Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новите планове с Неограничен мобилен нет, разговори и смс-и Vivacom Unl
#51

(2021-02-23, 17:54:51)pezilink написа:  Да и аз видях това инфо в друг форум за пренос цената е 29лв. браво на Виваком. При мен скороста си остана висока не е ограничена!

Да, страхотна оферта с европейски условия!! От години пиша, че БГ операторите имат нужда от такива, а не само да ни цакат с драстично по-лоши условия от цяла Европа!!

И по-важното е, че с тази оферта за пренос на номер, картела е разбит!! Виваком казва на абонатите на другите 2 оператора- добре сте дошли в нашата мрежа на европейски условия! Браво.


Цитирай
Аксесоари
#52

Току-що пренесох и никой не ми каза за 29 лв, направо си ме писаха на 34,99лв. Иначе преди това бях в а1 и там ми предложиха за 35 лв интернет на 50 мегабита неограничен и неограничени разговори, но все още това го нямат в сайта.

П.П. Връщам се да питам, как така на едни може, на други не.
П.П.П. Ако сте имали някаква фиксирана услуга към тях, тогава ставало 29.99, до вчера е можело и без фиксираната, но от днес е задължително. Пак за един ден се набутах със 120лв Smile
Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#53

(2021-02-23, 18:27:45)dada_ написа:  Току-що пренесох и никой не ми каза за 29 лв, направо си ме писаха на 34,99лв. Иначе преди това бях в а1 и там ми предложиха за 35 лв интернет на 50 мегабита неограничен и неограничени разговори, но все още това го нямат в сайта.

Честито, още един пренесен клиент на европейски условия. Дори и на 34.99 лв ( 34 лв. с онлайн плащане) си заслужава  Storstark

В А1 има някакъв "скрит" план, който не е ясно с какви условия е. Някои казват, че скороста е ограничена на 5 mpbs, важи само за стари клиенти над 5 години и няма неограничени смс-и и Тидал или друга музикална услуга. Въобще- някакъв нескопосан опит на А1 да отговори. Дано загубят повече клиенти, за да спрат да се подиграват с абонатите си.


Цитирай
#54

(2021-02-23, 18:27:45)dada_ написа:  П.П. връщам се да питам, как така на едни може, на други не.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk


Сподели какво са ти казали , че и аз съм в същата ситуация Smile

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#55

(2021-02-23, 18:41:39)achodemo написа:  Сподели какво са ти казали , че и аз съм в същата ситуация Smile

(2021-02-23, 18:27:45)dada_ написа:  П.П.П. Ако сте имали някаква фиксирана услуга към тях, тогава ставало 29.99, до вчера е можело и без фиксираната, но от днес е задължително. Пак за един ден се набутах със 120лв Smile

Това с до вчера може и да си го измислиха, понеже им каза, че един приятел вчера е подписал на 29.99лв без фиксирана, доколкото съм разбрал. Иначе питах и в друг офис, и на 123 - същият отговор. В другия офис казаха, че колегата им може да е объркал и да им е пуснал 29.99лв все едно имат фиксирана. А също доколкото разбрах, фиксираната е трябвало да я имаш над месец и не е задължително да я преподписваш, просто да я имаш.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#56

Отговора на А1:
https://media.a1.bg/newsite2018/private/...ted-50.pdf

Mate 50 pro
Цитирай
#57

Копировачи!
Може ли всички като папагали да правят плановете спрямо конкуренцията?
Цитирай
#58

(2021-02-24, 07:32:19)pezilink написа:  Отговора на А1:
https://media.a1.bg/newsite2018/private/...ted-50.pdf

Обща стандартна месечна цена, след изтичане на 24 мес. абонамент 42,99 лв.
***Посочената макс. достижима скорост е валидна за Срока на ползване от 2 години (24 месеца), след което макс. достижима скорост е 5Mbps

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#59

Освен това цената е промоционална само за 12 м от 24 месечния договор! Условия, които повечето пропускат, но когато разпишат ... оператора става “измамник”. И друго, ако поръчаш онлайн плана еднократно ли плащаш с 1лв по-малко или 12 месеца?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#60

Според документа, офертата важи само за настоящи абонати. На оранжевите важи и при пренос.

