Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 8/ MI 8 EE/ MI 8 SE- Покупка

Не е нужен хотспот. Пускаш Wi-Fi direct от телефона и трябва да видиш телевизора
Цитирай
Аксесоари

По спомен, защото не го използвам на телевизора даваш вход wireless display и от телефона също го активираш, трябва да сте на един и същ рутер- не е нужно да правиш hotspot.

HTC 10 / iphone 12
[-] 1 потребител изказва благодарност на zviara за това мнение:
  • borko197
Цитирай

(2018-11-14, 15:45:13)zviara написа:  По спомен, защото не го използвам на телевизора даваш вход wireless display и от телефона също го активираш, трябва да сте на един и същ рутер- не е нужно да правиш hotspot.

Toчно понеже рутера ми седи в кутия и не го ползвам по настоящем защото нямам реално приложение правя хотспот. Явно ше тествам и по описаните начини да видя дали ще се закачи нормално но ще е утре. Visslar
Цитирай

Здравейте, имам следния проблем на 10.11 поръчах две xiaomi mi8  128гб с глобална версия от Xiaomi Online Store, уж на добра цена, помолих продавача да ми декларира пратките за по 15 долара, за да нямам проблем с таксите на митница, той ми върна, че няма проблем и ще ги пише като MP5 плеър. И от дата 11.11 не ми отговаря на съобщенията и телефоните не са изпратени всеки ден му пиша и никакъв отговор. Преди месец си купих от същия продавач ми банд 3 и пак го помолих да я декларира за 15долара и си пристигна на 3тата седмица без мито и нямах проблем и останах с добро впечатление за продавача. Според вас как е редно да постъпя защото вече 10ти ден реално не знам какво се случва, а това са 1300лв ей така.
Благодаря !


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

И аз бях с подобни притеснения, и аз писах веднъж преди 2-3дни, и днес сутрин получих отговор който между другото е логичен и очаквах.
При мен само, че е POCO, но обяснението е валидно и за Mi8. [Изображение: f4270504463a95eee40345c9c043bbf3.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на gen.taco за това мнение:
  • noname galaxy S
Цитирай

(2018-11-20, 11:11:50)noname galaxy S написа:  Здравейте, имам следния проблем на 10.11 поръчах две xiaomi mi8  128гб с глобална версия от Xiaomi Online Store, уж на добра цена, помолих продавача да ми декларира пратките за по 15 долара, за да нямам проблем с таксите на митница, той ми върна, че няма проблем и ще ги пише като MP5 плеър. И от дата 11.11 не ми отговаря на съобщенията и телефоните не са изпратени всеки ден му пиша и никакъв отговор. Преди месец си купих от същия продавач ми банд 3 и пак го помолих да я декларира за 15долара и си пристигна на 3тата седмица без мито и нямах проблем и останах с добро впечатление за продавача. Според вас как е редно да постъпя защото вече 10ти ден реално не знам какво се случва, а това са 1300лв ей така.
Благодаря !

Има време, в което ако не ти прати пратката може да се канцелира поръчката. Ако ти е дал фиктивен тракинг, по който нищо не се движи можеш единствено да си изчакаш времето за получаване, да пуснеш диспут и да ти върнат парите
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • noname galaxy S
Цитирай

Благодаря !
Цитирай

И аз лекинко се бях притеснил за моята поръчка на ми8се от 11.11, че по номера на ДХЛ, който ми пратиха от МиСторе-то нямаше никакво движение и вчера им писах. Но се оказа, че от Китай го пращат с УПС до Англия и ми пратиха друг номер на упс, в който всичко е разписано по минути. Вече е в английско Smile.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай

Здравейте, 
Извинявам се ако не пиша на точната тема.
Въпросът ми е дали ще има ъпдейт за Mi 8 lite за Pie?
Цитирай

Спряга се първото тримесечие на 2019та, че ще има, но не съм го видял официално
Цитирай

(2018-11-20, 13:13:58)gabarko написа:  И аз лекинко се бях притеснил за моята поръчка на ми8се от 11.11, че по номера на ДХЛ, който ми пратиха от МиСторе-то нямаше никакво движение и вчера им писах. Но се оказа, че от Китай го пращат с УПС до Англия и ми пратиха друг номер на упс, в който всичко е разписано по минути. Вече е в английско Smile.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

Същата работа Smile Явно пътуват заедно Smile)))
моя реално е пуснат на 16.11 макар да имам ДХЛ номер от 12.11. за 3 дни е минал през Дубай, Англия, Германия и у нас...

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай

(2018-11-20, 15:30:33)fan76 написа:  Същата работа Smile Явно пътуват заедно Smile)))
моя реално е пуснат на 16.11 макар да имам ДХЛ номер от 12.11. за 3 дни е минал през Дубай, Англия, Германия и у нас...
Мдам, май наистина са в един кашон Wink.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай

Не е нормално 10 дни да не ти изпратят телефона. Анулираш поръчката и връщат парите.
Цитирай

@airbus, след изтичане на определения срок за обработка на поръчката и ако дотогава стоката не е на път, ордера автоматично се канселира и без това.

