Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeTv-всичко,което трябва да знаем !

Да си отговоря сам.

Доста прилична камера:
[Изображение: IMG_20170914_222222.jpg] [Изображение: IMG_20170916_151930.jpg] [Изображение: IMG_20170917_181710.jpg]

Посредствена батерия, очаквах повече.
еммц-то спъва иначе хубавия телефон, но за 220лв. е идеален. Smile
Цитирай
Аксесоари

Здравейте бъдещи колеги. Понеже не можах да намеря читави оферти за One plus 3 се ориентирах към Leeco max 2.От прочетеното тук разбрах че е по добре да търся х822,  но повечето предлагани са х829 и тук там х821.  Да попитам по-опитните има ли смисъл да се главоболя да търся х822 или направо да скачам на х829 и да се свършва?
Цитирай

Като първи собственик на Le max2 ти казвам,че няма значение кой модел ще вземеш.Ромовете в xda стават за всички.Взимаш телефона и го флашаваш с избран от теб ром.Не се занимавай с китайските измислици.Аз го ползвам вече година и половина и съм много доволен.Всичко става лесно и бързо.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Въороса е,  че според прочетенот х822 нямат проблем с фингърпринта.  Май.
Цитирай

Аз имам Le S3 X522 и мога да кажа че разликата в цифрите всъщност е софта за където е правен имам предвид региона на света.Хардуера е един,софта е разликата.
Цитирай

(2017-10-11, 15:13:48)rossenboy написа:  Въороса е,  че според прочетенот х822 нямат проблем с фингърпринта.  Май.

Колегата ти го каза.Разликата е в китайския софт.Щом го флашнеш с ром от xda forum всичко е еднакво.Аз съм с 820 и нямам проблем с пръстовия.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

х600 ъпдейтнах до 26s и гугал сървиз, не работи крашват всички приложения на гугал даже и не мога да го роотна Sad съвети моля ..
Цитирай

(2017-10-11, 19:47:34)venes написа:  Колегата ти го каза.Разликата е в китайския софт.Щом го флашнеш с ром от xda forum всичко е еднакво.Аз съм с 820 и нямам проблем с пръстовия.

Ами според xda х829 нама банд 20(800mhz) което пък води до проблеми с lte-то.
Цитирай

Колега видя ли това?
https://forum.xda-developers.com/le-max-...x-t3439154
Можеш да отключиш всички честотни ленти,но е играчка и ти си решаваш.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

(2017-10-14, 22:45:14)rossenboy написа:  Ами според xda х829 нама банд 20(800mhz) което пък води до проблеми с lte-то.

Ако живееш в България проблеми няма да имаш. При нас честотата В3 (1800 Mhz). И за да не говоря само с цифри, аз съм с x829 и проблем с мрежите на Telenor и Vivacom не съм имал.
Цитирай

Поръчах от bangood на добра цена
Leeco Le Pro3 Elite X722.
С който възнамерявам да подменя на съпругата старият LG G3.
Някой може ли да сподели впечатления от модела.
Интересува ме камерата да е поне на нивото на Lg-то.


Ако има за заинтересуван някой за цената, с този купон:
9BGX722
Е на 161$

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ами уви зле е камерата.
Имам х626 и х722 и камерата на 1ия е доста по-добра.

Внимавай с фирмуера на х722, последния 26s заключва bootloadera.
Oбщо взето предимствтото е процесора и добрата батерия.
Цитирай

(2017-10-15, 09:02:28)NikolayBUL написа:  Ако живееш в България проблеми няма да имаш. При нас честотата В3 (1800 Mhz). И за да не говоря само с цифри, аз съм с x829 и проблем с мрежите на Telenor и Vivacom не съм имал.

Ами доколкото знам Б20 (800 мхз) се използва за извънградско 4G или нещо подобно. Същата работа и с ONE Plus 3 американската версия. Затова питам и събирам информация. Иначе може да се отключат и другите честоти на ь829, но не се свързва с тях (доколкото успях да разбера).
Цитирай

(2017-10-17, 22:41:37)emzo написа:  Ами уви зле е камерата.
Имам х626 и х722 и камерата на 1ия е доста по-добра.

