Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

(2019-02-19, 15:51:28)vovalinder написа:  На мен всичко ми се възстанови чрез Huawei ID профила ми.

От това трябва ли да разбирам, че да, изтрива цялата вътрешна памет - снимки, музика....?
Цитирай
Аксесоари

(2019-02-19, 15:56:48)GH0STFACE написа:  От това трябва ли да разбирам, че да, изтрива цялата вътрешна памет - снимки, музика....?

Не съм сигурен на 100%, но аз винаги си ги възстановявам по този начи, колега в темата беше предупредил да се направи бекъп, защото се изтривало всичко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай

Дойде ОТА. Честито. [Изображение: c29ddfc020ea648920ed8c8ad325f791.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

самсунг с4 , лг г3
Цитирай
Photo 

Привет колеги , най-накрая дойде  Tongue да ни е честит  Storstark  


[Изображение: 6643875f89ba86b7c93fbc80a3fef38f-full.jpg][Изображение: 6643875f89ba86b7c93fbc80a3fef38f-full.jpg]

lutziferr™  HUAWEI   MATE 20 PRO
Цитирай

Да и при мен тегля. 187 е.
P. S. Работи бързо анимациите са по-бързи, в същото време по-плавни. Има супер макро. Имам въпрос към колегите, а именно видеото на коя резолюция снимате? Като че ли на 1080 на 60 най добре ми се струва? Не са оправили дропването на кадри при 4к.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Тъкмо се чудех от къде да намеря USB-C към OTG и ъпдейта дойде от където си трябва.

Нищо не затри при ъпдейта.
Цитирай

Bu Баси аз се прецаках, намерих отг и инсталирах. Не ми показва след ъбдейта какво е новото иначе няма проблем за сега. Единствено програмите в като работа на смени ми е нулирана и нямам нищо запаметено. Тествах и с антуту да видя дали са е ок.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай

И при мен дойде  Tongue    

Sony Xperia P JB 4.1.2 M Tel - Silver (никога повече това недоразумение "Sony")
HTC One M8 5.0.1 > Samsung Galaxy S7 Edge Black Onix A1 > HUAWEI Mate 20 Pro Twilight® A1
Цитирай

Здравейте колеги, как Ви се държи батерията след ъпдейта? Струва ми се, че батерията се разрежда по-бързичко...

Huawei mate 20 pro
Цитирай

След ъпдейта - 50% батрия, 3 часа разговори и 1 час и половина екран


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Така. Впечатления след ъпдейта:
+ Отново са налични всички опции за блокиране на входящо повикване. При ъпдейта от 122 на 153 ми бяха изчезнали опциите за блокиране на скрити и непознати номера.
+ Работи много плавно. Всичко е супер мазно. Ще видим след една седмица как ще се държи.
+ Пръстовия отпечатък работи много по-добре. Почти като при нормален сензор.
+ Има възможност за добавяне на второ лице за отключване. Не съм тествал още.
+ Камерата очевидно е подобрена. Не мога да кажа точно какви са подобренията. Супер макрото е интересна функция, но не се сещам за какво ще ми потрябва. Обаче работи добре.
+ Появила се е опция за wi-fi calling. Аз съм на виваком и мисля, че не се поддържа. Следователно не мога да тествам.
- Не е оправен бъга, при който след рестарт се включва автоматичната яркост. Може би не е бъг а "екстра" Няма чавка в щората за спиране и пускане. Може би искат насилствено да ползваме функцията.
- Все още понякога те кара да плъзваш екрана след отключване с лице. Получава се най-често като опиташ да отключиш с отпечатък и фейс ънлока предвари и отключи екрана.
- Не е оправен бъга, при който последните приложения стават сиви (не може да генерира тъмнейли). Случва се много рядко.
- Все още е налична опцията за показване на името на оператора в лентата на състоянието. Опцията реално не прави нищо. Безсмислено е да я има.

Други:
1. Жестове не ползвам и не знам какво точно са ооравили.
2. Батерия. Не виждам разлика в консумацията.
3. Huawei wallet. Добра идея, ама поддържа само две руски банки. Ползвам Phyre, а у нас имаме и icard.

Накратко: добър ъпдейт.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
[-] 1 потребител изказва благодарност на azcv за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

Жестовете са бая подобрени.Няма замисляне, каквото цъкнеш, това прави. Другото, което ми направи впечатление е автозатъмняването в Chrome и други приложения.Мисля че са го намалили драстично, защото почти не виждам разлика в яркоста, когато превключа между началния екран и съответното приложение.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
[-] 1 потребител изказва благодарност на MagnateC за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

Да, определено пръстовия скенер работи много по добре от преди.
Цитирай

Можеше в камерата на снимки да сложат един бутон за HDR, а не да трябва да правиш пет клика докато се добереш до него, иначе нямам оплаквания след ъпдейта, всичко работи добре.
Цитирай

(2019-02-22, 00:58:42)MagnateC написа:  Жестовете са бая подобрени.Няма замисляне, каквото цъкнеш, това прави. Другото, което ми направи впечатление е автозатъмняването в Chrome и други приложения.Мисля че са го намалили драстично, защото почти не виждам разлика в яркоста, когато превключа между началния екран и съответното приложение.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Освен хрома (който съм деактивирал) има ли други приложения, в които се намалява яркостта? От много време (от версия 7 на андроид) всеки се оплаква от това, а аз досега не съм засекал приложение, в което да се случва.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Аз сън махнал авто яркостта и не виждам разлика като вляза в хром
Цитирай

Проблема беше когато си на ръчна яркост и влезеш в приложения като:Chrome,Facebook, Tapatalk и др.Имаше затъмняване.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

Още си го има затъмняването.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2019-02-22, 10:35:02)MagnateC написа:  Проблема беше когато си на ръчна яркост и влезеш в приложения като:Chrome,Facebook, Tapatalk и др.Имаше затъмняване.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Хром и tapatalk не ползвам.За фейсбук само лайт версиите. Търсих в setedit къде може да е списъка с тия приложения, ама нещо не го намирам. Ако го имаше оттам може лесно да се оправят нещата. Ама кой знае къде са записани приложенията.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Колеги, в променяли ли сте в Опции на разработчиците скалата на анимация да е различна от 1х? Някои казват, че ако се намали на 0,5 удължавало чувствително живота на батерията.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Пълни глупости, просто анимациите стават по-бързи, това по никакъв начин не влияе на батерията. Само визуално има разлика.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Визуално само.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

WiFi caling опцията къде се е появила, не я намирам нещо на теленор съм. Иначе ъпдеѝта е добър, ползвам жестовата система и работи перфектно!

Huawei Mate 20 Pro TWILIGHT
Цитирай

(2019-02-23, 17:43:32)daksi9999 написа:  WiFi caling опцията къде се е появила, не я намирам нещо на теленор съм. Иначе ъпдеѝта е добър, ползвам жестовата система и работи перфектно!
Опцията е в мобилни мрежи под бутона за volte.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Има ли оператор в България, който да поддържа обаждане през Wi-Fi?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)