Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Когато го отваряш през приложение за форума, давай после в дясно Open with / Отвори с

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2021-03-28, 19:52:08)aleks1106 написа:  Качвам 1 листа с бг. и 11 листи без бг но  има много др. държави, много спорт даже и 4к,много филми също има и 4к . Бях обещал да ги давам на лични за да ги ползвате повече време, защото изтекат ли към групите ще  угаснат на всички но понеже не влизам често, някой ще остане без лист или ще чака, затова ги качвам на свободно. Предните постове бях сложил програма за сканиране и почистване на плейлисти, може да вадите угасналите канали, ако Ви дразнят. Така е с безплатните листи, който иска  вечна да си купи пълно е и с платени. Угаснат ли пишете, не ги ползвам и няма как да разбера за да търся други.
https://dox.abv.bg/download?id=cd9af4e274
Има проблем със свалянето и разархивирането
Цитирай

При мен няма проблем, но не се зареждат във DA Player.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Няма проблем всичко си върви в листата.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

bg i dr darjvi при мен върви 15-20сек. и спира.
Другите вървят добре.
На ДаПлеър също не успях да заредя листата.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

(2021-03-20, 11:22:59)aleks1106 написа:  Листа 12230 канала България и тя е вътре. Доста филмови, когато пуснете филм на плеара, кликвайте на квадратчето за субтитри и те ще се сменят, докато се появят бг суб. ако има естествено. Ако умре пишете не ги ползвам, няма как да знам.
https://dox.abv.bg/download?id=11443386aa
Пс. Тествал съм я преди да я кача. Ако ви хареса има много, другите ще Ви ги пращам на лични, защото всеки без регистрация може да я изтегли. Ако ви е слаб нета и сече заредете на отт и вдигнете буфера. Следващата листа ще е 74900 канала също с бг вътре.
@SXS,, Братле'' ти изобщо разгледа ли листата? Раздел USA Kanada го има това, което търсиш. И всеки, който пожелае ще я получи или искаш да я ползваш само ти? След като я получиш да я изтривам или по-добре да се самоубивам? не е ли егоистично или другите да духат супата, важно е да има твоят футбол?
На въпрос на лични- отговарям, сложи това е за начинаещи
https://dox.abv.bg/download?id=b19696dd89# - Линк за сваляне
Ако питаш мен по добре с телевизо или отт.
Тази листа при мен спря за момента добре, че има и други

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

(2021-03-28, 21:00:01)gelermo написа:  bg i dr darjvi при мен върви 15-20сек. и спира.
Другите вървят добре.
На ДаПлеър също не успях да заредя листата.

Da player каквато и друга листа да съм пробвал освен тази на автора му не върви. За всичко останало съм си купил IPTV pro и нямам проблеми с подкарването.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2021-03-30, 06:25:44)tonus написа:  Da player каквато и друга листа да съм пробвал освен тази на автора му не върви. За всичко останало съм си купил IPTV pro и нямам проблеми с подкарването.

В момента съм с 3 работещи плейлисти ...IPTV pro,ползвам също но не съм го купувал.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Две листи с бг. едната не работи, затова давам друга
http://85.203.33.88:80/get.php?username=...&output=ts

https://dox.abv.bg/download?id=c5ca95ee45

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 10 потребители изказват благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • cvetanvas, danilov, dobs7z, dyaneff, laleff, lapduh, pezilink, tonus, topspinner1, Ивайло69
Цитирай

Един лек коментар придружен с учудване, тези листи по 12 мегабайта с какво ги отваряте? Вкарах ги в Коди и VLC и съответно умират и двете програми. Не ми се мисли по колко хиляди канала съдържат евентуално. Нещо по-семпло не се ли намира? Става въпрос за Уиндоус платформа. Мерси! Smile

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Имаше някаква програмка, с която можеш да си редактираш плейлиста но не се сещам сега.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2021-03-30, 20:40:39)alexbg67 написа:  тези листи по 12 мегабайта с какво ги отваряте? 
SFVIP-Player
[-] 1 потребител изказва благодарност на hristop за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай


(2021-03-30, 20:40:39)alexbg67 написа:  Не ми се мисли по колко хиляди канала съдържат евентуално. Нещо по-семпло не се ли намира? 

Бройката на каналите ще видиш ако се върнеш една страница назад. Бяха ми изпратили платена за 24 часа тест и е 35мб. Ако искаш да редактираш листата смени отзад m3u на txt и ще получиш обикновен текстов файл, извади излишните и върни m3u и запамети.
Пс. Сгреших пиша от телефона

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 1 потребител изказва благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

(2021-03-31, 07:34:50)hristop написа:  SFVIP-Player

Зарежда доста пъргаво, направо удивително! Но наистина как се оправяте с листа от 50 000 канала??? Не мрънкам, но ми е доста любопитно... Smile
И един такъв въпрос. Отскоро се сдобих с ТВ с УебОС, знам че не е андроид, но поне се води смарт. Като заредя адрес на популярни страници за гледане онлайн не може да мине проверката на браузъра, иначе би било доста удобно с еърмауза да се сменят каналите. Дали някой има решение на проблема или поне насока? Не ми е проблем да клонирам десктопа на големия екран, но някак не е същото... Smile

