Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

Примерно набрани номера, също така и контакти няма шрифт
Цитирай
Аксесоари

При мен имат.[Изображение: 225981879571c881a35581d3f7aae69f.jpg][Изображение: f65b353badb07e5e3fa9860307e52ee6.jpg]

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Вчера ъпдейтнах, трябва да се заяви първо през Hi Care и чак след това излиза в актуализации. Друг път не е било така,направо ми излизаше в" Актуализация на системата" или от трите точки и "Изтегляне на най новият пълен пакет". Единствената разлика която забелязвам е добавената функция за сканиране в камерата и леко променените иконки на менюто, разлика в скоростта откривам само при отваряне на социални мрежи ( Ф.Б и И.Г и Месинджър ), за батерията нямам все още наблюдение но не съм усетил някаква разлика.....за сега, камера си снима по същия начин ( относително посредствено ).Това обаче което ми направи силно впечатление е, че когато играя No Limits ми заключва дисплея на 10-15 сек. и трябва да го отключвам по 2-3 пъти на състезание. Възможно е да е свързано с допълнителното ускорение на игри което никога не съм ползвал.Това са ми първите впечатления за около 24ч. ползване.........

(2019-06-14, 19:12:14)ivanpz14 написа:  Само надписите са променени, това забелязах аз... Под надписи имам предвих HDR и AI хаха   не забелязах промяна в снимането Smile
Много обаче ме изкефи, при позвъняване на даден човек как фона е природен и всеки път различен!

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

При мен, като ми звъни някой ми излиза на сив фон и наполовин снимка.......преди поне снимките излизаха на цял екран
Цитирай

(2019-06-16, 13:25:15)Abstract написа:  Вчера ъпдейтнах, трябва да се заяви първо през Hi Care и чак след това излиза в актуализации. Друг път не е било така,направо ми излизаше в" Актуализация на системата" или от трите точки и "Изтегляне на най новият пълен пакет". Единствената разлика която забелязвам е добавената функция за сканиране в камерата и леко променените иконки на менюто, разлика в скоростта откривам само при отваряне на социални мрежи ( Ф.Б и И.Г и Месинджър ), за батерията нямам все още наблюдение но не съм усетил някаква разлика.....за сега, камера си снима по същия начин ( относително посредствено ).Това обаче което ми направи силно впечатление е, че когато играя No Limits ми заключва дисплея на 10-15 сек. и трябва да го отключвам по 2-3 пъти на състезание. Възможно е да е свързано с допълнителното ускорение на игри което никога не съм ползвал.Това са ми първите впечатления за около 24ч. ползване.........


При мен, като ми звъни някой ми излиза на сив фон и наполовин снимка.......преди поне снимките излизаха на цял екран
Това имам предвид! [Изображение: fc6b3edc1c7918b4f0ed970cb4cd52d8.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-06-16, 15:20:31)ivanpz14 написа:  Това имам предвид! [Изображение: fc6b3edc1c7918b4f0ed970cb4cd52d8.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

При номера с прикачена снимка пак ли излиза така като фон? Може така да става само при непознати номера
Цитирай

Аз не си прикачвам снимки като цяло.. Но и към записаните номера ми е такъв фона Smile

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-06-16, 15:44:43)ivanpz14 написа:  Аз не си прикачвам снимки като цяло.. Но и към записаните номера ми е такъв фона Smile

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Явно така излиза на номера без прикачена снимка
Цитирай

(2019-06-16, 16:26:52)Abstract написа:  Явно така излиза на номера без прикачена снимка

И при контакт с прикачена снимка, последната е в горната половина на екрана.
Цитирай

