Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации
#51

Това е от вчера..[Изображение: 9729a54a26f7b29e3aa777d51e67dd4e.jpg]

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай
Аксесоари
#52

Спряна е заради проблеми с мигащи икони, анимации и др.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#53

Не наблюдавам подобни проблеми след ъпдейта от вчера. При мен всичко си върви нормално.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#54

А да съм казал, че всички имат или трябва да имат подобни проблеми?
https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comm...on_glitch/

https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comm...ery_drain/
Но явно съм се объркал за спирането заради 2-3 подобни мнения, че им излязло известие за актуализация но по-късно като проверили нея я нямало.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#55

Аз пак да кажа, пък който трие постове, да си трие пак, като не му харесва.
След ъпдейта изкарва 3000 точки повече на антуту, което заедно с незначителните "подобрения" по камерата, изобщо не ми върши работа и съответно не ме интересува.
От двата основни проблема - нотификациите и батерията, първият не е оправен, за батерията още не мога да кажа нищо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на marincho за това мнение:
  • icho
Цитирай
#56

Явно има проблеми и са го спрели https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comm...log_10220/
Цитирай
#57

XIAOMI POCOPHONE F1 скоро ще получи три актуализации
https://www.gizchina.com/2019/01/20/xiao...ates-soon/
[-] 1 потребител изказва благодарност на esm за това мнение:
  • icho
Цитирай
#58

И ситуацията с батерията е ясна - няма подобрение след ъпдейта. Все още е час-два екран назад от последния стабилен андроид 8.
Цитирай
#59

Аз успях да инсталирам ъпдейта и не виждам никакви странични ефекти. Дори доста се радвам на новия Night mode, завидни снимки излизат.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
#60

Ъпдейта ми се появи отново интересуваме как се държи батерията Да го дърпам ли
Цитирай
#61

Проблем с батерията нямам, поне няма разлика от преди и след ъпдейта.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
#62

И аз не намирам разлика в батерията. Слагай смело.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#63

Мигащи икони на приложения след ъпдейта,поне при мен

Poco F1

Цитирай
#64

Аз не откривам за сега никаква разлика,от петък сутрин съм с тази версия....

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай
#65

(2019-01-22, 18:36:35)petsa написа:  Мигащи икони на приложения след ъпдейта,поне при мен
И при мен. Бях на 9.1.10 бета, изтеглих и инсталирах 10.2.2.0 стабилен заради проблем с камерата и се появи това мигане.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#66

Тъй. Когато бях на бета рома 9.1.10 и този преди него, имах един малко дразнещ проблем с жестовете и за това не ползвах режим на цял екран. Когато отварям приложение от папка и после с жест изляза от него, правя втори жест да се затвори и папката но тя не се затваря. С втори, трети и т. н  също не се затваря. Ако направя втория жест в противоположната посока, тоест ако първия е бил от ляво на дясно а втория от дясно на ляво, тогава се затваряше. В стабилния 10.2.2.0 нямам проблем с това нещо.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#67

От ъпдейта насам, не мога да се логвам в RR3 през гугъл игрите на мобилна връзка, вчера имах проблем и със синхронизацията на гугъл снимките(тук вече през всякакъв нет).
Онзи ден, за първи път от два месеца, изгуби всякакъв сигнал в работата. Не е от оператора, след рестарт всичко беше наред.
Цитирай
#68

Чета, че също и при вас някои икони премигват, и при мен е така, а аз съм с Poco launcher дали ще го оправят, защото този който е на марката, не прави така.  Между другото тоя launcher е най-добрия според мен, имам и икони на Pocophone, и с тоя launcer, е супер,  както съм си подредил и менюто, както е на телефона при стартиране. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#69

Само на мен ли ми се струва, че нещо не е наред с батерията?! Не мога да изкарам един ден, а не правя нещо различно от преди ъпдейта.

Pocophone f1
Цитирай
#70

Ъпдейта е много размито нещо колега ... кое точно визираш?
Цитирай
#71

(2019-01-27, 11:28:27)pavlin0 написа:  Само на мен ли ми се струва, че нещо не е наред с батерията?! Не мога да изкарам един ден, а не правя нещо различно от преди ъпдейта.
Може и да имаш дрейн на батерията. Тествай я с BetterBatteryStats или Wakelock Detector.

 
Цитирай
#72

MIUI Global 10.2.2.0 от този ъпдейт имах предвид.

(2019-01-27, 11:42:09)NoMaD написа:  Може и да имаш дрейн на батерията. Тествай я с BetterBatteryStats или Wakelock Detector.
Те и двете програми са платени. Съжалявам, но не ми се дават пари.

Pocophone f1
Цитирай
#73

При мен батерията е добре


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#74

(2019-01-27, 12:04:13)esm написа:  При мен батерията е добре

Ето при мен


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pocophone f1
[-] 1 потребител изказва благодарност на pavlin0 за това мнение:
  • esm
Цитирай
#75

Ето и кога е заредена


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)