Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 Lite 4G/5G - Лични впечатления и коментари

Какво имаш предвид?
Като редакця или като преглед?
Цитирай
Аксесоари

Ами като преглед, мога само в 2 посоки, а не в 4 да я зявъртя
Цитирай

Може би?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Тази опция я нямам


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ама ти говориш за автоматичното завъртане?

С пръсти можеш да си я въртиш като пумпал, буквално
Цитирай

Благодаря, не знаех за тази опция с въртенето на снимките! Но пак снимката се запазва в предишния си вид, дори да съм я завъртял в др посока
Цитирай

Ако ползваш Gallery - Xiaomi, може да я въртиш с пръсти на 4те страни. Като пуснеш остава така. Чисто визуално.
Ако ползваш Google Photos не може да пускаш Smile
Ако говориш за едитване на снимка, вече може да си я въртиш както искаш, но за да ти остане така трябва да я запазиш като копи евентуално.

:: respect
[-] 1 потребител изказва благодарност на userworx за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Ясно, благодаря! Smile
Цитирай

(2021-09-19, 19:06:40)dary96 написа:  Няма да има най-вероятно читави къстъм ромове.
Засега единственото което става е Хиаоми ЕУ, който на първо четене е по-добър от европейския ром с който идва телефона.

Изпратено от моят M2101K9C с помощта на Tapatalk
Този модел не е добър избор за хората, които предпочитат къстъм ром-ове. Аз вече гледам в XDA, като мине малко време, ако има разработки. Засега само Xiaomi Poco F3 е алтернатива в този ценови клас за хората които обичат алтернативен софтуер.
Цитирай

Знам, но ми изпадна на цвна която е близо като подарък, та свикнах с размерите и не ми се сменя към покото.

Изпратено от моят M2101K9C с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, вчера купих един Mi 11 Lite 5G и като цяло е добре, но днес реших да му пусна един antutu тест и ми даде 242634 точки, което силно ме озадачи.
Версията на антуту е 9.1.7 . 
Някой да е пробвал вече тази версия? Може ли някой от вас да пробва и той? Или, може би, някъде бъркам с някоя настройка?

И нещо ми се струва, че бавно зарежда, но това тепърва ще го доуточнявам...

Ето това показва на края на теста:
Все едно видеокартата не работи...


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

С версия 9 трябва да се въртиш около тези цифри:
522490
Цитирай

Инсталирах Antutu 9.1.6 - същата работа ...

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Отключен буутлоудър?
Цитирай

(2021-10-06, 06:05:57)suffer написа:  Отключен буутлоудър?

Трябва ли да е отключен? Как се разбира дали е отключен или не?Телефонът е съвсем нов, не съм променял нищо, само го върнах към фабричните му настройки.

Редакция:


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Питам дали е отключен. Опитвам се да разбера откъде идва този проблем
Цитирай

(2021-10-05, 16:54:49)DIMM написа:  Здравейте, вчера купих един Mi 11 Lite 5G и като цяло е добре, но днес реших да му пусна един antutu тест и ми даде 242634 точки, което силно ме озадачи.
Версията на антуту е 9.1.7 . 
Някой да е пробвал вече тази версия? Може ли някой от вас да пробва и той? Или, може би, някъде бъркам с някоя настройка?

И нещо ми се струва, че бавно зарежда, но това тепърва ще го доуточнявам...

Ето това показва на края на теста:
Все едно видеокартата не работи...

А инсталира ли 3D теста на Антуту? Той е отделен апп в плей стора Smile.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2021-10-06, 09:15:01)stenlius написа:  А инсталира ли 3D теста на Антуту? Той е отделен апп в плей стора Smile.

Разбира се. Приложението си го инсталира автоматично. Ако не е инсталиран, не знам дали ще тръгне теста изобщо ... 

Освен, че за GPU-то показва 0 точки, гледам, че и за останалите тестове точките са по-малко, отколкото в някои тестове в тубата.

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Проблема вероятно е в самото Antutu. С 3d Mark тестове с open gl и Vulcan апи се правят без никакъв проблем. Освен, че е добре преди тест да се убият всички приложения т.е. да се изпразни паметта максимално, че 6гб модел не може да изпълни тестовете.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • suffer
Цитирай

(2021-10-06, 09:32:40)batala написа:  Проблема вероятно е в самото Antutu. С 3d Mark тестове с open gl и Vulcan апи се правят без никакъв проблем. Освен, че е добре преди тест да се убият всички приложения т.е. да се изпразни паметта максимално, че 6гб модел не може да изпълни тестовете.

Чистих, рестартирах, каквото ми дойде наум пробвах - все същото.

Ще сложа може би 8-ма версия на антуту да видя какво ще стане. 

3d Mark и  Geekbench ( Vulcan) работят и дават нормални резултати. GFX не ще - върти се там нещо в началото и дава "server timeout" ...

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Направо съм издънка, но аз в плея не го намирам тоя "антуту", че да го инсталирам.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Може да си го свалиш оттук -Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • iuly_vn
Цитирай

Файловете ми се струват прекалено големи, това нормално ли е? Единия е 350 мб другия надминава 700. Не успях да се справя, инсталирах приложението, стартирах теста. Изгледах няколко анимации, отне ми някъде около 3 мин. и след това ме кара да рестартирам теста и почва всичко от начало. Никакъв резултат.
Цитирай

Здравейте,
Преподписвам с А1, та реших да сменя P30 лайт на Хуавей. Поръчах по видео връзка с магазина(в карантина съм) да ми доставят Mii 11 lite 5g. Но много се за четох с тези дисплеи и съм в шах в момента. Дали направо да го връщам (чудя се за Моторола Едж 20)или да го гледам първо. Моля за мнение толкова ли са лоши нещата с тая Тианма и в края на краищата ще си струва ли близо 200 лв. за Моторолата отгоре.
Да допълня помолих апарата, който ще ми пратят да бъде произведен между м. 03 и м. 05 тази година
Цитирай

Аз преподписах с А1 миналата седмица и взех същия модел, черен на цвят. От любопитство направих теста с кода и се оказа че дисплея не е Тианма а другия, по-добрия, Хуа нещо си. Произведен 07.2021г. Не е лошо телефончето, нямам оплаквания. Много е лек и тънък и е кеф да го ползвам.

Изпратено от моят M2101K9G с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)