Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 9/9 Pro - слухове, спецификации, коментари
#76

OnePlus 9 Pro - Видео.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

Заради големината на сензора Sony IMX689 OnePlus 9 няма да може да направи снимка толкова добре, колкото Xiaomi Mi 11 Pro, който е със Samsung ISOCELL GN2.
[Изображение: 8bbed1b9fc2a.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#78

https://www.notebookcheck.net/OnePlus-9-...399.0.html

PWM detected ...192.3 Hz
Response Time ... 77 ms ... rise and fall combined

Много по зле от S серията Samsung и други топ устройства.  И това са показатели за сериозна цена ... Facepalm1
Цитирай
#79

OnePlus 9 Pro получи не много висока оценка от Fixit.

 
Цитирай
#80

(2021-04-02, 09:06:06)magic1 написа:  https://www.notebookcheck.net/OnePlus-9-...399.0.html

PWM detected ...192.3 Hz
Response Time ... 77 ms ... rise and fall combined

Много по зле от S серията Samsung и други топ устройства.  И това са показатели за сериозна цена ... Facepalm1

И подсветката слабее спрямо останалите устройства в класа. И има сравнително повече throttling (спрямо MI 11 напр.). Не са ли предвидили по-кадърно решение за охлаждането предвид каква печка е процесора? В teardown клипа се вижда колко е минималистично. 

Камерите не ме впечатлиха въпреки голямата реклама. Предвид порасналата цена поне сториджа можеше да е 256GB базово. С това биха спечелили много повече точки пред потребителите, отколкото безсмисления брандинг на гърба.
Цитирай
#81

https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...K/p/577526 Малко му е много с тази цена.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#82

Според мен е ок, за нов продукт.
А и слушалките са сигурно поне 100-150лв.

Ама няма да има голям успех ... уви.
Цитирай
#83

OnePlus 9 Pro се предлага в България в комплект със слушалки.

http://nixanbal.com/oneplus-9-pro-veche-...-slushalki

 
Цитирай
#84

OnePlus 9 и 9 Pro - Пълен обзор

 
Цитирай
#85

Има ли Български език или да минавам на Xiaomi Mi 11 PRO ? .... че вече 5 год. един китаец не можа да преведе.
Цитирай
#86

Има, да, на тези, които са по-нови, но нямаха, им пуснаха ъпдейт и за български, а от миналата година, флагманите идват с него.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#87

(2021-04-21, 16:47:13)hazART написа:  Има, да, на тези, които са по-нови, но нямаха, им пуснаха ъпдейт и за български, а от миналата година, флагманите идват с него.

Благодаря ... значи и моделите OnePlus Nord N100 и OnePlus Nord N10 5G има БГ меню ... така ли ?
Цитирай
#88

Да, и те също имат бг меню.

 
Цитирай
#89

OnePlus 9 Pro - Ревю.

 
Цитирай
#90

OnePlus 9, OnePlus 9 Pro с намалени цени от днес в Китай. OnePlus 9 поевтиня с $40, а Pro с $80, като цените са намалени от самия производител, а не от търговците, които предлагат тези модели.
[Изображение: 3a4eee24aec4.png]
Източник:>>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • nistel_87
Цитирай
#91

https://mobilebulgaria.com/news/oneplus-...ilozheniya OnePlus призна, че ограничава производителността, за сметка на батерията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#92

Някой с такова устройства да сподели в няколко изречения впечатления? Имам възможност да взема една бройка 12/256 за около 1300 лв и се замислих дали за тази цена има нещо по-добро?
Цитирай
#93

Телефона е много добър, но няма поддръжка за 5G от нашите оператори.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#94

(2021-07-12, 14:47:30)profile7 написа:  Някой с такова устройства да сподели в няколко изречения впечатления? Имам възможност да взема една бройка 12/256 за около 1300 лв и се замислих дали за тази цена има нещо по-добро?
На 4PDA има доста впечатления на потребители за модела - Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • profile7
Цитирай
#95

След като от OnePlus признаха, че ограничават производителността, за сметка на батерията, последва и допълнително обяснение за причините поради, които се предприемат тези действия.

https://mobilebulgaria.com/news/oneplus-...ozheniyata

 
Цитирай
#96

(2021-07-12, 21:09:43)Steve написа:  Телефона е много добър, но няма поддръжка за 5G от нашите оператори.

Това защо е така? 
Иначе вчера подарих на брат ми за рождения ден такъв и първи впечатления са уау.
Доста по-smooth е от моя Note 10+.
Както и снимките на по-тъмно също са доста добри.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#97

Имам го от два дни - за 1350 лв - версията с 12/256. Купих го малко без да го искам особено, на баша ми телефона се скапа и реших да му подаря моя 7Т и да си взема нов телефон. Доста се чудих и избирах..даже бях си поръчал Realme GT, после и Oneplus 8T, но бг търговците явно не им се прави търговия особено много и така и не пристигнатаха. После ми изскочи тая оферта и решх да го взема. Първи впечатления - като фен на марката от доста време (3Т, 5Т, 7Т) съм леко разочарован от безличния дизайн а и цвета (някакво зелено) хич не ми допада също. Не съм изобщо фен на извитите дисплеи, но за два дни зверско цъкане (имам няколко служебни и доста Gmail пфрофила, та докато настроя всичко...) не съм имам нито един проблем с случайни натискания и може би ще му свикна. Заради извития диспелй обаче екрана ми изглежда по-малък отколкото на 7Т и още по-странното е, че 7Т изглежда и по-ярък, въпреки че на хартия не би трябвало да е. Настройките са уж еднакви, но на стария яркостта седеше около 60%, а тук за да имам същата яркост го държа на 75%. За скоростта няма какво да говорим - лети. Въпреки, че всички във всички ревюта се говори за страшен нагрев, аз не усетих почти никакъв..дори бих казал, че 7Т-то ми загряваше повече като гледм клип или цъкам на някоя игра (не че съм геймър голям). Чувствително по-бърз и мазен от 7Т-то, а и always on дисплея си е благинка, особено при липсата на лампичка за нотификации на предния ми телефон. Покет мода също изглежда работи добре. За батерията нямам особени впечатления още, заредил съм го снощи, включил съм всичко възможно 120 херца, qhd, wifi, интернет, alway on. Не съм го ръчкал много днес (разgовори 10 мин, малко facebook, gps за 20 мин. 30 мин. Lords mobile и 20 мин. best fiends) и е на 43% - като се има предвид, че батерията му е зареждана 2 пъти до тук само, предполагам е добре. Сега за камерата - не съм особен фотограф, но на пръв поглед ми изглежда чудесна, поне за всекидневни, непрофесионални нужди. Чудесен боке ефект на портретния режим и много добър широкообектив. Клипове не съм снимал още, стабилизацията изглежда на ниво.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на mastersvara за това мнение:
  • Kn0cK3r, profile7
Цитирай
#98

Нов софтуер 11.2.8.8, 5G на Telenor работи.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#99

(2021-07-21, 13:42:35)Steve написа:  Нов софтуер 11.2.8.8, 5G на Telenor работи.

Принципно и в профила на Виваком има добавена поддръжка на 5г стига самия профил да се зарежда коректно вече....

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Да и Vivacom 5G работи.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)