ПП
Наистина е много добър, единствено не видях възможност за маркиране на предпочитани програми.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-03-31, 09:40:06)alexbg67 написа:  Зарежда доста пъргаво, направо удивително! Но наистина как се оправяте с листа от 50 000 канала??? Не мрънкам, но ми е доста любопитно... Smile
И един такъв въпрос. Отскоро се сдобих с ТВ с УебОС, знам че не е андроид, но поне се води смарт. Като заредя адрес на популярни страници за гледане онлайн не може да мине проверката на браузъра, иначе би било доста удобно с еърмауза да се сменят каналите. Дали някой има решение на проблема или поне насока? Не ми е проблем да клонирам десктопа на големия екран, но някак не е същото... Smile
Издърпай си някой iptv player и пробвай с него. През браузъра няма да стане

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-03-30, 20:53:06)tonus написа:  Имаше някаква програмка, с която можеш да си редактираш плейлиста но не се сещам сега.

С обикновен Notepad може да си подбереш само българските канали, примерно.

ПС: Впоследствие видях, че и Алекс го е споменал. Може и директно .m3u да се едитне с дясно копче > Open with > Notepad
Цитирай

(2021-03-31, 09:40:06)alexbg67 написа:  Но наистина как се оправяте с листа от 50 000 канала??? Не мрънкам, но ми е доста любопитно... Smile

Колега ти да не си от екипа на da player, анкета ли правите Wink ? Аз гледам на стб листи не ползвам, там са много повече канали и нямам проблеми. Листите ги качвам за тези, които нямат друга алтернатива освен да-то но както и Вие сте забелязали, повечето гледат от листа и вече ползват да-то за алтернатива. Wink Сега сериозно по-добре голяма и безплатна,отколкото малка и платена. За тези които им пречи големината на листите: листа България и Гърция
https://rb.gy/xnzzjp

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 2 потребители изказват благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • pezilink, tonus
Цитирай

По принцип не съм телевизионер и материята ми е малко несвойствена, сещам за тези неща, когато имам свободно време, както в момента заради Короната. Ако следях раздела от самото начало сега нямаше да съм с два водомера, но факт - мътна и дълбока ми е. Извинявам се, ако причинявам някому дискомфорт. И благодаря за отделеното внимание!
С плеъра на колегата от предните мнения започнах да се справям добре и съм доволен. С малки забележки.
За ТВто ми се искаше да ползвам браузър, защото там адресите се актуализират без наша намеса, тоест по-мързеливо и удобно е. Вярно, изборът е нищожен, но за моите скромни претенции - предостатъчен. И така... Smile
Не съм от ничий екип.

ПП
Коментарите ми относно размера на плейлистите беше породен от факта, че крашват най-хвалените от Гугъл IPTV плеърри за Уиндоус - Коди и VLC, не за друго. Но това го написах още в 1вият си пост.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • aleks1106
Цитирай

@alexbbg67 щом държиш да ползваш браузъра през телевизора пробвай gledaitv.live

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не минава проверката на браузъра, цикли си на едно място до безкрайност. На компа отнема секунди. И доколкото разбрах за УебОС няма алтернативен. В магазина е пълно с какво ли не, но за да го видиш то се инсталира автоматично, което е Голяма простотия, за съжаление. Засега и клонирането на екрана е добър вариант, но в друго помещение имам твбокс на Шяоми, за което е добре да имам решение... Smile (малки и работещи m3u плейлисти за по празниците Wink ) .

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Ако имаш възможност да му инсталираш браузъра Brave, действай. Като го отвориш и влезеш в сайта, даваш настолна версия от настройките и работи без проблем. Изпробвано.
Цитирай

(2021-03-31, 09:40:06)alexbg67 написа:  ..... 
И един такъв въпрос. Отскоро се сдобих с ТВ с УебОС, знам че не е андроид, но поне се води смарт. .....

Ако имаш време, потърси в интернет информация за ottplayer за WebOS. Ще можеш да си качваш листи на телевизора през телефона.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

(2021-03-31, 16:14:13)dobs7z написа:  Ако имаш възможност да му инсталираш браузъра Brave, действай. Като го отвориш и влезеш в сайта, даваш настолна версия от настройките и работи без проблем. Изпробвано.

Влизам им в сайта, но пише, че Линукс не се поддържа засега. Жалко!..

@milss
Инсталирах го на ТВто и на ПСто, направих регистрация, качих плейлистата от адаша, последния му пост (доказано работещ). На ТВ не зарежда нищо, на ПС не възпроизвежда нищо. Много добре замислен мултиплатформен плеър, но при мен удря на камък...

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Да ти дам друга плейлиста само с бг  за да пробваш с нея?

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Двойната работи с SFVIP-Player и нямам основание да се оплаквам, според мен руския плеър е бъгав. Оценката му е ниска, така че ще пробвам с някой друг.
Благодаря, адаш! Smile
Схванах принципа, все ще уцеля свестен... Wink

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)