Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Китайска му работа ... няма кой да ги чака до EMUI 11 Big Grin

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
Аксесоари

Всички ли са получили актуализацията или има като мен в изчакване? Ясно е, че пак късно и в очакване на EMUI 11 всички ъпдейти останали са на втори план за Huawei.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • Mr_Izrod
Цитирай

(2020-10-25, 20:33:03)Slonio81 написа:  Всички ли са получили актуализацията или има като мен в изчакване? Ясно е, че пак късно и в очакване на EMUI 11 всички ъпдейти останали са на втори план за Huawei.
Те тука 2-3 месеца не бяха пускали пач за сигурност ти за 11-ката говориш . Момче , осъзнай се Big Grin Когато дойде , тогава . Чакай го чак февруари/март тоя EMUI 11 ако не фалират тия Big Grin

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2020-10-25, 20:55:53)mitko.stefanov написа:  Те тука 2-3 месеца не бяха пускали пач за сигурност ти за 11-ката говориш . Момче , осъзнай се Big Grin Когато дойде , тогава . Чакай го чак февруари/март тоя EMUI 11 ако не фалират тия Big Grin
А аз мислех по-скоро, че нищо няма да дойде до февруари или март и не съм очаквал дори и пач за сигурност. А относно всичко останало.... Каквото такова с тази версия 10. 1 0 150 нямам забележки и към батерията и към някакви други проблеми, които да ми пречат.
Цитирай

Няма да фалират , споко Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • Musakata
Цитирай

Пача за сигурност дойде при мен.
   

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай

Мен друго ме дразни. При начален екран трябва да дръпна горе високо за да извикам статус лентата, а от средата на екрана ми излиза търсачка. Има ли как да я разкарам и да си ми излиза статус лентата?
Цитирай

Има ли някой проблем с известията от OLX приложението? Един път получавам, пет пъти - НЕ. Говоря когато получа съобщение в OLX.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

(2020-10-26, 13:29:00)mario_gangstera написа:  Мен друго ме дразни. При начален екран трябва да дръпна горе високо за да извикам статус лентата, а от средата на екрана ми излиза търсачка. Има ли как да я разкарам и да си ми излиза статус лентата?
Или с лаунчер или с adb махаш Huawei Search и дръпнеш надолу посредата на екрана няма да се случва нищо . Реално премахваш само търсенето ...

(2020-10-26, 14:12:50)brabus написа:  Има ли някой проблем с известията от OLX приложението? Един път получавам, пет пъти - НЕ. Говоря когато получа съобщение в OLX.
То да е само с OLX . Много други приложения не функционират правилно . Гледам в ютуб много хора се оплакват от липса на известия от различни приложения . Най-вероятно е от EMUI проблема .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2020-10-26, 15:23:51)mitko.stefanov написа:  
То да е само с OLX . Много други приложения не функционират правилно . Гледам в ютуб много хора се оплакват от липса на известия от различни приложения . Най-вероятно е от EMUI проблема .

За да са доволни феновете на марката, че батерията е трепач. Телефона изпада не в сън, а в дълбока кома. Батерията не пада, но няма известия.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай

За приложенията:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99364

Всичко ми работи, без забавяне, нотификациите идват веднага.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай

(2020-10-26, 19:29:41)emzo написа:  За приложенията:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99364

Всичко ми работи, без забавяне, нотификациите идват веднага.
Не , че нещо ама това отиди го обяснявай на някоя лелка или бабка как да си направи тези неща . Смешна работа . 29292 настройки за едни известия . Колегата в прав ... не изпада в дълбок сън а направо в КОМА !

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • milss
Цитирай

(2020-10-26, 18:43:10)milss написа:  За да са доволни феновете на марката, че батерията е трепач. Телефона изпада не в сън, а в дълбока кома. Батерията не пада, но няма известия.

Баси якото......и некомпетентно мнение особено като гледам и на самсуняка ми как идват нотификации....когато му хрумне.Сега сериозно преки наблюдения от с10 и п30  различни версии на приложенията се държат по различен начин на двата тела.На п30-та състемата наистина килва приложенията доста агресивно,но всичко което ми трябва в ежедневието съм си го нагласил на ръчно управление и за сега нямам проблем.Не е като да имам пропуснати повиквания доде преточвам виното в мазата като с "божествения"....
[-] 2 потребители изказват благодарност на bajchoni за това мнение:
  • DoryanY, Musakata
Цитирай

На тази марка всичко стана на ръчно управление - известия, GMS, .........

