Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oфис пакет
#1

Здравейте,
Офис пакета който имам на галакси s3 е много добър и ми отваря и разпознава pdf файловете с които работя, че въпроса ми е какво да си сложа на таблета за да може и той да ги разпознава. До сега съм пробвал Kingsoft Office, OfficeSuite Pro 7, PDF Viewer и всеки от тях ми отваря файловете но не разпознава шрифта в файловете, а на мен ми е нужно да виждам какво има писано не само картинките. Моля за помощ.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
Аксесоари
#2

EzPDF Reader Smile
Цитирай
#3

Adobe Reader
Цитирай
#4

Quickoffice

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#5

За Офис предполагам имаш предвид Polaris. Иначе алтернативно можеш да си сложиш Quick Office или Kingsoft Office, като и двата app-а са безплатни. А за PDF за мен най-доброто си остава RepliGo - това вече е платено.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#6

В office suite pro има възможност да се изтегли пакет със шрифтове,а също от последната версия може и да се добавят ръчно шрифтове.Но това последното още не съм го тествал.
Цитирай
#7

Колеги, някой да пази все още активациония код за OfficeSuite 8, който беше пуснат от Google по случай един от официалните празници на България, ако не се лъжа?Smile

 
Цитирай
#8

(2013-12-21, 13:58:53)azcv написа:  В office suite pro има възможност да се изтегли пакет със шрифтове,а също от последната версия може и да се добавят ръчно шрифтове.Но това последното още не съм го тествал.

Про версия не може да си изтеглиш шрифтове безплатно. 20+ кинта. Аз съм го купил на 1.50лв обаче понеже ме издразни това с шрифтовете поисках да ми върнат и тия 1.50. Про версия от други места си имат шрифтовете безплатно. Ми как да стане да си купя скоро приложение от такъв тип....
Цитирай
#9

Да не говорим, че в момента Word, Excel и PowerPoint на Microsoft работят перфектно и напълно безплатно, без необходимостта на плащаш 20 лв. за шрифтове.
Да не говорим също и че за първи път офис програми за Андроид ми визуализират правилно документите и презентациите, точно по начина, по който съм ги направил!
OfficeSuite и другите от този тип имат сериозна конкуренция...
Цитирай
#10

(2015-07-12, 08:39:13)NoMaD написа:  Колеги, някой да пази все още активациония код за OfficeSuite 8, който беше пуснат от Google по случай един от официалните празници на България, ако не се лъжа?Smile

Аз го имам някъде, но го бях тествал и не работеше. Явно само в деня е бил актуален.

Едит:
Код за активация 1248160764984
Цитирай
#11

@tolostoi, определено не проработи и при мен. Бях си активирал приложението и аз, но сега смених устройството и сега вече ми дава триал версия. Нали приложенията уж са свързани с акаунта ти и не би трябвало да има поблем, ама на...Smile

 
Цитирай
#12

Repligo

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#13

Спрях се засега на WPS Office + PDF и съм доволен от работата на това приложение.Smile

 
Цитирай
#14

(2015-08-26, 22:21:46)NoMaD написа:  Спрях се засега на WPS Office + PDF и съм доволен от работата на това приложение.Smile

И аз съм с него още откакто беше Kingsoft Office и досега не е имало файл, който да не ми отваря и разпознава шрифта. Освен това е ако не единствения, то поне един от малкото, с които може да се прави сортиране на колоните в Excel-ска таблица.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#15

Някой да има WPS Office + PDF без реклами ?

LENOVO VIBE P2 & LENOVO TAB 4 10 PLUS
Цитирай
#16

Виж при руснаците във форума на 4pda.ru Smile
Цитирай
#17

Аз ползвам WPS и съм доволен.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#18

(2018-04-08, 00:45:23)badjo написа:  Аз ползвам WPS и съм доволен.
И аз го харесвам, но рекламите ме изнервят, а не знам как да го подкарам без моля за съпорт!?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#19

Изтегли си го моднат от руснаците. Или някой да ти го качи тук Wink
Цитирай
#20

(2018-05-28, 14:08:48)degman написа:  Изтегли си го моднат от руснаците. Или някой да ти го качи тук Wink
Това е, че не знам като е моднат как точно го инсталирам ако може някой да сподели - дали само моднатия файл или едно върху друго

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#21

Само моднатия файл. С различен подпис са така или иначе.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#22

Предложете читава и безплатна програма за pdf
Цитирай
#23

Всеки браузер отваря пдф, иначе https://www.adobe.com/bg/acrobat/pdf-reader.html

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#24

(2022-05-05, 16:56:02)esil2 написа:  Предложете читава и безплатна програма за pdf

За какво ще го ползваш ?
За четене на книги ,за редактиране на написаното или нещо друго?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#25

Трябва ми да отваря документи във всякакъв формат по възможност да е безплатна и да има бг меню.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)