Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

Грижа за устройството се ъпдейтна и вече зарежда доста по-бързо...

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
Аксесоари

И при мен се ъпдейтна, същия резултат, бързо се зарежда.
Цитирай

Хора помощ след ъпдейта не знам какво се случи, но не се скрива лентата с бутони за навигация. Как може да се оправи?
Цитирай

Опитай с reset след актуализация на устройството си.

 
Цитирай

Не става, май ще иска хард ресет. Някакви други идей? Май ще трябва да свиквам с жестовете.
Цитирай

(2019-02-07, 21:51:50)Malchev_ написа:  Хора помощ след ъпдейта не знам какво се случи, но не се скрива лентата с бутони за навигация. Как може да се оправи?
Може и да греша,но в пай няма опция за скриване на бутоните и показване. Т.е или са там и ги ползваш или пускаш жестовете и се скриват нацяло. Може би при някой приложения които ползват цял екран, видео се скриваха.. Не помня

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да май така се е оказа, ще свиквам с жестовете. Благодаря!
Цитирай

Лично на мен жестовете са ми супер удобни и ми харесват повече от на Huawei.
Цитирай

Yikes Ако те чуят Huawei-ците ..... Ще си изпатиш  Big Grin

Аз за сега карам с Fluid Navigation и е голямо търкане по екрана .... чакам Пай да изпробвам нативния вариант, но като бързина и удобство не ми допада. Иначе става приятно, като виждам целия екран.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Още един въпрос. Сега като се изтрие снимка пише, че отива в кошче, само че не мога да го намеря къде се намира и как се възстановява снимка от там?
Намерих го когато сте в галерия натискате трите точки в десния ъгъл и се появява.
Цитирай

Влизаш в Галерия ,тритре точки и ще видиш кошче. Като го отвориш ще ти покаже изтритие снимки. Като отвориш някоя снимка отдолу ще видиш икона с кошче за да я изтриеш нацяло,а срещу нея една стрелка от която се връща снимката към галерия. Снимките ще се пазят в кошчето 14 дена.
Цитирай

Пичове имам въпрос преди ъпдейт на андроид 9 имах опции за видео запис да избирам 720/1080/1080 60fps/2K/4K/4K 60fps а сега след ъпдейт на Андроид 9 са ми оставили само 1080 18:9/2K 1:1/4K 60fps вече ще ги има само тези 3-те така ли да го разбирам ?

Моля коментарът да бъде изтрит оправих се Big Grin намерих ги къде са Smile
Цитирай

(2019-02-08, 16:28:28)pockobg написа:  Yikes Ако те чуят Huawei-ците ..... Ще си изпатиш  Big Grin

Аз за сега карам с Fluid Navigation и е голямо търкане по екрана .... чакам Пай да изпробвам нативния вариант, но като бързина и удобство не ми допада. Иначе става приятно, като виждам целия екран.


И аз го пробвах Fluid Navigation, добре е  но като че ли предпочитам стоковите. А иначе за жестовете на Huawei,  те са на 90% изкопирани от Apple. Но не са така добре реализирани както при ябълката.
Цитирай

https://imgur.com/a/X3hv4FS

Имам някъв нов модел с 2TB според грижа за устройството

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Явно добре се грижиш за устройството!!!
Цитирай

Имате ли проблем с календара след актуализацията ?

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен няма актуализация за календара специално. Ако имаш предвид след ъпдейта до пай, не, не съм имал проблеми.
Цитирай

(2019-02-13, 13:11:12)mefistoreyon написа:  При мен няма актуализация за календара специално. Ако имаш предвид след ъпдейта до пай, не, не съм имал проблеми.
Да, след ъпдейт.[Изображение: d03ce6a586b83a9c9874e3efc5c69804.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
[Изображение: bfe0ef8f7e6fc9b93b2a34dbee86248c.jpg]
Цитирай

След вчерашната актуализация спря да работи ACR'а,работи ,отсрещния се чува доста тихо.Някой дали е намерил решение?

"Всичко навътре от морето е провинция" - Ъ.Хемингуей
Цитирай

Няма решение без руут, нито една програма за запис на разговори вече няма да работи коректно при андроид 9.0

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-02-13, 15:24:04)sev80 написа:  След вчерашната актуализация спря да работи ACR'а,работи ,отсрещния се чува доста тихо.Някой дали е намерил решение?
На ACR сложи Формат MP3 и Ауто ниво +20dB. (по-добро от това няма да стане, освен с root).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • dandrv, sev80
Цитирай

(2019-02-08, 21:43:30)niksano написа:  Пичове имам въпрос преди ъпдейт на андроид 9 имах опции за видео запис да избирам 720/1080/1080 60fps/2K/4K/4K 60fps а сега след ъпдейт на Андроид 9 са ми оставили само 1080 18:9/2K 1:1/4K 60fps вече ще ги има само тези 3-те така ли да го разбирам ?

Моля коментарът да бъде изтрит оправих се Big Grin намерих ги къде са Smile

Сподели къде са сега тези настройки.
п.с.намерих ги.
натискаш върху цифрите и ти излизат опции.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

G965FXXU2CSB3
Security Patch Level: February
Наличен за Германия.







Цитирай

От SamMobile  съобщиха,че пача за феруари вече е наличен и са добавили опция за включване по график Night Mode. При мен и сега има опция за автоматично включване според часа в опции за разработчици ,но не работи.
Цитирай

Току-що го сложих с Odin. Да, има я опцията за нощния режим по график, друго ново още не съм забелязал.
[Изображение: 25391280.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)