Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

(2021-08-23, 21:55:36)radexrj написа:  С какъв телефон подкарa esim ? Гледам в подписа ти е p30 pro , с такъв съм и аз .. Но зная че поддръжката на  esim е вече при серия 40 ..

Той есима се ползва от часовника, не от телефона. Watch 3 поддържа есим и няма грижа с използването му.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари

Дойде си вибрацията и звук при получаване на съобщения от позволени приложения

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

Някой в момента да ползва ултра икономичния режим? Аз съм на него от снощи, бива, за 24 часа 4 % батерия,има хубави лица, но има един малък проблем с уиджета за времето, градусите му са точни и се сменят, но не показва иконката за времето, седи една въпросителна. Дали само при мен е така.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Този режим изключва доста приложения така беше и на GT2 и лично за мен е безмислен осакатява часовника. Аз съм му включил всичко на макс.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай


(2021-08-24, 14:34:30)felipe написа:  Аз само го пробвам, иначе след 179 има голямо подобрение на батерията в смарт режима.Щеше да е много удобно този икономичен режим да можеше да се пуска по разписание, примерно всяка вечер. То не че не може ръчно, ама нали е смарт уоч. 

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2021-08-24, 13:23:04)pezilink написа:  Дойде си вибрацията и звук при получаване на съобщения от позволени приложения

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Как го оправи този проблем с уведомленията и с какъв модел телефон го свърваш



Цитирай

С One plus N10 е свързан вчера мина ъпдейт и не ми ги показваше днес няма проблем, а нищо не съм пипал още като го взех дадох разрешения на приложенията да ми съобщават.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

Гледам в Технополис са го пуснали на 740 лв и взех сериозно да се замислям. Някой да сподели, дали като се ползва с различна марка телефон не излизат платените скринове наистина, или ...!?
[-] 1 потребител изказва благодарност на pikpik™ за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

На мен ми излизат стотици (ако не и хиляди) платени и доста безплатни циферблати - Самсунг С21У.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако имаш в предвид watch face-ове, само с IPhone не излизат. С други марки Андроид няма проблеми
Цитирай

(2021-08-25, 06:05:50)pikpik написа:  Гледам в Технополис са го пуснали на 740 лв и взех сериозно да се замислям. Някой да сподели, дали като се ползва с различна марка телефон не излизат платените скринове наистина, или ...!?
Писах Ви на лични

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

Аз го ползвам основно в супер икономичния режим,при нужда превключвам заради е-сим.Всичко си му работи,включително и времето в този режим.Няма само е-сим и не можеш да набираш.Всички други смарт функций работят,включително и да говориш когато те търсят.За 21 дена съм го зареждал 3 пъти,като първия път изкара 4 дена с тренировки,разговори и е-сим.В момента след 3 тия заряд е на 43 %.Това е за GT3 pro.
Цитирай

(2021-08-24, 13:23:04)pezilink написа:  Дойде си вибрацията и звук при получаване на съобщения от позволени приложения

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

От текущия фейс, който се използва било. Според това какъв фейс използваш звука и вибрацията се променяли, даже с някои фейсове изчезвали. Защо, никой не знаеSmile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Здравейте,от няколко дена не виждам да се зареждат нови циферблати за watch 3 pro при вас така ли е или нещо не се опреснява програмата ми.Мерси предварително.
Цитирай

От вчера и аз с про-то. Минаха 2 ъпдейта и съм с актуалният ..179.
Със сменсени чувста съм като цало за модела. Но като видях и новите самсунги, там пък хич нищо, освен ос-то и дисплея
С 2 думи избрах по-малкото зло.
Не ме грабва нацяло с вънният си вид и как стои. Ос-то на тоя етап е безсмислено. Е сим с виваком не може. Плащания от часовника към момента също не..
Качествена изработка- сапфир и титан. Дисплея е хубав ярък, има вече доста повече безплатни цифери с богата информация, като са и активни. И от платените взех едни за проба за 99ст Smile Има и някои се оливат за едни цифер искат 7-8лв.  Говорителят е силен чист - става за разговори
Приложението "здраве" винаги си ми е харевало визуално е добре подередено с големи плочки. Връзката с тел е стабилна и при излизане и връщане в обхват се закачат веднага. Известията са си ок, да с малко слаба вибрация, по-скоро не е слаба, а импулса и е много къс.
Четат се, можеше и настройка на големината на шрифта да има, ама пак няма. Но щом аз ги виждам, значи бива

До @emzo Има я опцията приложенията да не известяват при откючен телефон Smile

Зареждането явно е много тегаво. Оставих го до 24ч да се зарежда преди да легна беше стигнал 75%
Легнах да спя с тоя голям китюк, като му включих всичко което може да се следи - сън, spo2, пулс и стрес. Но го сложих в самолетен режим.
За 9 ч загуби 3%. В 10ч сутринта изключих всичко това, като оставих само пулса. Да видим до вечерта в 21ч при нормалната ми употреба на колко ще е.
Толкова за няколко часа употреба...
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • divna, emzo
Цитирай

Инсталиране на .apk файлове на часовника.
https://t.me/HuaweiWatch3/1270

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 4 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • any9, Maxpainus, pezilink, rumo
Цитирай

Браво. Бързи са. Има ли някакви полезни приложения, които могат да се инсталират?
Цитирай

Интерсно - така описано то изглежда, че всяко апк ще може да се инсталира, но после дали ще работи самостоятелно на часовника?
Някакви примерни апликации има ли дадени някъде, дали работят
Цитирай

https://4pda.to/forum/index.php?s=&showt...=108889929
Отделно аз съм се навил да слагам Volume Booster Goodev, работило супер на часовника и ще мога да разговарям без да ми е часовника до ухото.
Иначе и това си е готино
https://t.me/HuaweiWatch3/1220

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • Maxpainus, pezilink
Цитирай

Да попитам,има ли вариант да се отговаря на нотификациите?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
(Samsung Galaxy Watch6 classic 47мм)
Цитирай

Здравейте, някой ползва ли Про с айфон и е-сим. Дали е сигурно това, че е-сим не се изключва, когато часовника е вързан с айфона. Искам про-то, основно заради е-сим, ама не мога да намеря конкретна информация.
Цитирай

Здравейте,
Интересува ме този часовник 3 про визуализира ли картинки и снимки при месинджъра и има ли възможност да звъни с мелодията на телефона?


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай

Засега само емотикони на втория въпрос все още не чакаме ъпдейти

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

(2021-09-06, 07:00:52)pezilink написа:  Засега само емотикони на втория въпрос все още не чакаме ъпдейти

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Лошо, като се има в предвид, че други конкурентни марки ги имат тези екстри в предходните си модели.
За сега май ще си стоя с GT2 PRO...  Bu


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай

Не знам, за мен лично тези твърдения за батерията по рекламите са нелепи. На ултра батери сейф моуд, часовника изкарва няма и 5 пълни денонощия, като поведението му е повече от странно. Първият ден падат 2-3 % от батерията, вторият ден падат 7-8%,третият ден над 15%, на четвъртия около 30%, и на петия ден се срива тотално, сега е 6ти ден сутринта от 100% само на ултра режим и беше на 7% и го сложих да се зарежда. Пълен ташак за мен лично. Няма есим, няма нищо, дали 1 път съм вдигнал от него за това време. Иначе като изработка, като материали, като визия за мен е уникален, ама много зле на батерия, тва на смарт режим не може да ми изкара 2 денонощия на мен лично, а зареждането е брутално, по 5 часа на зарядно..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)