Анкета: Използвате ли TV Box? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, използвам
47.83%
22
47.83%
Не, преди използвах
8.70%
4
8.70%
Не, никога не съм използвал
43.48%
20
43.48%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли TV Box?
#1

[Изображение: Nokia-Media-Streamer-2.webp]

Използвате ли TV Box?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Да много полезна джаджа

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
[-] 1 потребител изказва благодарност на nistel_87 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Гъвкава джаджа, която дава нов живот на някоя любима и работеща ТВ антика. Smile
Имам Xiaomi TVBox и за развлечение е доста добро решение. Включен е към бивш 3Д топ модел на LG, отдавна спрян от поддръжка.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Да. Предлага много удобства.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#5

Два броя за IPTV.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

Аз по принуда. Живея в Германия и това е единствения начин да гледаме БГ ТВ. Не ми дават да ръгна Булсатком и така. Та почнах с много четене, гледане на ревюта и първо беше Xiaomi S. Не стабилна работа, много загрява, даже май нямаше Hdmi или Rj 45 порт. Върнах я в тестовия период. После купих MeCool Км3 - среден клас, много я хвалиха. За половин година ми изпили нервите. Нестабилна(постоянно влиза в кома), дистанционото трябва да си снайперист та да хване( да знам за опцията през телефона, ама не всички вкъщи могат така). Гласовият асистент на Гугъл никога нищо не разпозна правилно. Иначе през смартфона и директно с HDMI всичко е гладко. То ест Нета е ок. Та разбрах че трябва да скоча на най високото ниво.От около месец съм с Nvidia Shield Pro. Засега си оправдава парите и репутацията. Всичко работи правилно и стабилно. Много полезни екстри.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#7

Толкова ли малко хора използват tv box, да не би всички са да преминаи на Смарт телевизори.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

Използвам един mi box s, и три броя atv.


Sent from my iPad using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

Никога не съм ползвал, даже не знам кво е тва и как се ползва.
Ако искам да гледам ТВ, ръгам HDMI кабела от лаптопа към ТВ-то и гледам чрез сайтовете за безплатна телевизия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#10

Ползвам Мак мини вързан към твто, никакви боксове не ми трябватSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

Без външна кутийка всеки телевизор е мноооооого далеч от смарт.
[-] 2 потребители изказват благодарност на rikob за това мнение:
  • Bavarche, oxuboxu
Цитирай
#12

(2021-04-02, 09:46:37)hazART написа:  Толкова ли малко хора използват tv box, да не би всички са да преминаи на Смарт телевизори.  Big Grin
Аз на смарт ТВ ползвам box-a. Операционните им системи умишлено са доста орязани, {тизена и тем подобни} дори и андроидските. С box имаш пълна свобода, доста отдавна не ми се налагало да закачам лаптопа с hdmi. Със що годе хубав нет всичко върви стримване на торренти, iptv и т. н.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
[-] 2 потребители изказват благодарност на nistel_87 за това мнение:
  • Bavarche, oxuboxu
Цитирай
#13

(2021-04-02, 12:52:36)nistel_87 написа:  Аз на смарт ТВ ползвам box-a. Операционните им системи умишлено са доста орязани, {тизена и тем подобни} дори и андроидските. С box имаш пълна свобода, доста отдавна не ми се налагало да закачам лаптопа с hdmi. Със що годе хубав нет всичко върви стримване на торренти, iptv и т. н.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Добре, може ли да обясниш малко по-подробно как стоят нещата?
хВАЩАШ ли платени канали , Диеми, MAX Sport, HBO-тата, Cinemax-овете, прекъсват ли ти като ги гледаш и тн?
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#14

nitsel а какви са предимствата пред телевизорите с Android.
И Google не представиха ли нещо подобно, едно кръгло, което го свързваш към телевизора и имаш телевизор с Android или се бъркам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#15

(2021-04-02, 13:30:10)greensmoke7777 написа:  Добре, може ли да обясниш малко по-подробно как стоят нещата?
хВАЩАШ ли платени канали , Диеми, MAX Sport, HBO-тата, Cinemax-овете, прекъсват ли ти като ги гледаш и тн?
Абсолютно всичко по-горе и броено от Вас и не само. Има приложения за гледане на ТВ с МАК и портал, където може да гледаш 10к+ канала от цял свят,както писах вече само стабилен нет Ви трябва..

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
[-] 1 потребител изказва благодарност на nistel_87 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#16

А български превод имат ли, в смисъл това не са просто някакви live stream канали от примерно САЩ или нещо такова без превод, а официалните бг платени канали на Discovery, HBO, Cinemax и тн?
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#17

Нямам андроид бокс,но вчера инсталирах на лаптопа с уиндоус 10 андроид емулатор BlueStacks,има google play и можеш да си инсталираш предполагам всичко,или както пише 97% от приложенията.Не съм на ясно как става гледането на IPTV с МАС,и сега гледам F1 но от стрийм на диема спор, с не добро качество.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#18

(2021-04-02, 09:46:37)hazART написа:  Толкова ли малко хора използват tv box, да не би всички са да преминаи на Смарт телевизори.  Big Grin

WebOS, Tizen, Saphi, ....са много далеч от АТ. 

(2021-04-02, 14:32:46)greensmoke7777 написа:  А български превод имат ли, в смисъл това не са просто някакви live stream канали от примерно САЩ или нещо такова без превод, а официалните бг платени канали на Discovery, HBO, Cinemax и тн?

Градски, има всякакви канали, от цял свят. Това зависи от портала и мака. Официалните за България канали HBO, Cinemax, .... в 90% от случаите са с бг субтитри и  FHD качество.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#19

(2021-04-02, 09:46:37)hazART написа:  Толкова ли малко хора използват tv box ...

И аз ползвам, но през tapatalk не виждам анкета.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#20

(2021-04-02, 14:32:46)greensmoke7777 написа:  А български превод имат ли, в смисъл това не са просто някакви live stream канали от примерно САЩ или нещо такова без превод, а официалните бг платени канали на Discovery, HBO, Cinemax и тн?
Използвай телеграм канал@ за IPTV и всичко за гледане на ТВ и др. Много отзивчиви хора има, които ще ви помогнат. Не правя реклама, ако админа прецени може да премахне поста ми, дано съм бил полезен.
https://t.me/joinchat/dj8xOvtLoSc4NTYy

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
[-] 2 потребители изказват благодарност на nistel_87 за това мнение:
  • Bavarche, oxuboxu
Цитирай
#21

Да. 100 лв ми спестиха купуването на нов телевизор. Сегашният работи добре, само софта му остаря.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • Bavarche, oxuboxu
Цитирай
#22

А каква е разликата между Android телевизор и tv box.
И тоя chromecast нещо подобно на tv box ли е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#23

На хром каста имаш 10 ина приложения + да споделяш екран от телефон и лаптоп. Тв бокса е с повече възможности за гледане на тв канали. Но ако имаш каст, може да споделяш от лаптопа - аз така правя. Условието е да са в една мрежа/примерно в домашната/

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#24

А то реално е по-скоро затова ли, да споделяш лесно, не е като tv box с цел всякакви канали.
И Apple TV, какво е, аз не знам, какви канали включва и как става, какви са ограниченията, то като боксовете ли е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#25

Мислех да купувам бокс, но накрая се спрях на chromecast 3, за гледане на филми и съдържание от компютър и телефон е по-удобно и евтино. Като standalone бокс само nvidia shield tv ми хареса, но навсякъде се продава на космически цени, дори втора ръка.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
[-] 1 потребител изказва благодарност на MeRtYy за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)