 
Цитирай

Аз имах подобна комуникация със същия магазин. В понеделник ми казаха,че ще ми изпратят УПС номер за проследяване от Китай до Англия. Докато обаче ми изпратят номера за УПС вече получих уведомление,че пратката пътува с ДХЛ до България и утре трябва да я доставят уж. Малко ме съмнява това де защото днес имаше движение,че пратката е в Docklands UK и ме съмнява да дойде наистина до утре.
П.с. : Проследяването на пратки в ДХЛ е пълна скръб. В работата ми изпращаме пратки с ТНТ и ДХЛ и с вторите е пълна скръб и изпращането.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай

(2018-11-20, 19:22:06)NoMaD написа:  @airbus, след изтичане на определения срок за обработка на поръчката и ако дотогава стоката не е на път, ордера автоматично се канселира и без това.

Тогава да чака един месец ордера автоматично да му се канселира.
Цитирай

(2018-11-20, 21:14:45)airbus написа:  Тогава да чака един месец ордера автоматично да му се канселира.
Търговеца има 7-8 дни, може малко повече, да ти обработи ордера и да ти прати стоката. Кой търговец ще седне да обработва поръчка един месец, преди да ти я изпрати? Дори и стоката да е на преордер пак не се чака толкова.

 
Цитирай

Като гледам го обработват 12 дни. Бих го отказал.
Цитирай

Пише че има още 8 дни и няколко часа до автоматично кенселкране.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-11-20, 19:41:58)Johnnie написа:  Аз имах подобна комуникация със същия магазин. В понеделник ми казаха,че ще ми изпратят УПС номер за проследяване от Китай до Англия. Докато обаче ми изпратят номера за УПС вече получих уведомление,че пратката пътува с ДХЛ до България и утре трябва да я доставят уж. Малко ме съмнява това де защото днес имаше движение,че пратката е в Docklands UK и ме съмнява да дойде наистина до утре.
П.с. : Проследяването на пратки в ДХЛ е пълна скръб. В работата ми изпращаме пратки с ТНТ и ДХЛ и с вторите е пълна скръб и изпращането.


Sent from my iPhone using Tapatalk
И ти си в нашия кашон с gabarko...ще дойдат утре.
към 23.30 местно време преминаха чековете в Лондон (Хийтроу) и са на път към БГ...евентуално могат да минат през Лайпциг рано сутринта... предния път така стана. Кацна в София в 8.00 и в 14.00 беше при мен

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай

(2018-11-20, 11:11:50)noname galaxy S написа:  Здравейте, имам следния проблем на 10.11 поръчах две xiaomi mi8  128гб с глобална версия от Xiaomi Online Store, уж на добра цена, помолих продавача да ми декларира пратките за по 15 долара, за да нямам проблем с таксите на митница, той ми върна, че няма проблем и ще ги пише като MP5 плеър. И от дата 11.11 не ми отговаря на съобщенията и телефоните не са изпратени всеки ден му пиша и никакъв отговор. Преди месец си купих от същия продавач ми банд 3 и пак го помолих да я декларира за 15долара и си пристигна на 3тата седмица без мито и нямах проблем и останах с добро впечатление за продавача. Според вас как е редно да постъпя защото вече 10ти ден реално не знам какво се случва, а това са 1300лв ей така.
Благодаря !

Не се притеснявай и аз си взех моя от там Xiaomi Online Store. Първо ми пратиха фейк номер явно нямаха бройки. Отговаряха на питанията ми с малко закъснение. После ми пратиха друг трак номер и дойде за 12 дни от изпращането до получаването в пощенският клон. Декларират го като MP5 плеър за около 15-20 $. Общото чакане беше за около 40 дни. Всичко беше ОК запечатана глобална версия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JovaniJo за това мнение:
  • noname galaxy S
Цитирай

(2018-11-21, 02:04:33)noname galaxy S написа:  Пише че има още 8 дни и няколко часа до автоматично кенселкране.
Не виждам повод за притеснение, ще ти бъде изпратена стоката, даже по-рано от посочения срок.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • noname galaxy S
Цитирай

(2018-11-21, 02:04:33)noname galaxy S написа:  Пише че има още 8 дни и няколко часа до автоматично кенселкране.

значи можеш по всяко време да си я спреш, но ще чакаш до 14 дни за парите
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • noname galaxy S
Цитирай

Някой има ли лични впечатления от МИ8 SE ?
Обмислям дали да не заменя поко за ми8 се.

Основно ме интересува батерията как се представя, игри не играя Smile
Цитирай

Днес пристигна телефона поръчан от Mi Global Store. 12 дни за доставка с ДХЛ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)