Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro- впечатляващ флагман на неустоима цена
#51

Дано излезе в България , но дори и да не излезе от Aliexpress ще дойде, само да е европейска версия със Google Play И прочие , да си се ползва нормално.

''A true master is an eternal student''

           
                
[-] 2 потребители изказват благодарност на gamerz7 за това мнение:
  • milenvn, niksapz
Цитирай
Аксесоари
#52

Това че няма 90Hz ме отказва донякъде.

Но съм сигурен че ще му пуснат мод и ще има 90Hz както Mi9 и Mi9 SE
Просто е от земята до небето разликата с 90/120/144Hz

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#53


Може би ZOOM не си заслужава, освен ако човек не снима много и му трябва точно това приближение. Разликата в цената не е малка.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#54

(2020-04-01, 15:04:22)BGDropche написа:  Това че няма 90Hz ме отказва донякъде.

Но съм сигурен че ще му пуснат мод и ще има 90Hz както Mi9 и Mi9 SE
Просто е от земята до небето разликата с 90/120/144Hz
Те ако са можели, щяха да го направят и нямаше да чакат мод. Това е голяма реклама и нямаше да я изпуснат ! По всички ревюта вече се наблегна на тоя факт.

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#55

Все пак не е флагман, а с флагмански процесор.
Хубав е, но има компромиси, мен лично не ме грабна.
И 90херца си е малко за тази цена която искат за Ми10, но както казах и преди, "утре" цената ще е паднала и това вече се случва.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#56

(2020-04-03, 10:50:58)kayovas написа:  Може би ZOOM не си заслужава, освен ако човек не снима много и му трябва точно това приближение. Разликата в цената не е малка.

Дори и да му трябва ZOOM,  същият не се прилага на видеото. И M10 Pro не ползва телекамерата


 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#57

Лед светлината на предната камера ще може да се сменя. Smile Скоростта на издигане и прибиране на камерата е по-бърза. Налично е бавно и бързо отключване


 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 2 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • kayovas, Victormihov
Цитирай
#58

Да добавя нещо към разликите между Pro Zoom и Pro версията, че в Pro-то няма OIS стабилизация на камери а EIS, докато при Pro Zoom има OIS на два от сензорите. Гледах и някакво сравнение между Pro Zoom и Pro, като Zoom-a беше с 8 GB Ram (DRR5, UFS 3.1), а Pro-то САМО с 6GB Ram (DRR4, UFS 3.0) и разлика почти нямаше или беше незначителна.
Цитирай
#59

Про версията има марко камера, зуум-а няма.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#60

Поредното страхотно ревю от Frankie Tech на Xiaomi Redmi K 30 Pro. Автора е изключително доволен и нарича К 30 Про- флагмана на 2020 година. Заглавието на видеото също е подобаващо-  Affordable Flagship KING!

Най- много ме впечатли макро камерата. Уникални детайли извади на снимката с монетата и личинките на цветята. Макро видеото също беше въздействащо!



[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • doktorra, niksapz
Цитирай
#61

Кога идва в Европа?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • doktorra, niksapz
Цитирай
#62

(2020-04-08, 16:13:13)TNTKZ написа:  Кога идва в Европа?

Засега няма инфо по въпроса. Базирайки се на опита с предишният модел Redmi K 20 Pro: между един и два месеца.


Цитирай
#63

Вече се предлага китайката версия. https://www.aliexpress.com/item/40009112...web201603_

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#64

Премиерата на глобалната версия на K 30 Pro- Poco F2 Pro е насрочена за 12-ти май. Магазините в Алиекспрес вече се подготвят да започнат продажби от тази дата:

https://www.gizchina.com/2020/05/06/xiao...ally-back/


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • milss
Цитирай
#65

Някаква разлика между глобалната версия и тази за Китай има ли? Защото, при положение че си го поръчваш за 900 лева с включена доставка от DHL и без риск от митница, 649 евра си е 50% от горе. До миналата година имам чувството, че не беше толкова осезаема разликата в цените им за Китай и Европа. Какво им стана изведнъж не знам...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#66

Qualcomm много вдигнаха цената на Snap 865. В интернет се срещат цени от 200 долара за процесора + 5% от крайната цена на устройството. Всички други модели със Снап 865 също поскъпнаха рязко. На Realme новият модел с 865 е 1200-1300 лв. в Европа. Миналата  година топмодела им беше 800 лв. Положението се усложнява от 20 % ДДС и голямата търговска отстъпка в Европа, останала от времената, когато нямаше интернет търговия и достигаща до 30 % от крайната цена на телефона.

В крайна сметка се получава, че почти половината от крайната цена на телефона в Европа не достига до производителя, а отива за ДДС и търговска отстъпка. На този фон компаниите трябва да се справят и с бруталният ръст в цената на Snap 865.

Ще се поръчва с DHL без митница и това е. Нека да проследим на 12-ти май глобалната премиера и да видим какви ще са първите оферти.


Цитирай
#67

Аз съм си набелязал Mi10 pro, ама нека първо да дойде в Ми Глобал, и цената да падне до 700-800$ и го грабяSmile
К30 про е добър, но ще ме гризе, че не съм избрал Ми10 или Ми10 про защото той според мен е -по-добър.
Само този пуст извит екран- един удар и е счупен, няма пълно щастие.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#68

Не е толкова чуплив извитият екран Smile
Цитирай
#69

Вече е официално- на 12-ти май (вторник) от 15.00 часа българско време в Мадрид, Испания ще бъде премиерата на глобалната версия на Xiaomi Redmi K 30 Pro. Разбира се, в Андроид България ще проследим на живо всичко, за да научите първи всички детайли и подробности:

https://www.gsmarena.com/poco_f2_pro_lau...-43063.php


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • nistel_87, Victormihov
Цитирай
#70

Очакват се 5 цветови варианта на утрешната премиера- Black, Grey, Blue, Purple & White. Възможностите за вградената памет ще бъдат 128 ГБ и 256 ГБ. Напомням, че около 15.00 часа БГ време във вторник, 12-ти май започва прякото предаване. Бъдете с Андроид България, за да проследите само тук от всички български медии на живо всички детайли!!

https://www.gsmarena.com/poco_f2_pro_ima...-43130.php


Цитирай
#71

Прякото предаване започва съвсем скоро:




Цитирай
#72

500 евро/ 980 лв. цена в Европа за 6/128 ГБ. Браво! Истински Флагман с екран без каквито и да е ночове или дупки!!

Предстои да видим цените в мобилните оператори, които трябва да са още надолу. Още днес започват и продажбите в Алиекспрес и Gearbest.


Цитирай
#73

Първите оферти в Алиекспрес са вече активни и включват цена от 499 долара/ 899 лв. за 6/128 ГБ с безплатна доставка с DHL директно до вратата на вашият дом и гарантирано без митница! MI Global store:

https://www.aliexpress.com/item/40008998...774eiiRzsD

Най-изгодните оферти за телефона ще следим в темата за покупка: Pocophone F2 Pro- покупка


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • dani_z25
Цитирай
#74

Много приятна машинка се е получила, на който му предстои ъпгрейд си е жива възможност. И ДХЛ реверанса...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#75

Някой разбра ли коя камера са сложили? С това 8К видео бие малко на K30 Pro Zoom Edition, но не се чух нищо за стабилизацията каква е.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)