Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10 Lite - Лични впечатления и коментари
#26

От седмица ползвам черната версия 8/128
И в интерес на истината за пръв път ползвам смартфон на тази марка. А са ми минали ~ стотина телефона през ръцете.
Много съм впечатлен от екран, батерия и камера.
Ще го ползвам с кеф! Wink

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
Аксесоари
#27

От няколко дена съм с телефончето.За мен е доста голям скок понеже сменям старата S5-ца и разликата е космическа. Впечатлен съм повече от колкото очаквах , особенно от батерията която издържа много .Малко ми е големичък на размери, 6,7 инча ми идват малко в повече. Може би ( 6 / 6,2 ) инча щяха да са супер , но предполагам ще свикна..Единствената ми забележка е Камерата която смятам ,че не се представя добре. Старата ми S5 снима в пъти по добре. Надявам се че с някой ъпдейт ще я оправят , но като цяло телефона си заслужава и смятам да го ползвам дълго време. Smile

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на pinka7a за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#28

А да ви попитам относно протекциите за и по телефона?
Екрана има ли фабрично някаква защита?
Никъде не намирам информация.
И вие протектори слагате ли? Аз си джиткам само с матов силиконов кейс и мисля така да го оставя.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#29

Аз съм със кейс spigen който е много добър. Има го още в емаг намален на 30 лева. А на дисплея има фабрично залепен който по скоро е фолио. Поръчал съм стъклен за А71 понеже дисплейте са с сходен размер , и има вариянт който не покрива 100 процента от екрана и така няма да си пречат със кейса.

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай
#30

Ползвам оригиналния flip калъф за телефона. Много е добър. За първи път пердаша без протекция на екрана, не ми се дават пари за непасващи стъкла и тн.

Xiaomi Mi Max
Цитирай
#31

Излезе новия ъпдейт.
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy...D2/332987/
https://www.sammobile.com/news/galaxy-s1...te-europe/
Цитирай
#32

Супер ! Ще го инсталирам .

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай
#33

(2020-04-19, 23:00:50)Nexus3 написа:  Ползвам оригиналния flip калъф за телефона. Много е добър. За първи път пердаша без протекция на екрана, не ми се дават пари за непасващи стъкла и тн.
Стъкления протектор пасва идеално Smile

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай
#34

(2020-04-02, 20:18:35)pinka7a написа:  От няколко дена съм с телефончето.За мен е доста голям скок понеже сменям старата S5-ца и разликата е космическа. Впечатлен съм повече от колкото очаквах , особенно от батерията която издържа много .Малко ми е големичък на размери, 6,7 инча ми идват малко в повече. Може би ( 6 / 6,2 ) инча щяха да са супер , но предполагам ще свикна..Единствената ми забележка е Камерата която смятам ,че не се представя добре. Старата ми S5  снима в пъти по добре. Надявам се че с някой ъпдейт ще я оправят , но като цяло телефона си заслужава и смятам да го ползвам дълго време. Smile
А защо не взе С10е? Перфектният размер е. Все пак да ти е честит и да ти служи дълго време!

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#35

Кой стъклен протектор?

Xiaomi Mi Max
Цитирай
#36

Благодаря .Това ,че разполага със процесор SD 855 и голямата батерия ,комбинацията доста ми допадна. С размера вече свикнах. А до стъкления протектор за който споменах е ,че идеално пасва и от модела А71 в момента съм с такъв.

