция а и в Гугъл плей пробвах разни програмки но не стават
Цитирай

Във папка сейф не ставали.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)