Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei P30/P30 Pro

Да, с неговото си зарядно пали батерията, с някое по-слабичко не мърда температурата.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари

Нормално е, особено лятото.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

загрява само от 30 до 70 процента
после си е нормално
[-] 1 потребител изказва благодарност на demon777 за това мнение:
  • Светослав
Цитирай

Така и не разбрах, да го зареждам ли с друго зарядно, примерно 2 ампера?

Когато се зарежда телефона изключен, изписва ли някъде fast charge? Аз не видях такова нещо.
Цитирай

(2020-05-24, 08:48:42)Светослав написа:  Така и не разбрах, да го зареждам ли с друго зарядно, примерно 2 ампера?
И аз зареждам с такова зарядно, добре се отразява на живота на батерията като цяло.

 
Цитирай

При бързо зареждане показва десетите от % на анимацията, по това се ориентираш.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

С каквото и  да го зареждаш живота на батерията е 2г.
Просто си знай че след 2г ще сменяш или телефон или батерия.
Цитирай

Аз също го зареждам с обикновено зарядно,на старото ми Sony.В началото ползвах това от комплекта,но сега бързото го ползвам когато нямам време.
Цитирай

(2020-05-24, 10:54:13)demon777 написа:  С каквото и  да го зареждаш живота на батерията е 2г.
Просто си знай че след 2г ще сменяш или телефон или батерия.
И двете неща са неверни или са просто лично мнение. На предишното ми устройство батерията започна да държи по-малко заряд чак на третата година. А и не всички вече си сменят устройствата си след втората година. Срокът за това се е увеличил - това е тенденция засега, обусловена от различни обстоятелства към момента.

 
Цитирай

Аз също подкрепям мнението че поне 3 години може да изкара батерията.На брат ми Айфон 6S+ на 3 та та година беше с 91% живот на батерията,зареждан само с орегиналното  зарядно,аз също ползвах над 2 години и половина HTC 10 и си държеше 2 дена спокойно,дори и повече.Но аз ползвам повече лаптопа и за това не зареждам често,повече камерата ползвам и галерията.Мисля че и циклите на зареждане са от голямо значение.Не може един да зарежда всеки ден,а друг пред 5 дена и живота на батерията да е един и същ.
Цитирай

LG G2 ползвах го, почти 3 години, след това дъщеря ми, която е на 5 гледа 1 година клип чета от you tube, а сега майка ми го ползва. Така, че това за двете години, изобщо не е вярно.
Цитирай

Това са пълни глупости, че батерията на две години трябва да се сменява, това че толкова и е гаранцията, не означава, че и живота и е толкова. Много зависи как се ползва телефона, а после и как се зарежда.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-05-24, 11:10:48)NoMaD написа:  И двете неща са неверни или са просто лично мнение. На предишното ми устройство батерията започна да държи по-малко заряд чак на третата година. А и не всички вече си сменят устройствата си след втората година. Срокът за това се е увеличил - това е тенденция засега, обусловена от различни обстоятелства към момента.
явно аз съм от изостаналите Smile щото на 6 до 10 месеца ги сменявам Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2020-05-24, 15:31:21)hazART написа:  Това са пълни глупости, че батерията на две години трябва да се сменява, това че толкова и е гаранцията, не означава, че и живота и е толкова. Много зависи как се ползва телефона, а после и как се зарежда.
Какви са тези правила за зареждане би ли обяснил
Цитирай

Един въпрос, извън темата за батериите. Понеже ползвах до сега Galaxy S7 и ми е много странно да ги няма навигационните бутони долу-стрелката за връщане назад и другите, може ли нещо да се промени и при P30 pro?
Цитирай

(2020-05-24, 17:34:40)Светослав написа:  Един въпрос, извън темата за батериите. Понеже ползвах до сега Galaxy S7 и ми е много странно да ги няма навигационните бутони долу-стрелката за връщане назад и другите, може ли нещо да се промени и при P30 pro?
Настройки>system&update>system navigation.

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай

(2020-05-24, 17:34:40)Светослав написа:  Един въпрос, извън темата за батериите. Понеже ползвах до сега Galaxy S7 и ми е много странно да ги няма навигационните бутони долу-стрелката за връщане назад и другите, може ли нещо да се промени и при P30 pro?
Има в настройки функции за достъпност-преки пътища и жестове отдолу -системна навигация

(2020-05-24, 17:56:39)Doryan Y написа:  Има в настройки функции за достъпност-преки пътища и жестове отдолу -системна навигация


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Мнооого ви благодаря!
Цитирай

esil ми тук някои се притесняват за батериите, а някои не се. А за мен да зареждаш толкова голяма батерия с 5w зарядно и да я чакаш няколко часа е неудобство, за такива модерни телефони. Ако го зареждаш вечер, добре, но иначе няма смисъл.
15, 18w, за мен е най-добре, защото нито е толкова бързо, нито е толкова бавно, не натоварва толкова батерията, както и не трябва да чакаш много.
Повече от 20w, особено както китайците гонят 40, 50, 60w, вече е много и прекалено, защото се скапва батерията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Да питам още нещо. Къде мога да намеря вечния брояч? Убих се да търся. Възможно ли е Теленор да са ми продали използван телефон? Като вляза в гуугъл акаунт ми излезе някакво си djesy555
Цитирай

(2020-05-24, 21:00:57)Светослав написа:  Да питам още нещо. Къде мога да намеря вечния брояч? Убих се да търся. Възможно ли е Теленор да са ми продали използван телефон? Като вляза в гуугъл акаунт ми излезе някакво си djesy555
За какъв брояч става дума,не мога да разбера?
Цитирай

Да не е този за стъпките.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Брояч за разговорите. Колко часа е говорени по телефона.
Цитирай

Този ДиДжейЕси555, ако не си ти, значи е някой преди теб, който е забравил да си затрие следите... А това другото, което искаш да разбереш единствено с някакви работещи кодове би могло да се извади, стига да се намерят такива. Самият ЕМУИ не дава такава информация.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

По-вероятно е да е джеси555Smile Smile Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)