Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да и медиите също са добре.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари

9to5Google , 9to5Mac също са добри

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Аз даже бях създал такава тема, но нямаше кой да коментира, добре че сте вие.
Ми гледали ли сте mr mobile, той ги прави добри, но понякога са малко скучни.
everythingapplepro са за Apple.
iJustine и тя повече прави на Apple.
Supersaf ги прави добри, той дава повече информация, излага ти я, но пък не са толкова забавни като на mkbhd и по някой път ти стават скучни.
uravegconsumer ги прави добри, ревютата добре ги прави, измислил го е.
Pocketnow добре е, но не ме кефи много.
Казвайте още ако се сещате и коментирайте тези, които аз, да ви видя, само аз ли мисля така.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

От всичките изброени Supersaf съм го гледал и ми допада.Mr.Mobile не го бях гледал но ми хареса,Everything за епъл също е добър и ми харесват видеата.Pocket now не е интересен,UrAvgConsumer не ми допада а и продуктите които представя не ме вълнуват.
Цитирай

Мерси много за препоръките
Цитирай

С Галакси А40 съм от скоро и забелязах особено със сил. кейс че в службата нямам добър обхват (спрямо P20 lite) без кейса е малко по-добре. Нета се мъчи...

Дано при подмяната с по-тънък (смятам да поръчам) се оправи.



Колко места има в Сим картите (А1 от преди 3-4г м ие наносим) 250 или 500, че при трансфера от Хуавея са заминалия няколко важни номера (понеже там се задаваше кои да се показват и кои не може и аз да съм объркал) - идеята е вече да ги записвам само на SIM-a. И чат пат да пращам към гмайл  .cvc
В момента имам 260 контакта и спокойно може и под 250 да ги държа (има доста фира която ми е трябвала 1-2 пъти, която е застояла и трябва да намеря друг начин да я съхранявам временно).
не намерих и опция за брояча колко са в СИМ и колко общо (+апарата).
Това излиза само като инфо (вкъщи):
(как се поставя "скрит текст"?)
[Изображение: Screenshot-20200705-110023-Settings.jpg]

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Жена ми е с А40 със силиконов кейс - никакъв проблем. Силиконът не може да попречи на сигнала, напротив - както проблема с Айфон навремето: "не го държите правилно" (по-голям тъпизъм и нагло жалко оправдание никоя компания не е имала до момента) - оказа се, че е калпаво направен и ръката тотално блокира сигнала, затова кейсът беше решението - за да не е директно в дланта ти.
Цитирай

(2020-07-05, 10:56:01)hakama написа:  С Галакси А40 съм от скоро и забелязах особено със сил. кейс че в службата нямам добър обхват (спрямо P20 lite) без кейса е малко по-добре. Нета се мъчи...

Дано при подмяната с по-тънък (смятам да поръчам) се оправи.



Колко места има в Сим картите (А1 от преди 3-4г м ие наносим) 250 или 500, че при трансфера от Хуавея са заминалия няколко важни номера (понеже там се задаваше кои да се показват и кои не може и аз да съм объркал) - идеята е вече да ги записвам само на SIM-a. И чат пат да пращам към гмайл  .cvc
В момента имам 260 контакта и спокойно може и под 250 да ги държа (има доста фира която ми е трябвала 1-2 пъти, която е застояла и трябва да намеря друг начин да я съхранявам временно).
не намерих и опция за брояча колко са в СИМ и колко общо (+апарата).
Това излиза само като инфо (вкъщи):
(как се поставя "скрит текст"?)
[Изображение: Screenshot-20200705-110023-Settings.jpg]
В котакти на гугъл няма ли ги   https://play.google.com/store/apps/detai...acts&hl=bg ,можеш също и в Huawei cloud https://oauth-login.cloud.huawei.com/oau...elist&lang=
А за SIM контактите можеш да си инсталираш това  https://play.google.com/store/apps/detai...acts&hl=bg
А силиконовия кейс не пречи на сигнала,аз винаги такива използвам,виж ако е метален може.
Цитирай

Колеги, днес пътувах и между 231 и 232 километър на АМ Тракия от единия мост се беше отронила мазилка + камъни, бяха на асфалта, знаете ли към кого и как да пусна сигнал?

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Освен тук да подадеш сигнал http://www.api.bg/index.php/bg/signali-z...daj-signal

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Затайли сте дъх и гледате протестите, а?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ей, оставих Ви за няколко часа без надзор, Вие затворихте Орлов мост!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Здравейте, имам един въпрос към вас. Когато си активирате режим "не ме безпокой" и си зададете изключения за получаване на известия на СМС-и и обаждания, получавате ли известия от messenger и вайбър?
Точно заради тях включвам режима, но пак съм обезпокояван.
До сега messenger го държах с изключени известия, но ми омръзна да проверявам ръчно дали някой ми е писал. А, ако не са изключени, направил съм настройки единствено за led известяване, каквото и да съм правил като настройки, звукът пак се връща. Да не ви приказвам, какви са ми мислите за хората, които ми пишат по дума на ред и пращат в messenger. Smile
Цитирай

Не няма звук .
Прегледай си настройките .За какъв телефон става на въпрос?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Samsung S8+
Почвам да подозирам, че е от къстъм кърнела, който съм сложил. Когато си връщах системните настройки чрез Samsung cloud, след слагането на къстъм кърнела, известията се бъгваха яко. Затова направих всичко отново и се лиших от връщането на настройки и приложения.
Не съм пробвал да видя как е на стоков фърмуер, понеже съм оставил телефонът да си работи така от февруари.
Когато не съм включил като изключения СМС-и и обажданията, не се появяват никакви звукови известия, но в противен случай се появяват от цитираните по-горе приложения.