Внимавай с фирмуера на х722, последния 26s заключва bootloadera.
Oбщо взето предимствтото е процесора и добрата батерия.
Ако е наистина зле камерата, май ще го продавам, като дойде...
Иначе мислех да му сложа Lineage IS

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не можеш. х722 е различен от х720 !
Засега си стоиш на eUI. LеЕко не са пуснали сорса на х722
Цитирай

Здравейте, колеги! Имам телефон leeco x620. Искам да му сменя рома, но когато искам да влезна в рековери с копчетата , не ме даопуска а ми изписва -
orange state, your device has been unlocked and can't be trusted. Your device will boot in 5 seconds. Какво да правя за да влезна в рековери?
Цитирай

(2017-10-19, 08:17:43)bobbyb_bg написа:  Здравейте, колеги! Имам телефон leeco x620. Искам да му сменя рома, но когато искам да влезна в рековери с копчетата , не ме даопуска а ми изписва -
orange state, your device has been unlocked and can't be trusted. Your device will boot in 5 seconds. Какво да правя за да влезна в рековери?

Човека ей те ТЪЙ вика че е решил проблема . Надявам се да стане Wink

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Колеги, малка подсказка от кой китайски магазин/продавач да поръчам един max 2 (по възможност не Х829) и без да минава митници и т.н. Благодаря предварително за насоките.
Цитирай

Аз съм го взимал от тук с eu express.
https://www.spemall.com/search.html?keywords=LEECO

https://www.tinydeal.com/leeco-le-x821-4...70403.html

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

От вчера съм собственик на LeEco Le S3 X626 4G Phablet, но не мога да открия никъде инфо за него. На първо четене ми направи впечатление, че 4G му нещо не е стабилно и затова го махнах. Направи ми някви магарии 3 пъти докато го разцъквам от вчера - заби и се рестартира сам /3 пъти/. Дайте съвет, какво да правя с него  - да го флашвам ли? Освен това андроида му е 6.0 при това наполовина преведен. Не ми излизат никви нотификации - нито, че някой ми е писал на фейса, също така, че имам съобщение в OLX. Иначе е супер, маже се без да засича или да се замисля.

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай

Виж в този форум.
http://www.leeco.re/forum/155-le-s3/

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

(2017-10-24, 12:46:25)stan4o12 написа:  Направи ми някви магарии 3 пъти докато го разцъквам от вчера - заби и се рестартира сам /3 пъти/. Дайте съвет, какво да правя с него  - да го флашвам ли? Освен това андроида му е 6.0 при това наполовина преведен. Не ми излизат никви нотификации - нито, че някой ми е писал на фейса, също така, че имам съобщение в OLX.

Щом прави магарии естествено, че трябва да го префлашнеш , погледни и във 4pda.ru . Напълно преведен ром едва ли ще намериш, но поне трябва да е изчистен от към досадни проблеми. За нотификациите набери от клавиатурата *#*#46360000#*#* и изключи "Enable background resource control" . От phone manager също можеш да направиш желаните от теб приложения да се стартират автоматично
Цитирай

Бихте ли ми препоръчали някой стабилен ром и линк към обяснение,как да го префлашна.
Друга магария, която прави е, че не иска да тегли и инталира приложения от google play, когато е на мобилни данни, също и да инсталира съществуващи/инсталирани. През wifi-то няма проблеми.

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай

Downloads > трите точки горе в дясно > settings > no limit , това ще реши проблема с данните. Ром не мога да препоръчам понеже ползвам друг модел от марката, но има доста информация при руснаците, там е описано какво и къде се слага
Цитирай

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry58775994 този е бетон за х626
Има допълнителен пач за 4г. Прочети хубави поста.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)