Анкета: Притежавате ли този модел? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
53.13%
17
53.13%
Не, искам само да видя резултатите
46.88%
15
46.88%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2017-05-12, 15:09:00)suffer написа:  ако си с отключен bootloader Не виждам проблем да не може да се руутне

Предишния ром при мен се държи много добре, така че ще остана засега с него.  Имаш ли наблюдение кои ромове са най-добри на батерия от AOSP базираните за хелиума?
Стоковия при мен е трепач за краткото време от както го имам телефона, но е 6.0.1 версията базиран, а виждам че има не-стокови  вече 7.1.2, само че там ме притеснява батерията как ще е. Да бутлоадъра е отключен.
Цитирай
Аксесоари

Предполагам mokee/lineage os
Цитирай

Някой получи ли вече стабилния ъпдейт до Нуга?
Цитирай

Последният стабилен global, който е наличен за Mi Max Prime, e Android M 6.0.1 - MIUI Global Stable V8.2.3.0 MBDMIDL.
Последният стабилен china, който е излезнал на 19.06.2017 (още неналичен в секция Xiaomi Mi Max/Prime downloads) за Mi Max Prime, e Android N  -  MIUI V8.5.1.0.NBDCNED China Stable ROM for Mi Max Prime! Download Here!
Последният dev global, който е наличен за Mi Max Prime, e Global Beta ROM 7.6.8 (Android N). Така и не излезе 7.6.15, а 7.6.22 излезе за 5 устройства, но сега и него са го махнали.
Последният china dev, който е наличен за Mi Max Prime, e China Beta ROM 7.6.8 (Android N). Това не попречи да са налични dev ROM-овете от xiaomi.eu-7.6.15 и 7.6.22.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Чакаме стабилен global за прайм версията.
Цитирай

Колеги, не съм запознат много с марката Xiaomi и имам питане. Гледам една обява за Mi Max и продавача е писал: "Remember it's an Asian handset so you need to download the play store and so on buy once done works like a charm." Значи ли това, че е с китайски софт а не с Global stable? Прилагам два screenshot-a, ако може от втория да се добие представа за софртуера (Китайски или Global)... на първия сякаш всичко е наред има си основните апп-ове.
Благодаря предварително.


Прикачени файлове Миниатюри
       

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Това е китайска алфа от миналата година. Трябва да предлагат по-нов глобален софт. Откъде го взимаш
Цитирай

Някой има ли проблем със зареждането след минаването на Глобал 8.5 от една седмица с каквото и зарядно или кабел да опитвам се зарежда адски бавно. За цяла нощ едвам до 80 % стигам. Имам 2 фаст зарядни и 3 проверени кабела, обаче с нищо не потегля като хората. Даже едното зарядно въобще не го отразява. Всичко това от раз стана.

[Изображение: 8a2a098e7cd14d95c1e7245ef05afa6d.jpg]
Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

@salai, кога и къде е излезнал този ROM?

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Нямам си идея кога, на автоматичен ъпдейт съм. Гледам пуснат е рома в края на миналия месец. Моя проблем е от 2 или 3 ти Юли. Къде е излезнал не знам, той си е глобален. Аз си поръчах нова платка с входа за зареждане, но си мисля че не е в това проблема. Дефакто телефона се зарежда, но адски бавно.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

Аз съм със същия модел телефон (4/128 GB), но нямам съобщение, че е излезнал такъв ROM, за да ъпдейтна. Дори смених района на Индия, но не ми излезе ъпдейт.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

По незнайни за мен причини получавам ъпдейти една идея по рано и предишните два пъти беше така. Батерията си държи стабилно, но адски дразнещо, снощи го сложих в 21 на 30% и разгеле сутринта беше на 100.но ми пишеше 6 часа до пълно зареждане. Нямам време тези дни иначе ще направя даунгрейд да тествам.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

Тъч асистент за какво е?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Не е ли quick ball?
Цитирай

Да, това е. Разбрах от колега за какво е. Имам други проблеми с телефона, но ще пиша по-късно.
---------------------------------------------
Не мога да прикачвам снимки когато искам да пиша тук във форума. Излиза ми прозорец да избера от къде да кача снимка, кликвам и прозореца се скрива без да де се извърши действието. На предишните ми телефони със същия браузер е нямало проблем. Може би трябва да дам някакво разрешение, но не го откривам, от един ден съм с телефона.
   
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Колеги, за какво е тази апп - МАВ? Мога ли да спра процеса?
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Направих фул рестарт с вайп на всичко, продължава да зарежда по 8-9 час, поръчах си нова платка за зреждане.

Дали знаете читав сервиз където разбират от марката?

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

@Be6i4 от форума
Цитирай

(2017-07-28, 14:35:52)salai написа:  Направих фул рестарт с вайп на всичко, продължава да зарежда по 8-9 час, поръчах си нова платка за зреждане.

Дали знаете читав сервиз където разбират от марката?

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Ще ти я сменя другата седмица. Откъде я поръча?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

От алито я поръчах, имаше добри отзиви за продавача. вече пристигна. @Be6i4, ще ти пиша на ЛС да се разберем.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

@salai, разгеле, накрая се появи и при мен.    

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Някой да знае със сигурност, ще има ли официален Орео за Mi Max

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

Със сигурност... Към момента не съм намерил такава информация. Нека първо получим MIUI 9 (Global Stable), а после да се надяваме да получим и Орео. Ако има за нас вероятно ще е в началото на 2018г.  Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Днес си получих ъпдейта до Миу 9

[Изображение: b86c5efd7845febbff376c9c1b04827a.jpg]

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

Честито.
Друг познаваш ли с микс?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)