Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 официално представен 31.08

V30 ще е в два варианта : http://www.mobilebulgaria.com/news/40875...а-варианта

 
Цитирай
Аксесоари

Пак ще е орязан като LG G6 и някои мрънкаха за батерията на Samsung Galaxy Note 8, тука се очаква да е 3200mAh.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Пише, че се очаквало да е с 16/13 МП сензори. Да видим. Ако е така се надявам на по-голям сензор...

Tapatalk
Цитирай

(2017-08-11, 20:30:58)hazART написа:  Пак ще е орязан .... за батерията ... да е 3200mAh.

Въпрос на гледна точка. Според информацията от ETNews, цената на по-евтината версия ще е 593 € . Нека сравним тая версия с One Plus 5: 6GB RAM + 64GB Storage = 499,00 € .
За разликата от 94 € потребителят ще получи един от най-добрите OLED дисплеи на пазара(по предварителни данни), съпоставима батерия, по-добра камера и дизайн, който при LG си е на следващо ниво. Та погледнато така, съвсем не бих казал, че телефонът ще е орязан. Направо си е конкурентен. 

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Факта,че евентуално би се предлагал от оператор също не е за пренебрегване.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай

(2017-08-11, 21:38:21)kayovas написа:  ....Нека сравним тая версия с One Plus 5: 6GB RAM + 64GB Storage = 499,00 € .
За разликата от 94 € потребителят ще получи един от най-добрите OLED дисплеи на пазара(по предварителни данни), съпоставима батерия, по-добра камера и дизайн, който при LG си е на следващо ниво....
Ами да сравним. Средната цена на Али на One Plus 5 = 480$. Така че разликата от 94€  и нагоре за това устройство никак, ама никак не е конкурентна в този план - както и да го погледнеш. Въпрос не на гледна точка, а на цената, която едва ли ще оправдана дори и при наличие на най-добрия OLED дисплей на пазара, съпоставима батерия, по-добра камера и дизайн и т.н.

 
Цитирай

(2017-08-11, 21:56:06)NoMaD написа:  Ами да сравним. Средната цена на Али 

Като си почнал със сериозните сравнения: и от "Али" (who the f*ck is Аlice?) ще дойде с безплатна доставка и без мито?  Не ми отговаряй, разбирам, че реплика на айPhonя с дисплей от преди 2 години си заслужава повече. Wink

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Може с безплатна доставка, може и с платена, може и без мито -  варианти много. По желание и според финансовите възможности на клиента. Но каквито и допълнителни цени да платиш тук, пак ще под ценовата листа на Lg V30.

 
Цитирай

А то може и да набиеш някой и да му вземеш телефона и да ти легне без пари ... ама като най редно следва да се сравнява официалната цена а тя си from 499 евро за 1+5 та ...
По важно е какво V30 ще предлага за парите си .... и пак "По желание и според финансовите възможности на клиента" независимо колко под или над дадена ценова листа да е пак да е по доброто устройство ...
Нека излезе да видим пък тогава като видим какво прасенце е ще ти кажа точно каква свиня ще излезе от него ...
Цитирай

@bodo то всеки човек може да прецени дали ще го вземе, дали му харесва и след няколко месеца няма нужда някой да му казва дали се купува или не, те LG и анализаторите ще кажат.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Какво ми сравнявате телефон с дебели рамки горе и долу с такъв който почти е безрамков. Тва е безумно. Камерата на one pluse в тъмно въпреки f/1.7 е ужасна. За мен нещата приключват след тази констатация.
Цитирай

Дали ще грее като печка като другите лг-та?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Да грее да грее, колко пък да грее или ще повтаряме 1 и също.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-08-13, 14:21:12)Victormihov написа:  Дали ще грее като печка като другите лг-та?

А дали някой от нас знае отговора на въпроса? Не. Колко човека имат LG телефон със SD 835? Нито един.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Щото съм имал всички лг-та и страшно греят, дори само в джоба парят.
Най-голямата печка беше лг г4.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Явно g3 съм го бил нацелил. Не ставаше такава печка.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Щото не си го ползвал правилно


Sent from my iPhone using Tapatalk

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

И V10 не става такава печка, чувства се по-хладен от Мейт 9, но може би е заради силиконовия гръб и стоманените рамки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Не излизало ми е съобщение че е с висока температура, но видимо не ми изглеждаше така зле.


Въпрос на гледна точка за ползването Big Grin

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мейта и той печка, като сложиш да играеш една игра.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Той и s8 моя става врял на пипане и то без игра.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Знам, всички андроиди са такива- пръчколяци като цяло.
Хардуера е супер, ама софтуера е пълен фъч.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Подробности за интерфейса на V30 http://www.mobilebulgaria.com/news/40890...%D0%B0-v30

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

[Изображение: DHY1PiDXkAMN7vf.jpg]

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Изглежда много добре въпреки че губи идентичността на V серията.Очаквам с нетърпение представянето му.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)