Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 9/MI 9 EE/MI 9 SE - покупка

(2019-04-14, 19:37:41)milenvn написа:  Основните китайски честоти за LTE са същите като в БГ. Така че ще работи тук със сигурност и дори ще имаш 4G+/LTE-A.

За зарядното продавача безплатно ти дава преходник. Магазина на Гугъл се инсталира елементарно. Може да си го ползваш с китайският ром на първо време и по-натам ако искаш да сложиш xiaomi.EU. Бг език си слагаш със Swiftkey или която друга клавиатура ползваш.

Няма какво да се чудиш. Ако ти харесва телефона, поръчвай смело.

Да разчиташ на мобилните оператори е вариант, но ако си заслужава офертата. При мен лично предложението им беше да купя телефон по-скъп от колкото да го взема от Техно-веригите, така че всичко е въпрос на равносметка. А иначе аз бих заложил на 9-ката, Технополис вече я имат...!
Цитирай
Аксесоари

Проблема при мен е,дали да взема Ми 9 спрямо Пиксел 3-ката!Като хардуер ми е ясно ,че е по-добър,но спрямо мнения из колеги за камерата ме спират за сега.
Цитирай

(2019-04-15, 15:04:00)valentyno написа:  аз бих заложил на 9-ката, Технополис вече я имат...!

Видял си я в техен магазин? Защото на сайта им липсва.


Цитирай

(2019-04-15, 17:54:56)milenvn написа:  Видял си я в техен магазин? Защото на сайта им липсва.

Объркал съм се,  извинявайте. Гледах го в moven.bg и smartfoni.bg
Цитирай

(2019-04-15, 16:21:41)tiesto_pld написа:  Проблема при мен е,дали да взема Ми 9 спрямо Пиксел 3-ката!Като хардуер ми е ясно ,че е по-добър,но спрямо мнения из колеги за камерата ме спират за сега.

Дилемата не е много голяма ако искаш по-добра камера взимаш пиксела(не съм ги сравнявал, но щом ми 9 снима по-добре с гкам е ясно), за всичко останало ми 9.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Булграм предлагат Xiaomi Mi 9 6/64 на цена от 899лв, само с предварителна заявка и доставка до 2-3 дни.
Цитирай

Започва международното разпространение на MI 9 SE. Модела се е появил в Украйна на цена от 375 долара за 6/64 Гб и 410 долара за 6/128 ГБ. Много добра новина, да се надяваме скоро да пристигне и у нас  Smile

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9_se_...-36615.php


Цитирай

Ако беше и батерията 4000 щеше да е супер
Цитирай

(2019-04-06, 21:23:36)Friz написа:  И аз имам поръчан телефон от този магазин на същата дата. Не ми отговарят на съобщенията, но пратката ми е отбелязана като изпратена и се движи някъде по Китай.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Вчера пристигна всичко е наред.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Колеги имате ли представа кой търговци имат в момента налични xiaomi mi9 se 6/128 globul и пращат с dhl?Решил съм да си взема такъв,но по различни теми за xiaomi чета оплаквания не се бавят доста повърчите,няма на наличности.Може да ми препоръчате конкретен търговец.Мерси предварително.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Колеги ,мисля да си взема 8GB-та версия. Някой има ли представа дали, след като е китайската версия ще мога да му сложа xiaomi.eu? И дали ще работи коректно с мрежата ни?
Благодаря!

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Глобални са само с 6 ГБ Рам
Цитирай

(2019-04-24, 02:33:16)predator_v_bg написа:  Колеги ,мисля да си взема 8GB-та версия. Някой има ли представа дали, след като е китайската версия ще мога да му сложа xiaomi.eu? И дали ще работи коректно с мрежата ни?

Xiaomi.eu е предназначен поначало за китайските версии (хардуерно), още преди да има официален глобален ром. Никакъв проблем няма. Също така ще работи с Бг мрежите. Китайските честоти за LTE са същите като нашите. Взимай смело.


Цитирай

A e Интересен въпроса дали на 8ГБ версията може да се сложи глобален. Глобалния се продава само в 6/128 вариант, но не виждам да има разлика в кодовите имена
Ми 9 и Mi 9 Transparent edition са си все "cepheus".

Ако има някой с 8гб версията.. да се похвали какво е направил
Цитирай

Невероятна цена...
http://prntscr.com/ni1rbr

Nexus 4  16gb - > Mi4 & Note 3
Цитирай

Вече наистина има 9-ка в Технополис 64 гб версия на цена от 949 лв.

https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-pho...9/p/579412
[-] 1 потребител изказва благодарност на valentyno за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

След месец и половина Ми 9 пристигна. Мога ли да сложа обновленията , или има опасност да се брикне?
Цитирай

Поясни си въпроса. Какви обновления искаш да сложиш ота или чрез фастбуут, каква версия е телефона? Ако ти излиза съобщение за обновление чрез ота няма как да се брикне.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

(2019-05-07, 20:20:20)airbus написа:  След месец и половина Ми 9 пристигна.  Мога ли да сложа обновленията , или има опасност да се брикне?
Ако си с Global ROM няма опасност за това.

 
Цитирай

Mерси за поясненията! Глобална версия се води. Искам да обновя софта на камерата.
Цитирай

Понеже сега се зачетох и видях, че си взел от същия продавач като мен. Там глобалната версия е ЕЕА за ЕС. Ъпдейтите идват малко по-бавно, но ги има. Лошото е, че за ЕЕА няма девелъпър версия, а само стабилна и ще трябва да почакаш за повечето екстри например иконите на известията да стоят постоянно в статус бара и други нововъведения.
От тук можеш да си свалиш Gcam.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Колеги имам питане!
Сега Mi global store дава купони. Единият е на стойност 15$ от Алито + 4 $ от самият магазин.
Та въпроса ми е , как се взимат въпросните 15$ тъй като никъде , не ми дава опция за това?
Цитирай

(2019-05-08, 15:22:41)predator_v_bg написа:   Та въпроса ми е , как се взимат въпросните 15$ тъй като никъде , не ми дава опция за това?
Купонът може да го активираш при пускане на ордера си. Същият е валиден само при закупуване на стока над определена стойност.

 
Цитирай

Благодаря за бързия отговор, но ...
Аз добавям поръчката и ми пресмятането на сумата ми излиза само 4$ ?! Тези 15$ никъде не ми излизат!
Цитирай

Явно купонът за $15 е валиден за поръчка на стока с по-голяма стойност. Или той важи за определен вид стока, но не и за това което искаш в случая да поръчаш ти.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)