Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10 - коментари

Това с тапета е ясно, реших, че са излязли с официално изявление по този въпрос.

 
Аксесоари

(2019-03-05, 06:33:01)kiriku написа:  Никъде не съм срещал информация дали powershare функцията работи, ако телефонът е в case. Някой да знае нещо?

Гледах на клип как с един по тъничък кейс работи, но ако и двата апарата са с кейсове вече ....не.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • kiriku

Малкият в синьо:

[Изображение: 25656103.jpg]

Големия:

[Изображение: samsung-galaxy-s10-s10plus-back-1.jpg?itok=bS0bu_rM]

[Изображение: samsung-galaxy-s10-plus-all-colors-back-...k=RZDvn7Yq]

Над силата е само умението да я владеем!

Samsung Galaxy S10+ - Тест батерия:

[Изображение: 95aed117754d5d89fd2c79ed905dda05-full.png]

 

В тестове по Ттубата видях пък как XS Max изгася доста преди С10+. Много зависи кога и какво има тествано .... Прекалени разнородни са резултатите.

Определено бих се зарадвал ако някой ги тества на 4г с браузване от Хром (че го има за всички платворми/модели) и тубата при равни условия.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • divna

Samsung Galaxy S10 Plus review:

Positives
Incredible screen
Great battery life
Rich feature set
Extremely fast
Versatile camera system
Negatives
Camera quality is so-so
Mediocre in-display fingerprint scanner
Expensive

 

https://www.youtube.com/watch?v=Gs_gKE0yvgU

Един за мен що годе добър спиид тест S10 vs iPhone XS vs Mate 20 Pro. Това което най-много ми направи впечетлие от този клип е т.н. Benchmark тест 2:20 мин някъде. Огризката и Мейта здраво свалят на долу точките си в 3те последователни Antutu теста, докато С10 стои г/д на едно място. И после ходете разправяйте, че тия бенчмаркове били адекватни....

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

(2019-03-06, 06:03:11)NoMaD написа:  Малко по-нагоре - пост #1856.

Къде точно е упоменато, че и от Самсунг са наясно с това?

Самсунг ако не бяха наясно с дупката нямаше всичките им тапети и снимки да са с затъмнение точно на дупките .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

И все пак май има вероятност да получим на 08.03.19.
Получих мейл с товарителница номер на Спиди Smile

(2019-03-06, 09:50:23)NoMaD написа:  Samsung Galaxy S10+ - Тест батерия:

[Изображение: 95aed117754d5d89fd2c79ed905dda05-full.png]

При 600mAh повече батерия да неможе поне 1 ч. повече да изкара от старите модели си е чисто фиаско , процесора вероятно е доста енергоемък.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

foxhd
При 600mAh повече батерия да неможе поне 1 ч. повече да изкара от старите модели си е чисто фиаско , процесора вероятно е доста енергоемък.

Съмнителна работа

(2019-03-06, 11:37:44)foxhd написа:  Самсунг ако не бяха наясно с дупката нямаше всичките им тапети и снимки да са с затъмнение точно на дупките .

А защо това ви кара да мислите, че Самсунг го крие защото не го харесва? А не че е примерен варянт/предложение ако на някой не му харесва, че може да я прикрие? Не ги защитавам и аз не я харесвам дупката, но все пак истината е някъде там.  Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Щото пък на iphone xs тапетите не са за да скрият ноча. То на всички е ясно че всичко което изпъква по екрана ще дразни...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • divna

Аз затова си намерих няколко wallpapers които са в този стил
[Изображение: 25658469.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

(2019-03-06, 12:02:58)Pelikana написа:  А защо това ви кара да мислите, че Самсунг го крие защото не го харесва? А не че е примерен варянт/предложение ако на някой не му харесва, че може да я прикрие? Не ги защитавам и аз не я харесвам дупката, но все пак истината е някъде там.  Big Grin

Примерен вариант е това, което постна CuBG зa уолпейпър, а уолпейпърите на Самсунг са... мижи да те лажем.

И един с миньоните https://twitter.com/i/status/1102856184803950592  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!

(2019-03-06, 13:35:09)GH0STFACE написа:  Примерен вариант е това, което постна CuBG зa уолпейпър, а уолпейпърите на Самсунг са... мижи да те лажем.

Еми грозен или не това е положението. Да иновационно е от към изпълнение, но естетически не стои добре. Не мисля, че Самсунг имат задна мисъл с черните елементи от тапетите си горе към камерата. Просто това е лишено от логика защото на всички е ясно, че има 2 варианта само или ще се хареса или няма да се хареса от масата.  Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

(2019-03-06, 14:44:08)Pelikana написа:  ...или ще се хареса или няма да се хареса от масата.  Big Grin

Или ще мине някоя Леля/Чичо с много парички през магазина, ще каже искам най-скъпия телефон, ще му извадят S10+, ще му хвърли бегъл поглед, ще го сложат в торбата...и като се прибере и види как е излъган... Ала Apple изпълнение. Но логично, никой не може да им се сърди, че го правят. И аз бих направил абсолютно същото, ако съм човек в Самсунг.

П.С. И още един много cool"

   
[-] 2 потребители изказват благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • boris.stz, doktorra

Хем се мрънка че хората искат безрамков , хем дупка не става , ноч не става , изскачаща камера не става
А какво става ? Без предна камера ?
Популярността на тази тема показва интереса към телефона
Определено ще се купува
Най-вероятно не рекордно , защото хората вече избягват флагманските модели
И на мен часовника в ляво на андроид 9 ми беше грозен , но свикнах на втория ден
С дупката някои хора навиват себе си че не го искат
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sev за това мнение:
  • martoo, Sv3TL10

Аз съм ЗА да няма селфи камера Big Grin
Иначе макар и да не ми харесва дупката ще ъпгрейдвам от С8. И китайските варианти със скритата селфи камера също ми допада, но както знаем повече в тази тема Самсунг обича да са различни.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Моята поръчка вече е доставена
Днес ще го взима
Техмарт

(2019-03-06, 15:56:44)Sev написа:  Моята поръчка вече е доставена
Днес ще го взима
Техмарт
Честито, може после да се отметнеш и в Анкетата

 

Слушалките са EO-IG955
Протектора е цял (няма отвор за отпечатъка)
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • divna

Същите като първите от С8....

ПП: А и честито за телефончето Wink

ПП2: https://www.sammobile.com/2019/03/06/psa...-a-defect/ Немога вече хахахаха тез от Самсунг този път направо избиха рибата.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

(2019-03-06, 15:56:44)Sev написа:  Моята поръчка вече е доставена
Днес ще го взима
Техмарт

Да споделиш! Явно си първия във форума...

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)