Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

Да... инсталирах приложението и се отвори... не знам гърба дали няма да го разлепи...
(2018-10-11, 07:56:34)danilov написа:  На мен ми го отваря с приложението.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
Аксесоари

Бях решил, ако ще се занимавам със стъклени протектори да опитам само веднъж, защото на Ноут 4 опитах доста пъти и без резултат. Та взех един, който се води най-сполучлив към момента (направих проучване сред познати, които продават аксесоари за мобилни телефони). Та шанса да не се получи и този беше 50:50. Резултата е че не се получи, та аз лично спирам да се занимавам с тия неща и се надявам да не го плесна на земята някой път Smile
Цитирай

Аз до колкото знам, стъклените протектори доста често като станат на сол, взимат със тях си и екрана за който са залепени.

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай

Аз имам други наблюдения, а и по - добре ли е без? А ако удара е достатъчно силен нищо не помага това е ясно.
Цитирай

^ Може, не съм ползвал защото, пак, до колкото съм чувал ако тръгнеш да го махаш има 50% шанс пак да останеш без екран.

Попринцип съм фен на "Без" ама на тия моите самсунги хич не им върви. И тоя и предния имат по един Grand canyon напречно така посредата на екрана ...

Иначе или ще ми затъмнява, или ще ми разваля viewing ъглите или на пипане ще е все едно бъркам в полусухо лепило ...

Пък и моя опит до сега 100% е бил - телефона си падна на ръба и той се наби в целия екран. За това залагам на калъф който (до колкото е възможно с тоя вълнест екран) да обвива 
екрана , та да има буфер между екрана и повъхрността на която е.

За да не съм изцяло офтопик, да не ме пляскате, вчера си взех тия truly безжични слушалки. Вярно че не се свързват като апълските при отваряне на капачето, а като ги изкараш, ама пак е мноого удобно и като звук съм много доволен (ибягвам да се излагам на слушалки които така или иначе не мога да си позволя, та стандартите ми може и да са занижени)

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай

Аз съм с тези и съм много доволен...[Изображение: 408d9417983e299fce50bd263ebc7120.jpg][Изображение: 41a6a8a8c78b82cd0d73882677f53c0e.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Тези дето ги бях поръчал от бея не дойдоха, а и съм изтървал времето за диспут, та до сега карах с фабричното фолио обаче се навдигна и влезе боклук. И понеже знам, че стъклата не стават за самсунг телефони, а прости лепенки май никой вече не продава то имах един тпу останал ми от нот8.
Проблемът, е че е стоял цяла година, че и отгоре, а и аз не очаквах че хване идеално извивката на телефона.
Оказа се, че е 1:1 и за нот 9 Всички отвори отговарят на сензорите, на дължина от край до край, а и извивките ги обхвана плътно до металната рамка. Няма да стърчи, няма и да не достига !

Само както казах не се постарах да му вадя макслимално добре въздуха, а този модел са меки, лепнещи и трудно излиза, а при натискане се разтяга и драска повърността.
Мисля, че няма тпу-та за нот 9, така че спокойно може да се поръчват протектори и от нот 8.

Ще го изчакам някой ден да видя дали няма да тръгне да се отлепя по ъглите и ако не, може да поръчам от същите
Само дето гърба му не е като на нот 8 и задната част е неизползваема
Цитирай

На Илиянци има защитно фолио и кейс в комплект само за 15 лв.пасва идеално
Цитирай

Този път директно с поръчката на телефона си взех Clear view standing cover на Samsung. Не съм имал калъф от htc sensation и ми е малко трудно да свикна... Иначе е удобно с активния капак...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-10-11, 19:16:34)rudizlz написа:  Този път директно с поръчката на телефона си взех Clear view standing cover на Samsung. Не съм имал калъф от htc sensation и ми е малко трудно да свикна... Иначе е удобно с активния капак...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Аз бях пред дилема и избрах другият калъф удароустойчивият на самсунг,този не е защитен отдолу и при падане става интересно за лайсната.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Е, като падне... такъв му бил късмета

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пристигна Ниллкин. Хареса ми как залепна. Харесва ми и как стои, доста прилично добре. И само след няколко минути /по закона на Мърфи/ отдолу под протектора съзирам няколко микроскопични прашинки, неясно как са попаднали там...Сега ще го понася известно време, но мисля да приключа с този тип дисплей протекторчета. Привидно много лъскави, яко отразяват светлината и на слънце не се вижда нищо...Ноут 8 през 80% от времето беше без протектор, и се запази без грам драскотина....
[-] 1 потребител изказва благодарност на preparatos за това мнение:
  • substation
Цитирай

Вчера пристигна и веднага тест,всичко е точно само минуса е че няма зареждане през кабела


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

(2018-10-04, 22:45:55)luxlux написа:  И аз съм с този... Доволен съм... но нямам протектор...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Здрасти, нещо такова търся ако някой има в повече или знае магазин да казва.


Прикачени файлове
.jpg гръб.jpg Размер: 59.9 KB  Сваляния: 80

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

(2018-10-17, 06:33:46)losh1 написа:  Здрасти, нещо такова търся ако някой има в повече или знае магазин да казва.

Имам го чисто нов закупен от Теленор. Използвал съм го точно един час и го свалих. Добре пази телефона, но за мен е твърде масивен. Ако искаш бих могъл да ти го дам на по ниска цена от тази в магазина...

Пс: Или да си го вземеш от Теленор Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Ако е като този на снимката проявявам интерес.
П.С. направо ще го взема.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Аз също имам такъв кейс от Теленор, само че моя е син цвят.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Ами договорихме се с @nedelchev nikolai. Благодаря ти.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Най сетне пристигнаха протекторите за тест,за цената са перфектни,само един недостатък открих,а именно лявата и дясната страна с 1мм закрива видимата част от дисплея.Иначе прилягат отлично,вижда се на слънцето ясно,комбинирано с samsung protective standing ако не се вгледаш в нота не виждаш протектора а и нота изглежда брутално(тухла четворка)  Tongue


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

(2018-10-16, 05:11:35)enigma79 написа:  Вчера пристигна и веднага тест,всичко е точно само минуса е че няма зареждане през кабела
HDMI портовете са само комуникационни - нямат захранване като USB.
Поръчах с възможност за зареждане дали ще работи ще видим.

(2018-10-17, 20:11:23)enigma79 написа:  Най сетне пристигнаха протекторите за тест)  Tongue
Имаш ли в повече.


Прикачени файлове
.jpg кабел1.jpg Размер: 20.88 KB  Сваляния: 45

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

(2018-10-18, 06:38:51)losh1 написа:  Поръчах с възможност за зареждане дали ще работи ще видим.

Имаш ли в повече.
Не единият замина при първият тест.Дай линк на този за зареждане да видим на колко работи 30 или 60Hz.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Ето https://www.ebay.co.uk/itm/142890387694

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

(2018-10-18, 06:49:07)losh1 написа:  Ето https://www.ebay.co.uk/itm/142890387694

Кой по точно си поръчал , там не фигурира NOTE 9 , този за S9 ли или за Note 8 ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Всичките са еднакви. Мисля че го правят това с различните устройства за да излизат в търсачката, иначе typeC към HDMI няма различна технология между S8 и Note8, или каквито и да е други устройства.

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай

Има разлика само в това че някои са с 30Hz а други с 60Hz.На този не мога да разбера колко Hz е.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)