1916 
Цитирай

На другата,също.Разликата е,че там се спират да изтика деня..... Та май ръчкане му е майката Smile Smile Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Чудесна си е марката. Ако някой го мързи да си настрои телефона, това е друг въпрос. Важното е да се мърмори за нещо

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на maktub19 за това мнение:
  • Musakata
Цитирай

[attachment=31140 написа:bajchoni pid='1646917' dateline='1603746400']На другата,също.Разликата е,че там се спират да изтика деня..... Та май ръчкане му е майката Smile Smile Smile

Нищо не спирам и не ограничавам. Изкарах деня само на мобилни, включени bluetooth и GPS заради часовника. 5 ч. SOT. Получавам си всички известия  Smile .     

(2020-10-26, 23:08:32)maktub19 написа:  Чудесна си е марката. Ако някой го мързи да си настрои телефона, това е друг въпрос. Важното е да се мърмори за нещо

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Не става въпрос за мързел, а за знания и възможности. 99% от хората искат да извадят телефона от кутията и да си го ползват, а не 10 дни да настройват. При моделите без GMS става още по сложно за обикновения потребител.

1916 
Цитирай

Ами като не им се занимава, няма да си купуват без GMS. Никой никого не задължава.

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

Точно така. Затова мобилния бизнес на Хуавей умира бавно и мъчително.

1916 
Цитирай

(2020-10-27, 08:27:17)milss написа:  Точно така. Затова мобилния бизнес на Хуавей умира бавно и мъчително.

Което не е добре, щото то други, толкова читави марки няма. Sad
[-] 3 потребители изказват благодарност на imthedevil за това мнение:
  • DoryanY, jivkojj, stenlius
Цитирай

Като цяло телефона е отличен,аз не намирам чак такива кусури че да ме дразнят и да съм разочарован от марката.На един му харесва,на друг не,така е с всички марки,там ще е друго.Вече на който му е омръзнал и го дразни има решение.Ще дойде момента за смяна на телефона и тогава ще му мисля,може и положението на хуавей да се оправи с Америка,да се надяваме.Samsung е получила лиценз от САЩ и ще може да продава дисплеи на Huawei AMD и Intel също са минали по този път, вече имат лиценз за някои продукти и могат да работят с Huawei. http://nixanbal.com/samsung-e-poluchila-...uawei.Така че всичко май е само заради 5G мрежата.
Цитирай

Не мога да разбера тенденцията, ползватели с други марки да серат в чужди раздели.....

 
Цитат:  mitko.stefanov
    Не , че нещо ама това отиди го обяснявай на някоя лелка или бабка как да си направи тези неща . Смешна работа . 29292 настройки за едни известия . Колегата в прав ... не изпада в дълбок сън а направо в КОМА !

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk



Лелките и бабките с всяка марка ще са така. Шаомитата, да не би да са по-лесни за настройка ?
Което е странно да го прочета от теб в този раздел, предвид устройството, което пишеш , че ползваш.

Лелките и бабките или влизат в час или ползват телефони с копчета. Света става все по-сложен и не е само при телефоните така.
[-] 3 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • DoryanY, jayteedee, Musakata
Цитирай

Колеги преди да дойде новия пач за септември за тези, който са го получили дойде ли от тези актуализации на системни параметри дето са 877кб и не им разбирам идеята. При мен преди малко мина поредната такава...
Цитирай

(2020-10-27, 09:29:30)imthedevil написа:  Което не е добре, щото то други, толкова читави марки няма. Sad

Факт. Преди да им резнат Гугъл сървисите, това беше най балансираната марка цена-възможности-дизайн. 

Сега, след 2та Самсунга и Хуавея, на практика се чудя какво да си купя - да не е грамадно, с читава батерия (не да е голяма, а работещ нормално тел.) и добри камери ... Тааа на практика освен Пиксел 5 и Малкото Сони, не виждам други реални алтернативи Sad
Цитирай

Тая тема уж за актуализации, пък стана обща.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)