Друго питане имам аз обаче. Каква е МАТ на предложението на а1 за втората година? Пише каква е стандартната такса за първата година, пише каква е тя, ако я платиш по еди-кой-си начин, пише каква ти е таксата и след края на втората. Обаче за втората година не виждам?
Цитирай
#61

Сега пробват с ялови предложения, ако не им се получи ще направят и по-добри
Като им са по-смотани условията, поне да намалят значително цената под тази на Виваком и ще им се получи
Цитирай
#62

При А1 винаги има някаква уловка такава си им е политиката и е печеливша за сметка на клиента. При тях няма да отида и без пари да ми дават не си заслужава нервите които ще изхабя.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#63

Аз вчера прехвърлих от а1 към новите на вивата и днес изнена неустпйки в размер на 31лв към дата 25.02.2021. Това при условие, че договорът ми изтича на 13 март, а сметката ми се отчита на 20-то(21/22) число. Защо си, мисля че последната сметка реално съм е платил, примерно ако бях прехвърлил на 14 март, нямаше да ми е излязла следваща такса и нямаше да има неустойки и ако до тогава нямам никакви допълнителни смс и пр. които не са ми безплатни към плана не би трябва на 20-то число да им дам нито една стотинка. Но уви 31лв, при условие, че таксата ми е 26лв(28лв след 2годинишния договор)с ддс, как ги сметнаха.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#64

Според мен не трябва да имаш никаква неустойка. Виж последната сметка на 21-ви, в нея трябва да ти върнат една месечна такса. А за това, което са ти начислили- жалба онлайн до А1, с копие до КРС и КЗП. Успех!


Цитирай
#65

(2021-02-22, 02:37:33)dada_ написа:  Колега да не се бъркаш нещо 330тб са мнооого а 330,000 нереално много и нямам спомен да имало такъв план. Да не си с 330,000мб? Защото ако е така, реално  на ден новите планове ограничават на около 1\3 (100,000мб) от твоя за месец.


Не е нито 330GB нито 330TB

Както каза колегата под твоя пост, имаше нереално много наблъскани цифри МБ

След като ги сметнах и превърнах в TB се оказа че имам 330,000TB на месец.

Приятел на същия план има 710,000TB
Явно преди 2 години за неограничен просто са блъскали по клавиатурата.

Не ме притеснява 150mbps ограничението а за това че могат да ти спрат нета до края на деня ако имаш голям трафик, а моя трафик е голям.


И не не правя никакви схеми и бизнеси а просто тегля доста неща, YT за музика подходящ на заключен екран, гледане на YT от 1080p до 2160p, социални мрежи, браузване и като цяло дори вкъщи не включвам Wi-Fi.

П.С. и понякога го пускам на компа и всички вкъщи ако има проблеми с домашния нет, което е често явление.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#66

100GB трафик на дневна база си е бая


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#67

@BGDropche Ясно, не съм обърнал внимание, че са имали неограничен моя грешка.



(2021-02-24, 20:36:20)milenvn написа:  Според мен не трябва да имаш никаква неустойка. Виж последната сметка на 21-ви, в нея трябва да ти върнат една месечна такса. А за това, което са ти начислили- жалба онлайн до А1, с копие до КРС и КЗП. Успех!

Благодаря ще ги видя аз тези работи.


Иначе и моята скорост явно не е ограничена, поне за сега.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
[Изображение: 615e1387676ab587670ce7fd89c88039.jpg]

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#68

Здравейте, предполагам, че доста хора не са запознати, но Виваком имат пътуващи магазини тоест бус с нужното оборудване който обикаля по малките населени места. Аз скоро започнах работа в такъв та така U50 не се предлага само за преместване на номер аз мога да го пускам, но мобилната мрежа имаме други условия и тарифни планове. Вижте пределно ми е ясно, че всеки си мисли, че ще го лъжят с нещо но истината е, че ние в момента предлагаме оферти и качество които ги няма, колкото до договорите би следвало да ви е обяснено, че след 2 години автоматично се преминава към стандартните условия но ако си преподпишем няма проблем пак ще ти е 29,99. Всичко си е много ясно и не казвам, че няма и гнило ябълки но всъщтност максимално се опитваме да съдействам на клиентите си. Колкото до това за възрастните родители.. Законат забранява да се предоставя информация на трето лице. Не, че служителя не иска да помогне или не му става цял, но глобите към търговците са от 50 000лв. Всичко е направено с цел защитата на потребителя. И всъщтност обикновено идват хората и ами искам по малко да плащам не няма как и аз си плащам по толкова на месец все пак когато искаш нещо няма как да е безплатно. Да ви дам един прост пример миналия месец с план U50 имахме възможност да даваме за нов клиент HUAWEI P40 lite за 20лв Еднокеатно. И си ползва после всички неща по картата и веднъж дава 20 лева.. Е колко повече. Понякога просто не слушаме и не питаме, а на служителите им минават толкова различни хора на ден които са сърдит, защото всеки иска за него законите да не важят или специално отношение, ами не става. Надявам се, че разбирате, че не го казвам като служител, обесена съм в това.
Цитирай
#69

