Анкета: Сегашният Ви телефон поддържа ли 5G? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да и бих се възползвал
28.40%
23
28.40%
Да, но не бих се възползвал
3.70%
3
3.70%
Не, не поддържа
67.90%
55
67.90%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сегашният Ви телефон поддържа ли 5G?
#1

[Изображение: Samsung-5-G-Galaxy-s10-smartphone.jpg]

Сегашният Ви телефон поддържа ли 5G?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

да и веднага ще го ползвам щом го пусне теленор на пук на всички, ще заставам пред тях без маска и ще викам 5G Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#3

Единият да, другия не.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#4

Скоро ще поддържа.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#5

Не поддържа. И не мисля да купувам такъв който да поддържа.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 1 потребител изказва благодарност на росен2 за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#6

След 2 - 3 години, когато покритието стане добро за ползване тогава ще има смисъл от 5G (говоря за истинско 5G, а не псевдо 5G-то на Vivacom с DSS).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • mayaiv
Цитирай
#7

Тепърва предстои да видим батериите как се държат на консумацият на 5G, примерно новият Айфон в това отношение е трагедия. Иначе като стане масово, то масово и устройствата ще го поддържат. Не че ще е нужно на повечето хора, но ще се ползва, така че и аз бих го ползвал, но поне ако от 5G понякога паднеш на 4G няма да е толкова зле, колкото сега от 4 на 3.
Цитирай
#8

В момента - не. Сменям си телефоните приблизително на 2 години, като текущият ми е от пролетта на тази. Ако спазя обичая си, в началото на 2022 г ще си купя нов, който вероятно ще поддържа 5, като се надявам дотогава наистина да покрият цялата страна с 4 и да решат най-сетне проблемите с чуждите оператори в пограничните райони.
Цитирай
#9

Да. С Ноут 20 Ултра съм и го поддържа.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#10

И двата не поддържат. Не мисля засега да скачам на 5G модел. Те тепърва сега пуснаха VOLTE A1, че за 5G ще им е рано.  Big Grin

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

Да бе, да не съм луд. Но имам един напоен потник с урина, който може да ме спаси от 5g.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#12

Така не е коректна анкета
или я остави само Да/Не или ако ще да е маркетингова, добави
Да , но оператора не подържа

За момента Виваком нямат 5г , а на А1 досега не съм попадал.
Цитирай
#13

(2020-12-16, 14:23:50)kkirilov написа:  Така не е коректна анкета
или я остави само Да/Не или ако ще да е маркетингова, добави
Да , но оператора не подържа

За момента Виваком нямат 5г , а на А1 досега не съм попадал.

Виваком имат, но е по-специфично и се изисква също настройка по модема на телефоните за да работи.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#14

Каква маркетингова, не правя проучване, споко.
За какво да добавям това, при наличие на Да и бих се възползвал, ясно ми е, че оператора все още не го поддържа.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

Не поддържа, но аз и не съм се старал да купувам телефон с 5G, защото знам, че докато тук се появи нормално 5G може би ще съм го сменил, а и 4G в момента ми стига.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#16

Въобще не поддържа.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#17

Като гледам на повечето не поддържа.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#18

Съжалявам че реагирах така но понякога се питам има ли държава. Като гледам как нагазиха Хипо явно има ама. Само за някои.
Виваком рекламират на всякъде колко са велики и по добри от всички, но 5Г им е 4Г с екстри и се подържа от само един телефон П40.
А1 е същия цирк, ако някой знае къде им е антената (май единствена) да ходя да го пробвам.

Бг операторите вдигнаха цените и вече сме във високия клас на ЕС , нямаме 4Г поддръжка, 5г е само оправдание и лъжат хората защо плаща толкова пари. Не вярвам скоро да има изобщо 5г, освен антените за крайни устройства, необходима е нова и скъпа инфраструктура. А и бг се включи в санкциите срещу 5г на хуивеи
Смешници , ама с такива глупави потребители това е
Цитирай
#19

В София има на A1, но не навсякъде.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#20

(2020-12-19, 14:23:09)hazART написа:  В София има на A1, но не навсякъде.
Е то така май им е и 4г. Хубаво е, че спазват някаква последователност.

Sent from my Ericsson R320s via WAP browser.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#21

Я да видим сега дали ще се обърне резултата.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

В момента апарата поддържа, но оператора - не (чак на 10-ти юни ще е официалния старт на 5G мрежата на Telenor).
Така, че за момента дори да си променя избора - реално няма как да го ползвам (до 9-ти юни).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#23

Не, но не ми и трябва на този етап. И без това лте-то се губи понякога. То в България е така, много приказки и отбиване на номера с 1-2 клетки, да се каже че има. Същото като с е-сим. Миналата годинаа по скоростен интернет бяхме 5 в света, сега сме 35.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#24

Едно е да поддържа, второ и трето е да има покритие...

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • mayaiv
Цитирай
#25

За какво ти е да подържа, когато не може да се ползва? За хвалба ли?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)