Явно става някакво смесване.
Цитирай

И според мен е от къстъм кърнела.
Въобще за какво си го сложил тоя къстъм кернел на тая машина ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Жалко. Не бих се лишил от кърнела, просто върши работа и не ми се занимава с гимнастики. Ще изключвам и включвам интернета и така докато сменя телефона. Smile
Цитирай

(2020-07-15, 07:50:57)Galaxyhopper написа:  Жалко. Не бих се лишил от кърнела, просто върши работа и не ми се занимава с гимнастики. Ще изключвам и включвам интернета и така докато сменя телефона. Smile
Известията се контролират изцяло от фърмуера,  поне аз не мога да се сетя по какъв начин ядрото/kernel-a може да повлияе на тези известия. Виж си пак настройките на DND/известията по телефона, да не би тези приложения да са зададени с някакъв приориет на известията. За съжеление, софтуера на самсунг не съм го ръчкал, и не мога да съм от помощ тука.

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай

Какви ли не работи прави този кърнел - от батерията, бързината на устройството, до залъгване на устройството, че кноксът е на нула.
А да.. контролира led известията. Последните са по-продължителни спрямо стоковите.

Тъй като съм инато магаре, реших да изпробвам настройките на никога неруутван Samsung S8. И там се получава така. Защо тогава, след като написах конкретните условия, вие ми убеждавате в противното ама без изобщо да сте пробвали?
И преди бях питал чрез стария си акаунт и отговорът беше подобен.
Явно бъгът е в Самсунг. Не различават 3-ти приложения от собствените.
Цитирай

(2020-06-24, 21:28:39)hazART написа:  Аз даже бях създал такава тема, но нямаше кой да коментира, добре че сте вие.
Ми гледали ли сте mr mobile, той ги прави добри, но понякога са малко скучни.
everythingapplepro са за Apple.
iJustine и тя повече прави на Apple.
Supersaf ги прави добри, той дава повече информация, излага ти я, но пък не са толкова забавни като на mkbhd и по някой път ти стават скучни.
uravegconsumer ги прави добри, ревютата добре ги прави, измислил го е.
Pocketnow добре е, но не ме кефи много.
Казвайте още ако се сещате и коментирайте тези, които аз, да ви видя, само аз ли мисля така.
Така, извинявам се за забавянето, но по-добре късно от колкото никога, исках да изгледам поне 4-5 клипа, за да ти дам адекватно мнение, а това изисква време.
Mr mobile - хареса ми, особено с тези ревюта на ретро устройства, малко ме дразни гласа му, но все пак е важно клиповете му да са качествени и интересни, на мен лично ми допадат, дори се абонирах.
everythingapplepro - интересни видеа за губене на време, но са ми превзети, лигави и според мен преувеличават много с изказванията си, определено не бих ги гледал редовно.
iJustine ми хареса и тя е доста лигава, но външния вид компенсира хахахах, качествени са и клиповете, забавни и интересни, ще я гледам за напред.
Supersaf е добър, гледам го отдавна, но не толкова често, както каза ти много задълбочени и подробни ревюта, но пък скучни.
uravegconsumer - определено ми е фаворит от изброените, супер интересно е измислил начина да поднася информацията, не го знаех преди, но вече съм абонат.
Pocketnow - много ми е противен, гледал съм му няколко клипа, но определено не го харесвам.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

everythingapplepro е добър, защото прави видеа за beta на iPhone, както и показва рендъри, прави тестове за издражливост, като цяло се е специализирал в Apple.
ijustine и тя прави повече на Apple, въпреки, че сега нещо с тия игри, преди беше по-добре.
supersaf, да, той става подробно да видиш характеристиките на телефона.
uravegconsumer и той прави добри, но има и доста, които не са свързани с телефони.
the verge от медиите са най-добри, cnet донякъде.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

За everythingapplepro изгледах точно тестове разни. За медии Android Authority не са зле също. Но като цяло ако говорим за ревюта, на мен mkbhd и Mrwhosetheboss са ми най-любими.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

На everythingapplepro му следя клиповете за iPhone 12,даже одеве тъкмо гледах новия.
Цитирай

(2020-07-26, 15:54:58)DoryanY написа:  На everythingapplepro му следя клиповете за iPhone 12,даже одеве тъкмо гледах новия.


Междудругото Mrwhosetheboss има един много як клип за Apple, в който с детайли обяснява промяната на стратегията им от негова гледна точка.



На който му е интересно ето клипа : https://www.youtube.com/watch?v=aYPaso1zHow

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Тоя нагъл гугълски асистент ще ме накара да мина на Huawei

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)