Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
#26

(2020-03-24, 11:36:26)TNTKZ написа:  Не, да имам и на работа за всеки случай
Ясно, според мен спрямо цената не телефона не си заслужава да се купи некачествено ( или поне не проверено ) зарядно което да скъси или прецака батерията. В България има оригинални зарядни, дори тези от и за s10 серията ще свършат работа

Изпратено от моят Samsung S20U/ SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
Аксесоари
#27

Колеги от къде да си купя качествен протектор за екрана понеже си одрасках фабричния без да искам и много ме дразни така.И ако сложа стъклен или нано дали,ще имам проблем с пръстовия?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#28

(2020-03-25, 16:29:06)DeCkard написа:  Колеги от къде да си купя качествен протектор за екрана понеже си одрасках фабричния без да искам и много ме дразни така.И ако сложа стъклен или нано дали,ще имам проблем с пръстовия?
Точно същия не знам дали ще успееш да намериш. АКо успееш, не е ясно дали ще успееш толкова добре да го залепиш.
Ако все пак обаче намериш оригинален, може да споделиш с нас Smile
Цитирай
#29

Пичове, вижте на какъв кейс попаднах. Има слайд-капаче, което предпазва камерата. Може би това ще го направи доста по-голям, но все пак изглежда интересно.

NILLKIN Slide cover for camera protection Back cover case

[Изображение: gfds3edfvef.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#30

Аз взех този. Добре пасва на бутоните, а всички отвори са изрязани точно и цената е супер.

Хибриден противоударен кейс

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Samsung Galaxy SIII > Samsung Galaxy S5 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9 Plus > Samsung Galaxy S20 Ultra > Samsung Galaxy S22 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivansito за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#31

Събира ли се прах около камерата, покрай кейса при вас? Направо ме влудява
Цитирай
#32

При мен се събира и всеки ден го почиствам.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#33

https://www.ultra.bg/ Ето, който иска кейсове на Spigen, оригинални са, вече поръчвах 2, пиша тук, защото май тука някой пишеше, че иска, а и за такива хора, които дълго време са търсели такива кейсове като мен, защото преди нямаше или се продаваха на високи цени.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#34

Аз съм с този: https://www.telenor.bg/bg/private/device...-s20-ultra
Малко по грубоват е, но предпазва камерата много добре и не се плъзга. + Стъклен протектор за 45 лв. пак от Теленор закупен, но него ще го махам, защото много се пързаля и като сложа пръста за отпечатъка не мога да го задържа на едно място и телефона не го разпознава.

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Black
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Note 3,4,5,6,7,9
Цитирай
#35

И аз бях закупил стъклен протектор от Теленор за 45 лева и след 2 седмици употреба го свалих. Предпазва телефона, но пръстовият отпечатък много трудно го разпознава (а го ползвам при онлайн плащания), и отделно започват да влизат прашинки под протектора. За това се върнах отново към хидро-гел протектор и всичко си работи както трябва.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • mitakabs
Цитирай
#36

Би ли споделил от къде да си купя този хидро-гел протектор? Благодаря.

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Black
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Note 3,4,5,6,7,9
Цитирай
#37

От един сервиз в Сливен, направо ми го инсталираха на място. Не е здрав като стъкления, но телефона разпознава пръстовия отпечатък и не се събират прашинки под него. Цената му е 20 лева и на допир е много приятен все едно докосваш тънък слой гума.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#38

От алиекспрес си взимам hydrogel screen protector за максимум по 2 долара. Ползвам само такива още от s8 серията както за дисплей така и за гръб. Моята цел е да пази от надраскване и да го усещам както си е излязъл от завода,защото и в това има премиум усещане. Ама няма нищо премиум ако се счупи Smile

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
#39

Кой сервиз в сливен снимка на дисплея с хидрогел може лш
Цитирай
#40

(2020-06-18, 08:22:44)zaki74 написа:  Кой сервиз в сливен снимка на дисплея с хидрогел може лш
Фонтеч, който е на главната срещу магазина на Виваком. В момента няма как да снимам телефона, по-късно евентуално като се прибера.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#41

