Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари P30/P30 Pro

А линк към обявата може ли?
Цитирай
Аксесоари

(2019-08-28, 13:21:16)vovalinder написа:  А линк към обявата може ли?
тук

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай

Аз имах предвид за този, че пича има и за НЕ цял екран. На мен ми пасна понеже кейсовете ми не обхващат целия екран и няма как да го разлепи. Както писах - спаси ми дисплея снощи след изтърване на асфалт.

https://www.olx.bg/ad/3d-uv-staklen-prot...7ESim.html

Не знам дали на achodemo не е същия. Само където аз псотнах това е с 6 лв по-скъп, но не е на целия екран. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Този , който съм дал също не е за цял екран , case friendly е , така да се каже Smile

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Да, значи е същия. Охо, супер си, поръчвам. Това са си 6 лв все пак - 2 прозрачни кейса от Ali. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

(2019-08-28, 15:38:03)Диан написа:  Аз имах предвид за този, че пича има и за НЕ цял екран. На мен ми пасна понеже кейсовете ми не обхващат целия екран и няма как да го разлепи. Както писах - спаси ми дисплея снощи след изтърване на асфалт.

https://www.olx.bg/ad/3d-uv-staklen-prot...7ESim.html

Не знам дали на achodemo не е същия. Само където аз псотнах това е с 6 лв по-скъп, но не е на целия екран. Smile
Махна ли го вече след счупването му? Това ми е интересно дали се маха лесно и дали остават следи от лепилото ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Все още не съм го махнал. Уж казват, че нямало проблем Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Сподели как е като го махнеш !

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Взех си Spigen кейс и протектор от Амазон. Все хубави неща съм слушалка за марката, но никога не съм я ползвала.
Е, това ще ми е първото и последно ползване, специално на техния протектор. Толкова ужасен протектор и за 2лв от Алито няма. Първо, спря да ми разпознава пръстови отпечатък. Да не говорим, че покритието лепи пръсти от разстояние, непрекъснато омазан екран. Толкова е огледален, че чак дразни и не на последно място, като пиша "цъка", не знаех че съществува и шумем протектор. Думи нямам направо. Та, ако някой като мен се чуди за техен протектор, определено не препоръчвам. Отново ще трябва да си търся нещо друго.
Цитирай

Цъкането е от това , че не е с лепило по цялата повърхност , а само по краищата . Въведи си на ново пръстовия след като си сложил протектора , но така или иначе скоро ще се разлепи . Вземи си от тези с UV лепило , аз за сега съм доволен .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • any9
Цитирай

Лепнах си аз коментирания по назад в темата протектор.
Обхваща почти целия екран
[Изображение: 111111111111111111111111.jpg] [Изображение: 222222222222222222222.jpg]

Всичко беше перфектно 2 дни, и след това се разлепи в единия край, но и кейса ми е една идея по-обхващащ ръбовете.
Въпреки това, разлепеното засега не пречи на видимата част и реално си имам протектор, фолиата предпазват само от драскане.
Олеофобното покритие е отлично. Засега Smile
Цитирай

(2019-08-28, 13:23:20)achodemo написа:  тук
Тази обява съм я оставил в наблюдавани от 2 месеца и не смеех да поръчам.Реших чрез приятел да ми купи от алито два протектора и толкова смотано качество не бях се прецаквал до сега и ги изхвърлих.От тоя в обявата остават ли отпечатъци ,въобще дали е вярно всичкото което е описано в обявата?

Mac os x
Цитирай

(2019-04-16, 19:15:01)felipe написа:  Аз поръчах фолио от али,ама кога ще дойде Bu
Ето това-фолио
Много са меки тия протектори пръстите не се плъзгат хубаво по екрана.. И понеже са меки се дерат от всично

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай

(2019-09-22, 10:41:15)krasimir76 написа:  Тази обява съм я оставил в наблюдавани от 2 месеца и не смеех да поръчам.Реших чрез приятел да ми купи от алито два протектора и толкова смотано качество не бях се прецаквал до сега и ги изхвърлих.От тоя в обявата остават ли отпечатъци ,въобще дали е вярно всичкото което е описано в обявата?

На тото е работата, аз си ги взимам от али за по 2-3$

От 4, 2 се залпиха отлично, 2 не пасват. Олеофобното покритие е клонящо към отлично.
Цитирай

Аз съм с протектора за 15лв, дето колегата го наблюдава в olx от почти месец, няма проблеми никакви.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Днес го поръчах ,ще дойде в сряда.Ще се правя на майстор ,изгледах няколко клипчета как се прави ,дано успеяSmile

Mac os x
Цитирай

(2019-09-22, 10:41:15)krasimir76 написа:  Тази обява съм я оставил в наблюдавани от 2 месеца и не смеех да поръчам.Реших чрез приятел да ми купи от алито два протектора и толкова смотано качество не бях се прецаквал до сега и ги изхвърлих.От тоя в обявата остават ли отпечатъци ,въобще дали е вярно всичкото което е описано в обявата?
За сега няма проблем при мен , няма разлепване , до кога ще видим ...

Внимавай много при напасването така че да не опира никъде в кейса , ако ползваш .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Здравейте. Искам да попитам, дали някъде в България продават протекторите WhiteStone Dome Glass? Понеже обмислям за сега да се спра на телефона при преподписване на договор, но все още се колебая между него и С10+, заради предния екран. А искам още почти, след като го купя да му сложа такъв протектор, че май няма друг със същите качество и да се лепни добре по ъглите. Другия вариант e  този калъф https://dice.bg/urban-armor-gear-plasma-...item40106/  и  обикновено фолио.
Цитирай

Някой ползвал ли е протектор от поликарбонат? Препоръчаха ми го като много добър. Нещо средно между стъкло и нормален протектор.

Питам защото вече ми писна с тези протектори. Онзи ден сложих два от тези с цялото лепило. Единия се отлепи за 30 мин и стана много грозен. Другия издържа до вечерта и тогава направи мехур. Натиснах го с пръст да го изкарам и протектора се пръсна.
Цитирай

Някой случайно да ползва Spigen Rugged Armor за P30/P30 Pro ? Гледам ревюта в нета и започва да ми харесва . Харесва ми самият външен вид и това , че камерите отзад са предпазени (сегашният ми има около 0.5мм само ) . Само ме притеснява да не прави телефона като тухла 4-ка ама като гледам по снимките не го прави ...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

32 лв за калъф от Али-то...хммм едва ли
Дай нещо по евтино
Цитирай

При китайците стана по-скъпо от колкото в Amazon  Big Grin
Ето същия калъф в немския Amazon струва 8€. С фирма посредник за доставка от Германия ще излезе общо 20-22 лв. и ще пристигне за 7-10 дни, а не за месец.
[Изображение: 28090801.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Няма да е от алито . В dice.bg е 30 лева а във vega2002 е 25 . Ще излезне около 30-35 лева . И аз забелязах , че в Амазон е по-евтино !

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Само внимавай, защото има и ментета на Spigen. Аз веднъж попадах на такова купено от онлайн магазин. На вид ги докарват същите, но материалите са много по-различни. Ако ще е от България, купувай от Dice, от оператор или от техноверигите.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Аз имам такъв калъф. Със сигурност е качествен, предпазва добре телефона и се усеща много добре в ръката, НО наистина го прави прекалено дебел за моя вкус. Лично аз предпочитам и ползвам за ежедневна употреба този -> https://www.aliexpress.com/item/32885452...4c4dwpomGR
Spigen-a съм го оставил за някои по-екстремни случаи.

искам = мога
[-] 1 потребител изказва благодарност на malion за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)