Явно на Emui 9 е така. На мен лично ми е все едно. Иначе ъпдейта изглежда читав. За сега не съм имал проблем с картата, батерията си държи по същия начин. При 8.1 бутоните под клавиатурата, тъмна тема, стояха на бял фон и това мн ме дразнеше. Тук са го оправили и вече се сливат с цвета на самата клавиатура. Другото което ми харесва, че са ориентирали повечето действия в долната част на дисплея. Както и това, че деинсталирането на приложение става със задържане и не е нужно да го придърпваш до горния десен ъгъл/кошчето. Поне за сега не съм се натъкнал на бъгове. Дано си остане така.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Забелязах, че при изтриване на всички отваряни приложения, те са подредени хоризонтално. До сега, поне при мен, те се подреждаха вертикално. При писане и опит да се премести курсора, автоматично се появява лупа. Забялазах нови неща и при AR обекти в камерата. Има, поне аз сега им обърнах внимание, 3D ефекти и други. Тези неща май са за феновете на селфита.
За мен по-важното е промените да не се отразят зле на батерията.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги,
В няколко реда ще споделя и моите наблюдения за телефона след актуализацията като уточнявам, че направих и ресет след нея. Телефона стана видимо по-бърз в зареждане на приложения , промяна в качестовото на камерата не забелязвам има само леки визуални променив нея. Самата промяна в визията е практична и подобрява усещането от телефона. Преддполагам , че като всяка нова операционна система ще има нужда от няколко ъпгрейда да се изпили..
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • Vicevex
Цитирай

Колеги най-после и аз от днес съм с новия Андройд, но както по горе колега е споменал трябва да се заяви в Hi Care и след това излиза в Актуализация.

Поздрави! Smile

Huawei G700 ------------>Huawei P9 Lite -------------->Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-06-16, 16:40:18)asar_bg написа:  И при контакт с прикачена снимка, последната е в горната половина на екрана.

Мда и всичко под нея е тъмно сиво, което ме дразни. Преди ми излизаха на цял екран и по ми харесваше но това да е кусура......
Цитирай

Ще видим как ще е след update...

        
Цитирай

Здравейте, след ъпдейта и ресет-а който направих телефона сега лети.
Едно нещо ме дразни само...
Преди като набирах някой отначало стоеше на dialing и започваше да брои секунди след като ми вдигнат. Сега като набера някой и веднага почва да брои... Не е кое знае какво, но все пак усещам някакъв дискомфорт Smile... Ако някой има идея как отново да ми е комфортно, нека сподели.
Цитирай

A как става въпросната заявка за актуализация в Hi Care ?
Цитирай

Влизаш в приложението и виждаш актуализация цъкаш на нея трябва да има червена точка, после отиваш в настройки на телефона актуализация и си готов
Цитирай

Няма червена точка ..пише, че системата ми е актуална ..но аз съм с ръчно инсталираната 9-ка ..това, което ви идва сега е 9.0 или 9.1 ?
Цитирай

(2019-06-18, 16:43:25)Tix0mir написа:  Няма червена точка ..пише, че системата ми е актуална ..но аз съм с ръчно инсталираната 9-ка ..това, което ви идва сега е 9.0 или 9.1 ?

9.0.1 Smile
Цитирай

Една голяма промяна, която е много яка за мен, че снимките в галерия, в хоризонтално разглеждане, да на цял екран, както и клиповете в Ютюб Smile)
Цитирай

Някой ползва ли оф лайн навигация IGO?
Въпроса ми е дали след актуализацията,IGO-то ще работи на андроид 9?
Иначе,вчера червената точка дойде и при мен,но докато не разбера със сигурност че навигациацията ще работи,нямам никакво намерение да правя новия ъпдейт...

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Аз използвам Sygic и работи безпроблемно

Май ще получим Q


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на ibrahim79 за това мнение:
  • joint_1551
Цитирай

Sygica ти от маркета ли е?,защото моето IGO не е,и това ме притеснява...че едвам го подкарах на телефона когато го инсталирах...

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Хакнат е, може да се свалят всички карти, и всички опции са отключени. Ако искаш пиши на лс, дай тел.номер и ще ти го изпратя
[-] 1 потребител изказва благодарност на ibrahim79 за това мнение:
  • sasho_cross
Цитирай

Здравейте. Малко ми е страннен въпроса, но този ресет на телефона след като се ъпдейтне как се прави точно, изтрива ли всичко и какъв е смисъла от него ...?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)