А защо не давате на всички, а само на някои? Ето сега например ако искам да преподпиша на този план ще ми дадете ли този апарат за 20 лв или 12 мини за 200 лв - еднократно разбира се? Убеден съм/защото съм виждал лично/, че има служители и служители. Но пък не всички клиенти за Вас са еднакви, в това също съм се убедил лично. Но ще избиете рибата, ако направите добри планове в диапазона 15-20 лв. Да, скъпите планове са Ви добри-никой не отрича, но не всеки може да плаща 30-50 лв месечно. Никой не иска без пари, всеки иска да плаща според потребностите си, а не за екстри които не ползва.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#70

Това какво означава?
(2021-05-05, 19:20:33)s.e.stefanova написа:  U50 не се предлага само за преместване на номер аз мога да го пускам, но мобилната мрежа имаме други условия и тарифни планове.

И следващия път като давате телефони по 20 лв, ела по-рано да кажеш. Big Grin

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#71

Това означава, че няма нужда да прехвърляш номер а просто като нова услуга, колкото до телефоните ами в понеделник като видя месечните оферти ще кажя ? уловката е че те ще важят само за мобилните магазини. Мисля че само виваком има такива и те са 6 за страната ще ти кажя каде съм и готово
Цитирай
#72

(2021-05-05, 19:20:33)s.e.stefanova написа:  Здравейте, предполагам, че доста хора не са запознати, но Виваком имат пътуващи магазини тоест бус с нужното оборудване който обикаля по малките населени места. Аз скоро започнах работа в такъв та така U50 не се предлага само за преместване на номер аз мога да го пускам, но мобилната мрежа имаме други условия и тарифни планове. Вижте пределно ми е ясно, че всеки си мисли, че ще го лъжят с нещо но истината е, че ние в момента предлагаме оферти и качество които ги няма, колкото до договорите би следвало да ви е обяснено, че след 2 години автоматично се преминава към стандартните условия но ако си преподпишем няма проблем пак ще ти е 29,99. Всичко си е много ясно и не казвам, че няма и гнило ябълки но всъщтност максимално се опитваме да съдействам на клиентите си. Колкото до това за възрастните родители.. Законат забранява да се предоставя информация на трето лице. Не, че служителя не иска да помогне или не му става цял, но глобите към търговците са от 50 000лв. Всичко е направено с цел защитата на потребителя. И всъщтност обикновено идват хората и ами искам по малко да плащам не няма как и аз си плащам по толкова на месец все пак когато искаш нещо няма как да е безплатно. Да ви дам един прост пример миналия месец с план U50 имахме възможност да даваме за нов клиент HUAWEI P40 lite за 20лв Еднокеатно. И си ползва после всички неща по картата и веднъж дава 20 лева.. Е колко повече. Понякога просто не слушаме и не питаме, а на служителите им минават толкова различни хора на ден които са сърдит, защото всеки иска за него законите да не важят или специално отношение, ами не става. Надявам се, че разбирате, че не го казвам като служител, обесена съм в това.

P40 lite е около 250лева при онлайн търговците и то са на печалба.Вие пазарувате на едро и със сигурност покупната цена е по-ниска.План U50 е 34.99 х 24 месеца и става 840 лева.Да не продължавам с аритметиката повече защото ще влезем много надълбоко .
Защо не предложите Р40 pro или S21 или 12IPhone за 20лева за да се хвалите с благотворителна дейност?
Първият оператор,който предложи планове според желанията на клиента без да ти се набутват допълнително неща го признавам за наистина добър такъв!
Нито искам Tidal нито Диема екстра ама ми ги набутвате-защо? Затова и идват хората да Ви кажат-не искам да плащам толкова,защото не ползвам половината от "екстрите" ,които ми предлагате!Като гледам Вашият отговор е :
-Аз си плащам толкова и Вие ще плащате!  Bu
Затова не Ви обичат хората.Лошото е ,че няма как да си без умен телефон в сегашният живот.Иначе нещата щяха да са другояче!
Цитирай
#73

Е да де, ама си е до човек, аз ползвах apple music, и сега tidal ми е екстра, демек плана ми пада с 8,99лв. За мен е супер.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#74

Съгласен, ама ако ползваш спотифай защо да плащаш за всичко останало? Тидал също ми е безплатен към плана, имам го, но съм го ползвал 2-3 пъти от любопитство.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#75

Ами по простата причина че е почти същото, прехвърлих над, не помня точно но около 8000 песни и плейлисти, и липсваха само 400 парчета. Спрях епъл мюзик и толкоз. Като сменя плана и липсва tidal, ще пусна пак мюзик или ще продължа на tidal или spotify. Но като ми го дават бонус и спестявам 9лв месечно от таксата, и е почти същото, защо да не се възползвам?!


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)