(2020-06-16, 10:00:14)OliQueenBG написа:  И аз бях закупил стъклен протектор от Теленор за 45 лева и след 2 седмици употреба го свалих. Предпазва телефона, но пръстовият отпечатък много трудно го разпознава (а го ползвам при онлайн плащания), и отделно започват да влизат прашинки под протектора. За това се върнах отново към хидро-гел протектор и всичко си работи както трябва.
А плъзгането на самия пръст по екрана как е колега..? Че с фолиото дето идва и по принцип тея наелоновите все едно пипаш наелонова торбичка, не се плъзга лесно пръста и усещането е меко казано кофти!.. 
Аз поръчах с Глу UV лепило но още го чакам. Там се поразлепват но ако се остави да се "изпече" на UV лампа повече време няма проблем с разлепване. Въпроса е дали ще бачка и там коректно пръстовия..
 Ще пиша веднага отзиви като пристигне. Ама с тея корони..всичко от Али идва вече за 2 месеца минимум..Sad

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#42

На Note 10+ съм с най-висок клас стъклен протектор с uv лепило.50 лв с безплатно лепене.Момчето го пече 30 минути.Вече 5 месеца няма никакви проблеми с него,но уви с пръстов отпечатък е почти невъзможно отключването.
Имах преди него най-висок клас нано стъкло-е все едно екрана ми е гумен.Една седмица издържах и го разкарах.
А и защитата му е май само против надраскване.Истината,е че тези извити дисплей са много крехки по ръбовете,и дори стъклен протектор и кейс не гарантират оцеляването на стъклото при падане.Казвам го от личен опит със S8 Plua-имах перфектно залепено стъкло и твърд кейс по всичли крайща.Е падна ми на асфалта и стана леш,като счупването тръгна именно от извивката.През стъкления протектор и кейса.Когато има да стане ще стане.Затова плоския екран е в пъти по-добър за защита.

Милан
Цитирай
#43

Хидро-гел протектора при допир е много приятен и пръста се плъзга по дисплея без проблем. Най-важното за мен е, че пръстовия отпечатък работи коректно и бързо.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#44

Тестван, не издържа дълго време и лесно се драска, не го препоръчвам

 
Цитирай
#45

Аз от една седмица вече съм с Whitestone dome glass протектор и мога да кажа, че си заслужава всеки лев . На усещане е все едно нямам нищо на дисплея и не се вижда че е поставен . Пръстовия отпечатък работи без никакви проблеми . Препоръчвам.
Цитирай
#46

(2020-06-19, 19:32:48)IvDimitrov написа:  Аз от една седмица вече съм с Whitestone dome glass протектор и мога да кажа, че си заслужава всеки лев . На усещане е все едно нямам нищо на дисплея и не се вижда че е поставен . Пръстовия отпечатък работи без никакви проблеми . Препоръчвам.
То  дали е Whitestone dome glass или друг с UV лепило е все тая!
 Точно това ми беше въпроса , да ли е достатъчно чувствителен сензора със залепено с UV лепило стъкло..
И аз чакам 2 -3 стъкла но не от по 50 лв..като пристигнат ще споделя!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#47

(2020-06-19, 17:02:23)NoMaD написа:  Тестван, не издържа дълго време и лесно се драска, не го препоръчвам
Наистина се драска бързо, но поне като извършвам онлайн плащания пръстовият отпечатък ми работи. Дори и отключването ми е по лесно с него. Другият минус на стъкления протектор е дразнещото попадане на прашинки под него.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#48

Може ли да ми пепоръчате някакво безжично бързо зарядно?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#49

(2020-06-28, 07:30:57)TNTKZ написа:  Може ли да ми пепоръчате някакво безжично бързо зарядно?
Най доброто е това.
Единственото което реално пуска 15W при безжично зареждане! Идва си със 25W чарджър, като този който е в комплекта с телефона.

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на marto74bg за това мнение:
  • bobby_0923, TNTKZ
Цитирай
#50

https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...E/p/595383
Ето ти едно и е на Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)