Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

A в 4пда има инфо, как да си прехърлите инфото между акаунти Wink
Цитирай
Аксесоари

Единият ми часовник стигна до сервиз за проблемен дисплей констатация замяна с нов в момента съм с 2 актива единия оранжев другия зелен. Ако имате проблем с дисплея сменят ги защото не могат да се ремонтират аз на фенерчето имах синьо бели петна.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Директно дадох, благодарност!
Всичко стана!!!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

@mom4ev ти както имаш китайски акаунт,слагай една бета, влизай с китайския акаунт в Huawei ID на телефона и си ти,ще можеш да слагаш къстъм уоч фейсове.Аз така направих на моя,по -удобно ми е от колкото да бъзикам на жената телефона.Получи се от раз.
Цитирай

По горе съм описал, че не се получава нещо. За това направих, както каза RUMO и всичко стана, намерих си 3-4 които ми харесват от безплатните. Не знам как стана, но цялата информация от предишния ми акаунт се прехвърли на китайския, но не го оставих, нещо ме дразни с тия китайски букви Big Grin



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Здравейте,
да питам дали имате същия проблем:
Когато телефона е със спрян GPS  и е свързан с часовника, след 4-5 часа се разкача.
Когато GPS-a  е включен този проблем го няма.

Знаете ли дали това е проблем или си е нормално ?
Цитирай

То ако не е включен GPS а на телефона,няма да ти показва времето Smile ,иначе не съм пробвал с изключен,аз никога не изключвам местоположението.
Цитирай

За времето е ясно, но на телефона батерията и без това е финала. Все си мислех, че вградения в часовника GPS  може да работи и  без помоща на другия, но явно комуникацията е само еднопосочна.
Та някои, ако може да каже дали това не е проблем само при мен.
Цитирай

(2020-02-04, 14:52:05)mrspek написа:  За времето е ясно, но на телефона батерията и без това е финала. Все си мислех, че вградения в часовника GPS  може да работи и  без помоща на другия, но явно комуникацията е само еднопосочна.
Та някои, ако може да каже дали това не е проблем само при мен.
 Дори не ми трябват часове, спрях GPS-а и след като отидох на времето не пожела да се обнови, когато влязох в приложението ми изкочи това, включих го и всичко заработи!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

И при мен е така, но разкрачат ли се, без да е пуснат GPS на телефона не иска да се сдвоят, до като не го пусна
Цитирай

(2020-02-04, 17:07:37)mrspek написа:  И при мен е така, но разкрачат ли се, без да е пуснат GPS на телефона не иска да се сдвоят, до като не го пусна
Да кажем, че съм вече от 5 часа с изключено местоположение, нямам никакви ядове, не се раздвояват единствено времето не се обновява!

Едит: 
Цяла вячер го оставих и не е раздвоен! Само времето не обновява, както написах.

Днес ми се появиха някои от китайските уйиджети в моя акаунт, което е доста странно, някой друг има ли ги?



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Нищо китайско не виждам на тоя шот. Ако са китайски си имат по някой иероглиф.
Най-вероятно са пуснали някой нови лица официално и за извън китайския регион.
Цитирай

Квот искат да пускат, аз си слагам къстъм уоч фейсовете. Ако направят тази възможност официална ще избият рибата, направо ще размажат другите смарт часовници, как не се усещат. Има вече бази данни с хиляди уочфейсове.
Днес съм с този, има още пет разцветки... 
[Изображение: d174d6d7514a.jpg]
Цитирай

По-спокойно колега Smile
Виж циферблати за wear os/tizen и тогава ще ахкаш повече Smile
Цитирай

Ама са платени Smile
Цитирай

Ееее лек има за всичко, и стотинка не давам за цифер Wink
Цитирай

Бе аз давам и колко съм дал...ама след време ползвам само 2-3 от официалните, щото са си най хубави.
И сега в ГТ2 има 22 качени в часовника. От тях 3-4 въртя.

Да се сваля всеки ден по един цифер и предният да изчезва нещо файда не виждам.

и да сега като погледнах тези от горният шот на колегата са се появили и в моето приложение.
Напълно официално пуснати, няма китайско-митайско
Цитирай

(2020-02-05, 11:25:35)felipe написа:  Ама са платени Smile
Не знаеш колко грешиш.Има безброй безплатни.Всеки ден десетки платени се пускат безплатно или дават купони.Имам голяма колекция и всеки ден се увеличава. А това са само зрънце от цялата база. А примерно първия, който е на картинката може да си го променяш в сигурно 20 цветови комбинации


Това са моите, които съм качил. Половината са платени, които са пуснати безплатни. Нямам нито един кракнат или да съм дал пари. Има още прекалено много.
[Изображение: twpEEp2.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Smile Много фейсове много нещо, ама пък като гледам един няма да показва информацията от всички датчици на часовника заедно, каквито аз обичамSmile Примерно този който съм снимал по горе показва атм. налягане, надм. височина, заряд на батерията, пулс с най висока и най ниска стойност, крачки, килокалории, време на активност, времето с иконка и градуси.
Цитирай

@felipe ти с GT ли си или с GT2 ? И двата ли имат AOD или само GT2 ?
Цитирай

С GT съм,но и двата модела имат AOD.Обаче,поне при мен това AOD работи само докато часовника ми е на ръката,оставя ли го изгасва.
Цитирай

Добре, а какви са разликите между GT и GT2, освен батерията и че GT2 e по-нов модел и по-скъп. Заслужава ли си 200 лева отгоре.
Цитирай

(2020-02-05, 12:50:55)rumo написа:  Бе аз давам и колко съм дал...ама след време ползвам само 2-3 от официалните, щото са си най хубави.
И сега в ГТ2 има 22 качени в часовника. От тях 3-4 въртя.

Да се сваля всеки ден по един цифер и предният да изчезва нещо файда не виждам.

и да сега като погледнах тези от горният шот на колегата са се появили и в моето приложение.
Напълно официално пуснати, няма китайско-митайско
Просто ми стана интересно, защото преди 2 дни ги видях в китайския акаунт в който влязох, иначе имах подобни, които си бяха със китайски йероглифи, делнах ги и си инсталирах тези които са си на английски.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

(2020-02-05, 20:19:23)anatol06 написа:  Добре, а какви са разликите между GT и GT2, освен батерията и че GT2 e по-нов модел и по-скъп. Заслужава ли си 200 лева отгоре.
Ами има разлика м/у GT и GT2,при втория можеш да отговаряш на обаждане направо от часовника т.е. да го използваш като хендсфри,при първия излиза кой те търси,но можеш само да откажеш повикването,при втория можеш да управляваш музикалния плеар на телефона от часовника,можеш да слушаш музика и директно от часовника понеже има 3 гб памет ,първия няма памет.А бе заслужава си ги тези 200 лв отгоре.
От друга страна,примерно моя ми изпадна 180 лв чисто нов,запечатан от Англия и го взех,GT2 е минимум 360 лв,т.е двойно.
Аз съм много доволен,имам си фейс уочовете,които са еднакви с GT2,нотфикациите си излизат на часовника,виждам кой ме търси десетина секунди преди да звънне телефона и мога да откажа повикването и така.Музика и тренировки не ме интересуват.
Та така ... Cool
Цитирай

Смених Андройд платформата с ябълките,но има разлики с андройдското приложение и никъде не намирам лицата за часовника.Някой да има представа как да ги изкарам на Айфоня.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)