Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

А не предния път така се оакаха нещата . Просто изчаквам да мога да си взема Iphone.
Цитирай
Аксесоари

Сега съм на 10% батерия, ту съм на Wi-Fi, ту на мобилни и реших да проверя, имам сот 3 часа и 17 минути...Аз също не съм доволен от батерията.Има ли смисъл да се мъча да връщам и да актуализирам пак?

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Колега ето при мен как е,доста по-добре от теб[Изображение: 2d86292f4fbc79431869902ba4bb5d12.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имаш ли Facebook и Messenger? А и постоянно ли ти е включен нета?

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Това ако е въпрос към мен . Ползвам Facebook през браузъра. Месинджър имам. Мобилните данни не са постоянно включени.
Цитирай

При мен има доста приложения, включени при заключен екран. Може и те да оказват влияние. Честно казано не ми се връща до 6 и после да актуализирам до 7. Ще си карам така Big Grin (ако не си променя мнението)

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

При мен като се ползва телефона е доста добре, ама в стенд бай тоя Гугъл плей сървис ми изяжда много батерията. Smile

Единственото което "пести" малко батерия е Do not disturb, аз постоянно го държа включен, не харесвам нотификациите, много ме изнервя постоянно дън дън и разсейва. Когато ми е кеф тогава си гледам телефона и ако трябва отговарям (Всички обаждания и СМС-и от контакти са разрешени разбира се). Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P9
Цитирай

Ето и при мен как е батерията,с постояни включени мобилни данни на 4 г мрежа [Изображение: ae8ea686fa75520dc721450896505ee1.jpg][Изображение: a2549255976a42af297d5f8cf4c4d39e.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Само от любопитство - защо ти е включено и WiFi-то при положение, че си постоянно на мобилни данни?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ето как изглежда положението при мен. Определено съм доволен.[Изображение: acd709b5163546b458e0cf5333cd9bc1.jpg][Изображение: e53d0f37535990ad19310344cfe538bd.jpg]

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Опитаха се от хуавей да оправят батерията ама нещо не се получи както трябва и това си остана като проблем на този телефон, освен това много загрява но явно така и ще си остане този флагман, излизат нови модели и едва ли някой ще се занимава с този телефон, по скоро както беше писал някъде един колега ще поеме пътя на предишния флагман Р8
Цитирай

(2017-07-09, 22:27:09)ronnie72 написа:  Само от любопитство - защо ти е включено и WiFi-то при положение, че си постоянно на мобилни данни?
Понякога във вкъщи или когато съм на работа ако реша да ъпдеитвам приложения или гледам видео клипове на телефона го свързвам към Wi fi,но това не е всеки ден.Иначе е странно защо телефона показва че е бил с включен Wi fi при положение че от 10 дена не съм го включвал към wi fi мрежа

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Възможно е да не си спрял постянното WiFi сканиране от Google настройките.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

4 часа SOT и още 35% батерия, не е зле. Вечер взех да спирам Мобилните данни докато спя, така и не ми трябват... Има голяма разлика в разхода в стенд бай...

Вчера научих нещо ново. Ако си в приложение което съпортва Сплит скриина и плъзнеш с 2 пръста от долу-нагоре (началото на екрана) и влиза в сплит скриин. Не го знаех, сигурно има и други които не го, а e доста по-удобно от глупавия жест с кокълчета или пък да трябва да влизаш в мултитаскинг (и е по-бързо). Smile

Huawei P9
Цитирай

При мен всичко е ок. Това ми е от последното зареждане. Без изключени мобилни и WiFi ползвам ytube, mesenger, Facebook, Instagram. Колеги вие бъркате нещо с телефона. [Изображение: c70e637edf0a30d922ab5e21212086f4.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

В сравнение с предишният ми основен телефон Lenovo VIBE Z2 Pro, Хуявея е много зле. Вибето беше с 6" екран и 4Ah батерия, но така както си използвам телефоните изкарваше по три дена, Хуявея - в края на деня е 40% - 50%. WiFi, GPS, 4G - включени постоянно, 20-тина минути разговори на денонощие, два мейла всеки 15 мин проверка и по около половин час Хром. Това е, обаче батерията изчезва. Дал съм почти всичко в бекграунд да се гаси. Още нещо - в колата имам оригинално зарядно 9V/2A, показва fast charge, обаче като включа навигацията (Waze), 18W не му стигат да се зарежда и телефона е бая топъл като го пипна, но процентите даже леко падат, с около 1 на два часа. Lenovo-то със зарядно 5V/1.9A (измерени с USB Tester) и навигация се зареждаше съвсем нормално, даже с 5V/1.3A се зареждаше, но сравнително бавно. Не смея примерно да изляза да карам колело без power bank в раницата - като направя две три снимки, включа трекинг - без дисплей и батерията смуче и пада.
Цитирай

С една дума трагедия
Цитирай

Някой пробвал ли е ROM от XDA? От една страна искам да пробвам BlueWei, но от друга страна мисля, че е безсмислено...Някой пробвал един от всички ромове?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Накратко казано, хубав бърз телефон с добра камера но с калпава батерия, загряване при работа и за капак понякога изчезва обхвата и трябва да се рестартира, въпреки че за последното го носих в сервиза на хуавей и уж го оправили ама наскоро пак ми изчезна обхвата явно си е такъв телефона и почвам да се замислям да се разделя с него, макар че ми харесва и ще ми е малко трудна раздялата
Цитирай

При мен нито е загрявал, нито обхват е падал от 1-вия ден в който съм го взел. Странно, явно е определни бройки. Трябвало е да се възползваш от Вип гаранцията и през 1-вите 3 месеци да го замениш за друг. Smile

Huawei P9
Цитирай

Не знам как го товариш но грее отзад като печка, докато този на жената р10 lite колкото и да го ръчкам не загрява а и като бързина на работа не му отстъпва
Цитирай

Заменям моя Р9 с Р10 lite.
Цитирай

Сега го настроих Wifi то,беше ми включено Wifi+.Благодаря Ronnie72

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Да актуализирам ли?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Какво показва чейнж лога?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)