Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 10 PRO

По-назад ги коментирахме
Изтърпях бъмпера на KuGi до днес. Въпреки че е много качествен, нещо ми идва прекалено голям и тежък телефона с него. Вече не знам какво да сложа. Моля да ми препоръчате някакъа хипер мега ултра слим кейс.
Цитирай
Аксесоари

Виж 163 коментар. Ако не ползваш светкавицата е идеален кейс.
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=htt...are_type=t

[Изображение: 62666d6cd357d02e981d58c6f26859bf.jpg][Изображение: ca4bb989f62fabaed66a3ecdcc169218.jpg]<br />
[Изображение: e7a12f32da30986afd7a1bb8234a02d5.jpg]
Цитирай

(2018-11-16, 23:54:01)gurcayy написа:  По-назад ги коментирахме
Изтърпях бъмпера на KuGi до днес. Въпреки че е много качествен, нещо ми идва прекалено голям и тежък телефона с него. Вече не знам какво да сложа. Моля да ми препоръчате някакъа хипер мега ултра слим кейс.

Казах ти да пробваш с Rugged Armour, ще ти хареса. 10лв. идва с безплатна доставка от Китай. Нито прави телефона тежък, даже е извит отзад.
Цитирай

Прехвърлих цялата тема, никой не е писал отзиви, нито има снимки на хидрогел протектори за дисплей и гръб. Моля, ако някой има конкретни отзиви, да сподели. Най-вече за гърба, понеже не понасям кейсове и тн пластмаси, които убиват удоволствието от ползването на телефона. Искам да му сложа нещо прозрачно на задното стъкло, понеже ми харесва как изглежда и искам да се вижда.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Според мен си е бошлаф работа с тези гелове.... Ще се надерат за отрицателно време.
Цитирай

Колеги, някой използва ли (или използвал ли е) този кейс: Линк

Какви са вашите впечатления, пожълтява ли гърба?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Кой кейс?

(2018-11-21, 15:39:56)Anastasia123 написа:  Колеги, някой използва ли (или използвал ли е) този кейс: Линк

Какви са вашите впечатления, пожълтява ли гърба?
Ако е пластмаса няма да пожълтее, ако е силикон ще пожълтее. На мен не ми харесва щото крие буквите на камерата. За тва си поръчах пак Rinke, но черен. Чакам да дойде до 10 дена от Ю. Корея.    

Някой, които е със сивия модел, ако иска мога да му пратя стария ми Rinke. Предполагам, че няма да си личи толкова много пожълтяването на силикона. Има и следи от употреба разбира се, но ще плати само доставката, друго не искам. Smile
Цитирай

(2018-11-21, 15:42:10)eksoldier написа:  Кой кейс?

Ако е пластмаса няма да пожълтее, ако е силикон ще пожълтее. На мен не ми харесва щото крие буквите на камерата. За тва си поръчах пак Rinke, но черен. Чакам да дойде до 10 дена от Ю. Корея.

Някой, които е със сивия модел, ако иска мога да му пратя стария ми Rinke. Предполагам, че няма да си личи толкова много пожълтяването на силикона. Има и следи от употреба разбира се, но ще плати само доставката, друго не искам. Smile

Аз съм силно впечатлен от качеството на кейсовете на Ringke. В момента съм с черния Оникс.

Моят Мейт е кафяв, но мисля да поръчам един dbrand black dragon скин ако има някакви промоциики за черния петък. Ако стане така, че си поръчам скин, ще гледам да си поръчам и един прозрачен Ringke точно като този, който ти си взел (с черната рамка). Сигурен съм, че качеството на онзи китайски кейс (от предишният ми пост) е по-ниско от това на Ringke, но все пак ми е любопитно дали някой е използвал този китайски кейс.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Не си заслужават парите, поръчах си 2 подобни и не ми допаднаха(моите са със синьо, ако искаш ми пиши на лично да ти ги пратя,само ще си платиш доставка). Изпробвал съм 6 вида кейсове(всички от алито и не от евтините) и накрая си ползвам Ringke-то от Емаг и този от пакета на телефона.
Цитирай

(2018-11-22, 17:30:12)nalu_nalu написа:  Не си заслужават парите, поръчах си 2 подобни и не ми допаднаха(моите са със синьо, ако искаш ми пиши на лично да ти ги пратя,само ще си платиш доставка). Изпробвал съм 6 вида кейсове(всички от алито и не от евтините) и накрая си ползвам Ringke-то от Емаг и този от пакета на телефона.
Този от пакета на телефона ми пожълтя на две три места по ръба, какво ли предизвика това? Иначе ми е адски удобен но не го ползвам заради пожълтяванията....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2018-11-22, 17:39:12)doktorra написа:  Този от пакета на телефона ми пожълтя на две три места по ръба, какво ли предизвика това? Иначе ми е адски удобен но не го ползвам заради пожълтяванията....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Прозрачните силиконови кейсове пожълтяват след месец-два. Това е нещо съвсем нормално. Опитвал съм да чистя прозрачен кейс с какво ли не, дори веднъж го оставих за 4 часа в белина и нямаше ефект. При кейсовете на Ringke само модела с чисто черна рамка (не опушената!) не страда, защото цялата рамка е черна, а гърба е пластмасов. Тук-там съм виждал разни рекламки за кейсове (мисля, че на марката Speck), които са прозрачни и обработени с UV лъчи и не пожълтявали, но нещо ме кара да не вярвам на тези рекламки и да не рискувам.

Относно твоето предложение @nalu_nalu, благодаря, много мило, но ще откажа, ще си поръчам Ringke с черна рамка и един dbrand black dragon skin.

ПС: Всичко в сайта на dbrand ще бъде 30% намалено за черния петък.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Тъй като оригиналния пожълтя, си поръчах този: https://m.aliexpress.com/item/3287124327...2911451148
За месец не е мръднал. Доближава се до оригиналния и не прави телефона тухла. С радост бих го ползвал без кейс, но не ми се играе на турска ролетка, т.е. телефона е адски хлъзгав.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Близо 30 лв. за силикон, който ще пожълтее ми се виждат много.
Цитирай

И според мен е безумно скъп този протектор.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

При положение, че Ringke ми идва за под 20 лв... Всеки си знае все пак.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Anastasia123
Цитирай

Да, абсолютно съм съгласен, просто експеримент, да видя дали е като този от кутията. Много е и втори път няма да ги дам, споделих го, ако има някой който иска оригиналния...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

3 лв са при нас тези и са с перфектно качество

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Къде е това при вас?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Китайски магазин в Асеновград

[Изображение: 1exm2q.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Ако беше черна кожа щях да поръчам. Който харесва кафявото цената е супер! Оригинален кейс е това.    
Цитирай

Не ми харесват кейсове, които не предпазват рамките, тук предпазването е около 75%.
Цитирай

(2018-11-23, 07:18:43)eksoldier написа:  Ако беше черна кожа щях да поръчам. Който харесва кафявото цената е супер! Оригинален кейс е това.
Това е редовно около 40 лв поне през 2 седмици, тъй че специално това намаление е фейк.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Както повечето в Emag.
Цитирай

Ако някой търси стъкло на нилкин.бг има amazing H+ pro по 13,20. С доставката ще ви дойде на малко под 20 кинта.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Ей за тва не купувам от България аксесоари! Значи може от ибей да ми дойде на под 13 лв. с безплатна доставка от другия край на света, ама на наще им струва 7 лв. доставката. Айде мерси!
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=...3606760170
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)