Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 10/Note 10+

(2019-12-21, 15:40:47)BisVal написа:  При мене не са в ландскейп режим много малко - Here навигацията , Galaxy store и някои дето почти не ги ползвам , но чак пък всички.
Е най елементарното - Google Maps не е на цял екран. Дай пример за приложение, което ти работи на цял екран?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай
Аксесоари

Ако имаш предвид под цял екран областта около камерата и аз не намерих такова да работи на цял екран.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай

Google Maps не е на цял екран в landscape.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай

(2019-12-21, 22:43:43)N.N. написа:  Интересно ми е само дали ще е нужно пак да си разхождам картата по телефоните или ще стане от Ноута?

Разходката ще е нужна.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • N.N.
Цитирай

Явно съм голям карък. След като разполагам с ч четири флагмана, абонат съм на vivakom и немога да си активирам VoLTE ... Странното е, че на апаратите го активирам, а картата никой неможе да ми я активира... При положение, че единият апарат го има в списъка с поддържани устройства.
Ужас.
Цитирай

Kaртата като я сложиш в друг телефон има ли Volte?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2019-12-22, 07:50:05)N.N. написа:  Явно съм голям карък. След като разполагам с ч четири флагмана, абонат съм на vivakom и немога да си активирам VoLTE ... Странното е, че на апаратите го активирам, а картата никой неможе да ми я активира... При положение, че единият апарат го има в списъка с поддържани устройства.
Ужас.
Няма как да не си активирате исканите от вас функции на телефон попадащ в списъка на Виваком. Аз лично по този начин си активирах на Note 8 Volte, а на Note 10+ volte и vowifi.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-12-22, 07:50:05)N.N. написа:  При положение, че единият апарат го има в списъка с поддържани устройства.
Кой модел точно е този в списъка? Принципно като се сложи карта на виваком телефона трябва да зареди apn профилите ims и xcap. Ако ги има има при тебе обаждай се през телефона на оператора и ако трябва изискай връзка с технически отдел. Няма как да отказат активиране поне на волте при положение, че има настройките в телефона.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

(2019-12-22, 10:26:03)batala написа:  Кой модел точно е този в списъка? Принципно като се сложи карта на виваком телефона трябва да зареди apn профилите ims и xcap. Ако ги има има при тебе обаждай се през телефона на оператора и ако трябва изискай връзка с технически отдел. Няма как да отказат активиране поне на волте при положение, че има настройките в телефона.
Телефонът които ев списъка еХуаувей П20Про.
Звънях им и те не ми отказват да помогнат, но ми обясниха, че евентуално в рамките на 48 часа ще се опитат да направят нещо. Което малко странно според мен. Все пак съм взел план с всичко на макс ... Сега ще потърся в техен офис друг телефон за да опитам от него. Знам ли кво толкова сложно има в това...

Значи така -п20про не може да активира VoWiFi...
Но пък п10 лайт го активира за една минута!
Както так...
Цитирай

Аз активирах чрез Хуавей П смарт З. Това е телефона на детето.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-12-22, 11:31:35)N.N. написа:  Значи така -п20про не може да активира VoWiFi...
Но пък п10 лайт го активира за една минута!
Както так...

Да п20 про има настройки от предния месец ъпдейта, но все още не са го добавили да пуска услуга с смс. След като активира всичко тръгна ли на ноут 10?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

(2019-12-22, 13:07:49)batala написа:  Да п20 про има настройки от предния месец ъпдейта, но все още не са го добавили да пуска услуга с смс. След като активира всичко тръгна ли на ноут 10?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Да, на Ноут 10+ сега всичко е нормално. Предполагам, че и на Хуаувея ще е така, но в интерес на истината не съм проверявал. Малко ми дойде в повече това местене на карти. Аи аз си го искам на Нота Smile
Цитирай

В новият Андроид 10 приложението Грижа за устройството, батерия е много тъпо направено. Няма вече статистика за това на колко дне е телефона от последното зареждане, също така колко екран е направил за този период. Това грам не ми допада.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

На мен ли ми се струва или след ъпдейта батерията издържа по-малко?
Цитирай

При мен батерията си е както преди ъпдейта. Радбира се направил съм заводски настройки след него.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • N.N.
Цитирай

Аз не съм правил, но като че ли не виждам промяна. Ще го следя.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай

На мен ми се струва, че преди беше една идея по-добре. Но може да се дължи и на това, че последните два дни го ръчках много в опит да настроя VoWiFi и правих много измервания на скоростта на интернета на Виваком в различни места.
Още нещо ми направи впечатление. Камерата сякаш работи още по-добре. Особено видеото с жив фокус ми се струва, че се справя доста по-добре. Въпреки, че забелязвам едно забавяне при снимането в този режим на фронталната камера клиповете се записват без артефакти и наистина е много добре Smile

Пс: Аз също не съм връщал към фабрични след ъпдейта.
Цитирай

За пореден път остановявам, че Samsung са царе на ъпдейтите до нови версии на Android - добавя 3 нови неща, но чупят 10 други, част от които се чудиш как, при положение, че ъпгрейдваш, а не пишеш от нулата ..
1. Липсата на какъвто и да е fullscreen в landscape mode
2. Липсата на fullscreen в Samsung Internet независимо от ориентацията
3. Smart Lock вече изобщо не работи
4. Липсата на естествен начин за разкачане на BT сила на звука между телефона и устройството
5. Премахването на grid за quick access настройките
6. Липсата на swipe на weather widget, както и вътре в приложението (O.o)
7. Тотално неинформативен и труден за четене battery widget
8. Сигурно и други ...

Изобщо, не мога да си обясня как е възможно някои от тези неща да са факт ... то, не пикано на метеното, ми не знам какво.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tuscany за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай

SmartLock работи префектно, както винаги.
Силата на звука на bluetooth слушалката се регулира с бутоните +/-.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай

Наистина новата версия си има и предимства, но и доста недостатъци. Всяка година е така с ъпдейтите. Все пак трябва да имат какво да се поправят за догодина. 
Батерията наистина се представя по-слабо при 10-ката.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S3 Neo
LG Optimus L7
ZTE Blade
Цитирай

При мен е обратното, на десет батерията е по-добре.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2019-12-24, 14:49:07)nikolai_v написа:  Наистина новата версия си има и предимства, но и доста недостатъци. Всяка година е така с ъпдейтите. Все пак трябва да имат какво да се поправят за догодина. 
Батерията наистина се представя по-слабо при 10-ката.
Направихте ли factory reset след ъпдейта, за да твърдите че батерията се представя по-слабо или че има бъгове в десятката.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Аз на с9 плюс с бета без ресет забелязах подобрение в батерията. Незнам как от официален се оплаквате.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

И аз след няколко дни и без рисет няма оплаквания. Дано и така си остане.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Цитирай

Тук обсъждаме Note 10+, а не S9+.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)