Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Замунда

Мерси за отговора.
Проблема е в това че сега въобще не ми се отварят страниците Sad

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари

Лоши новини,България моли за помощ САЩ за закриването на Zamunda и други торент тракери
https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0%be%...56001.html
Цитирай

Колкото закриха пирате бей. Статията е написана малко наизуст. На нито един сървър на р2р не се съхранява нищо пиратско за разпространение. Сървъра е просто връзка към съдържание. Освен това, този който споделя, не взима пари за съсържанието. В щатите също може да се сваля с торент клиент без проблеми. Няма да направят нищо според мен Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Така се опитаха преди няколко години и след един голям митинг се отказаха. Сега Борисов да не е решил да загуби изборите? Не вярвам и аз да стане нещо. Има много страни по света, където да се разположат Торент сървърите, а и на тях не се съхранява никакво нелегално съдържание.


Цитирай

Приятели живеят в Париж, и стана проблем при тях. От доставчика на нет ги предупредиха че ако още веднъж гледат пиратски филми или теглят такива, ще ги докладват. Първата глоба била 2000€. Та сигурно е въпрос на време... дано не съм прав.
Цитирай

Има ли желание, винаги има как да те спрат или глобят.
Все пак отдавна демокрацията и свободният свят си отиде.
По-скоро никога не е идвал.

И аз гледам само пиратски филми и сериали, спрат ли ги, не знам какво ще правяSmile
Ще направя една регистрация в нетфликс, но и там няма всичко.
Цитирай

И аз съм чувал за глоби по чужбина, но никога нещо конкретно. Т.Е. за какво точно ги глобяват, ето горе пише за гледане, ама ... как точно е гледано?
Конкретно в един влог, беше обяснено за потребител в Англия, на който са изпратили писмо за разпространение на нелегално съдържание. Там случая е за гледане на филм с Коди и приставката Елементум и проблема е, че докато гледа, торент плеъра ъплоудва съдържание и към други. Та проблема не бил, че сваля, а че качва. До глоба не се е стигнало. В елементум ъплоуда може да се спира.
Цитирай

Приятел на брат ми са го глобили 900€ в Германия за сваляне на филми от торенти.Аз също съм редовен посетител на Замунда,свалям си филми,и се надявам да не я спрат.
Цитирай

Няма ли Замунда, минава се на руски трекери.

 
Цитирай

(2021-02-20, 21:05:56)kery70 написа:  Приятели живеят в Париж, и стана проблем при тях. От доставчика на нет ги предупредиха че ако още веднъж гледат пиратски филми или теглят такива, ще ги докладват. Първата глоба била 2000€. Та сигурно е въпрос на време... дано не съм прав.

Да използва VPN.


Цитирай

(2021-02-20, 22:05:55)NoMaD написа:  Няма ли Замунда, минава се на руски трекери.

И как ще ти помогне това, като ги сложат в списък и задължат доставчиците на интернет да не ти дават достъп до адресите им и/или да докладват , че ги отваряш/ползваш/генерираш трафик към тях?

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Има си начини и за това.

 
Цитирай

(2021-02-20, 22:35:58)NoMaD написа:  Има си начини и за това.
Така ли? Какви?

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Руските трекери не се един или два, а са доста повече, всичките просто няма как да ги блокират, а и не са известни достатъчно тук.

 
Цитирай

Да се надяваме, да не се стига до там или да го направят платено, нещо минимално на месец.
Примерно 10$ и сваляй колкото си искаш.
Цитирай

Когато взимаш пари, лошо - печелиш на чужд гръб и те осъждат. Когато е безплатно, пак лошо- били пропуснати печалби, което не е съвсем така. При мен замундата не бачка. Теглил съм торенти от цяла Европа, с изключение на Гърция, проблеми не съм имал. С платен впн бях защото замундата става само от бг ай пи. С арената карах направо, тя се отваря отвсякъде. В България проблема е бедноста, пък и ние сме хора и имаме нужда от развлечения. Ако изкарвам 15-40$ на час + оувъртайм всичко ще си плащам, ама... дотогава ще разчитам на червения кръст Smile Smile Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-02-20, 22:07:57)milenvn написа:  Да използва VPN.


И как ще помогне това? Доставчика на нет ти вижда какво посещаваш/теглиш.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай

Kогато сте свързани с VPN, вашата интернет активност бива кодирана и истинският ви IP адрес е маскиран. Никой не може да види кой сте или какво правите, дори и доставчиците на интернет услуги.

1916 
Цитирай

Преди когато се опитваха да спрат Замунда реших да пробвам с VPN да свалям филми,и на втория ден ми излез на предупреждение ''прекалено голям трафик от вашия IP адрес'' и го махнах.
Цитирай

няма замунда хора, това е много много зле, утре мислех да преинсталирам ама май няма да стане....... много много зле е това.
Дайте някакви алтернативи или да направим нова тема ли? Тема за алтернатива на замунда.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

Arenabg работи,сутринта Замунда работеше,преди около 1 час посетих сайта и дава грешка,сайта е офлайн,предполагам че има връзка със статията.
Цитирай

А как стоят нещата с това zamunda.sе ?

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

пробвайте и със zelka точка org
Цитирай

(2021-02-21, 14:01:48)solo5 написа:  пробвайте и със zelka точка org

ама изпитал ли си го тоя сайт, има ли безкрайно много неща както в замундата програми/филми/приложения за андроид
щото сега тр да се регваме на ново

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

1337x точка to го ползвам от години вече и да не кажа голяма дума, съм забравил за Замунда.
А за андроид приложения руснаците от 4pda просто няма кой да ги бие ,
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)