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай
#37

Здравейте. Тъй като искам да купя главно заради камерата или S 10 или S10 Lite, искам да помоля за мнение коя камера е по-добра?
Ще съм благодарен за мнение. Благодаря предварително!
Цитирай
#38

S10! Камерата на S10 Lite си е като за среден клас телефон. Единствения плюс на S10 Lite е по-голямата батерия. То и затова цената му е такава Smile

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#39

Благодаря много! Ще се насоча към S10, тъй като телефона ми е главно заради камерата за подарък на жената да снима, тъй като сега е със стара а3-ка и там камерата е средно ниво Smile Пак благодаря много!
Цитирай
#40

Но не очаквай много да държи батерията, по-добре вземи Samsung Galaxy S10+, за да знаеш, че всичко е както трябва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#41

Батерията при мен издържа средно два дни.
Постоянно сдвоен с galaxy watch.
6 часа екран приблизително и един час разговори.
Без WiFi, само на 4G.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#42

На Лайта освен по голямата батерия другото му предимство е процесора а той въобще не е за подценяване

Samsung S23+
[-] 1 потребител изказва благодарност на apapazov за това мнение:
  • rikob
Цитирай
#43

Най-доброто телефонче за мене от всички модели на Самсунг за останалата част от света където си продават недоносчето ексинос и няма начин да се ползват снапдрагоновите версии по нормалния начин.
Цитирай
#44

(2020-04-20, 10:51:36)rikob написа:  Излезе новия ъпдейт.
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy...D2/332987/
https://www.sammobile.com/news/galaxy-s1...te-europe/
Странно, OTA нищо не засича :/

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#45

(2020-04-22, 14:56:57)vassetz написа:  Странно, OTA нищо не засича :/

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Чакаме да излезе ОТА.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#46

(2020-04-22, 01:32:25)bobka7a написа:  Здравейте. Тъй като искам да купя главно заради камерата или S 10 или S10 Lite, искам да помоля за мнение коя камера е по-добра?
Ще съм благодарен за мнение. Благодаря предварително!

И аз бях пред тази дилема.

Предимствата на S10:
Водоустойчив - включително снимане под вода.
Безжично зареждане
По-добра камера
По-добър звук
3.5 мм аудио жак

Предимствата на S10Lite:
По-добра батерия.
По-добър процесор, който е и по-пестелив на ток.

В крайна сметка взех S10, но за всеки човек важните параметри са различни, а и идвах от S8 и не исках да ми липсват неща, с които съм свикнал.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#47

Актуализацията излезе ОТА при мен.
Цитирай
#48

Айде, да ни е честит новия One UI 2.1[Изображение: 79115d9aa1eb4f564bd3886d6d3e92ad.jpg][Изображение: 5134c83b68dde1d593b3b31cac1cc307.jpg]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на vassetz за това мнение:
  • rikob
Цитирай
#49

Инсталирах го вчера , има много промени и новости в меню камера ,СМС , галерия и др. Харесват ми новите възможности . Ето линкове - https://youtu.be/UIXF-f-jzwYhttps://youtu.be/5Loti5OYh1khttps://youtu.be/k6WmM-jhVO0 и https://youtu.be/IYsanjwsapc .

Samsung Galaxy S24 plus
[-] 2 потребители изказват благодарност на bay_vlado за това мнение:
  • apapazov, vassetz
Цитирай
#50

(2020-04-02, 20:18:35)pinka7a написа:  От няколко дена съм с телефончето.За мен е доста голям скок понеже сменям старата S5-ца и разликата е космическа. Впечатлен съм повече от колкото очаквах , особенно от батерията която издържа много .Малко ми е големичък на размери, 6,7 инча ми идват малко в повече. Може би ( 6 / 6,2 ) инча щяха да са супер , но предполагам ще свикна..Единствената ми забележка е Камерата която смятам ,че не се представя добре. Старата ми S5  снима в пъти по добре. Надявам се че с някой ъпдейт ще я оправят , но като цяло телефона си заслужава и смятам да го ползвам дълго време. Smile
Наистина ли мислиш че Ексинос от 2014 със 16 мп камера снима по добре от SD 855 със 48мп от 2020?!?! Bu Bu Телефона си снима на ниво флагман та стой та гледай.Със сигурност снима по добре от флагманите със Ексинос.
[-] 3 потребители изказват благодарност на kockata123 за това мнение:
  • lazarus18, rikob, vassetz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)