Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

Защо ресетвате след ъпдейт?Или само ако има проблем.Аз за толкова време никога не съм ресетвал или чистил кеша.Работи си перфектно,да чукна на дърво Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари

Някой да ми обясни как да си видя времето на екран ,защото ми изкарва 5 различни времена....
[-] 1 потребител изказва благодарност на sdeikov22 за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

Тъкмо и аз това щях да попитам

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Добре е 10ката. При мен върви идеално. Има доста хубави неща. Радва ме раздела цифрово здраве и режимите на разпускане и фокусиране, както и динамичния заключен екран. Ефектите също са на ниво.
Цитирай

Като цяло доста добре, но батерията ми е кофти. Ще го задържа няколко дена и ще го ресетна ако пада.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Бая промени и размествания  има и не съм сигурен, че повечето са за добре. Все още разучавам. Най - дразнещото е промяната на мащабирането и шрифта. Не мога да го докарам да изглежда баш като при 9та. Другото е че повечето модули на Good Lock още не работят и пише че се очаква ъпдейт за тях. Някой има ли линк към ъпдейта, излезнал ли е?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

От къде теглите Good Lookза девятката?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Батерията до момента е добре при мен. От сутринта съм го заръчкал и какво да видя почти от 50% изкара 5 часа екран. Разбира се главно е ползвано видео фейс и т.н. , предполагам ако е с тежки игри примерно няма да е така. Но аз съм доволен за това за което го ползвам. А и до 10% като стане предполагам ще изкара още 2,3 часа екран т.е около 7-8 часа общо.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Good Lock 2020 ще бъде пуснат на 03.02.2020 с поддръжка за Android 10

https://www.sammobile.com/news/good-lock...ebruary-3/

Има също така бъг с крайния панел. Въпреки, че му е пусната вибрацияа кат се докосне. Вибрира когато си поиска.

Пп: новата статистика на батерията е пълен леш. Нишо не се разбира.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • Nikito82
Цитирай

След ъпдейта лицевото разпознаване работи една идея по-бързо. Иначе в графично отношение промените не са големи, не е като прехода от 8 към 9.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

Не съм доволен от батерията след ъпдейта. Преди това правих 4-5 часа екран при същото ползване на телефона. Не съм ресетвал все още.     
Забелязах, че заряда като стана 5% автоматично се пусна режима пестене на енергия.

Samsung Galaxy S23 Ultra > SM-S918B > 256GB > Phantom Black > Android 13

Samsung Galaxy S4 > GT-I9507 > 16GB > Black Mist > Android 4.4.2 TGY

Samsung Galaxy S20+ SM-G985F
Samsung Galaxy S9+ > SM-G965F

Samsung Galaxy S7 > SM-G930F
Samsung Galaxy S4 > GT-I9515VE
Цитирай

Направи ресет на телефона, при мен батерията се държи повече от добре.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • kkrumov
Цитирай

(2020-01-31, 18:28:35)007 написа:  Защо ресетвате след ъпдейт?Или само ако има проблем...
Не е задължително, само ако има проблем. А просто за да тръгне системата на чисто след новия ъпдейт.

 
Цитирай

Всичко при мен е наред за момента.
Новите жестове са много по-удобни за навигиране.Те именно бяха нещото ,което което ми липсваше спрямо ios.
П.п. как се махаше черното поле под gboard-а?
Цитирай

На вас вибрацията на крайния панел работи ли ви, тъй като на мене не, а е активирана. Проработи случайно един път е началото и спря

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Виж за кои приложения си я пуснал да работи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-02-02, 16:45:04)hazART написа:  Виж за кои приложения си я пуснал да работи.
Как така за кои приложения. От къде се избира за кои да работи и кои не. Тва е системна настройка.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Като си на крайна светкавица има опция избор на приложения и са 2 по подразбиране.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-02-02, 17:05:08)hazART написа:  Като си на крайна светкавица има опция избор на приложения и са 2 по подразбиране.
Говоря за краен екран, тва където вади приложенията, а не светкавицата

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Това от къде го вадиш, аз нямам такава настройка.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2020-02-02, 21:45:13)Nikito82 написа:  Това от къде го вадиш, аз нямам такава настройка.
Краен панел, трите точки горе отдясно.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Направих и аз ъпдейт.Отново много добра работа на Samsung.!Всичко мина без проблем. Харесват ми новите неща,особено новите жестове.Бърза и плавна работа.Батерията мисля е както преди,не и следя цифрите постоянно,няма смисъл.Изкарва деня без проблем. По мое мнение има нещо пипнато при дисплея.Цветове,контраст изглеждат по-добре,поне аз така мисля.Лицевото разпознаване отключва телефона супер бързо.Това е първия Samsung който купих и определено няма да е последния.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

А къде показва на колко часа си след зареждане на телефона?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

И аз да споделя впечатленията си за два дена: Свикнах с новите жестове бързо, и както казва колегата по-горе: това е, което ми липсваше от ябълките. За батерията трябва да мине повечко време, но според мен е с една идея по-добре при положение, че го ръчках доста. Струва ми се, че телефонът върви малко по-гладко, но може и да е от ресета.
Не мога да намеря обаче опцията да си включвам и изключвам Wi-fi, без да отключвам телефона. Някой помни ли?

Намерих я Smile.
Цитирай

За кой нови жестове говорите, тези за навигационната лента ли?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)