Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Актуализации и ъпдейти

(2022-02-01, 15:45:18)Titana написа:  Добър ден на всички. Купих телефон s20 от един известен Саит . Проблема е че като му заредиш батерията и за 4 часа пада от 100 до 0 . Водих го при двама майстора и двамата казват едно и също . Процесора е за смяна . Тоест намери си дънна платка за този модел и ще стане работата. Търся помощ от вас дали някой е чувал за това животно.
Нищо му няма на телефона той толкова си може, и моя ! а и си объркал раздела  Приятелю!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
Аксесоари

Колега до сега не съм чул някой да е сменял процесор, по скоро ако батерията не ти държи смени нея. Като преди това направи едни заводски настройки да видиш да не би някое приложение да ти точи батерията.
Цитирай

На мен ми сменяха по гаранция дънна платка. Виж назад в темата съм писал подробно.
Цитирай

Телефона няма гаранция . Батерията пада за 4 часа без да се пипа . Стой си на скрина и загрява яко в горната част на телефона . В настройте на батерията нищо не показва че отчита като консумация . Даже не показва и колко време ще държи батерията. Търся дънна платка в сервиза на Самсунг ми искат 650 лв само за платката ( чисто гола .) . Чакам да изскочи нещо от някъде, но исках и тука да пиша да има повече гласност .
Цитирай

(2022-02-03, 16:03:18)Titana написа:  Телефона няма гаранция . Батерията пада за 4 часа без да се пипа . Стой си на скрина и загрява яко в горната част на телефона . В настройте на батерията нищо не показва че отчита като консумация . Даже не показва и колко време ще държи батерията. Търся дънна платка в сервиза на Самсунг ми искат 650 лв само за платката ( чисто гола .) . Чакам да изскочи нещо от някъде, но исках и тука да пиша да има повече гласност .

Нулирал ли си го на фабрични настройки  ,какви дънни платки
Цитирай

В ОЛХ има със счупени гърбове за 400 лв.търси и в базар бг.

Huawei P30
Цитирай

Нулирал съм го , не става ! Майсторите казват че е залят със солена вода и процесора е заминал . Само дънна платка му е оправията. В олх има за 400 лв със счупено гърбове , ама нещо много солено ще ми излезе телефона. Аз съм го взел за 500 .....
Цитирай

Солено е като взимате боклуци втора употреба без да ги тествате. Продайте го за някакви части.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Някакъв ъпдейт 165 мб мина при мен пак си е февруарска защита s20 BGL.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-02-20, 12:54:34)Marto.g написа:  Някакъв ъпдейт 165 мб мина при мен пак си е февруарска защита s20 BGL.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk

И при мен мина преди два дни, пак февруарски. Бая се чесах защо...

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Сигурно е някаква кръпка.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
Цитирай

След ъпдейта до Андроид 12 работи ли ви  Dolby Atmos? Няма никаква разлика в звука вече при мен.

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
Цитирай

Пуснали са 4.1 за Корея
Цитирай

Колеги, на нашите S20+ тоя аднроид 12 последния ли ще им е от ъпдейтите на Сасмунг...?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Би трябвало да е актуален 3 години
Т.е. още един голям ъпдейт
Цитирай

(2022-03-23, 08:47:13)Sev написа:  Би трябвало да е актуален 3 години
Т.е. още един голям ъпдейт

Тези дни попаднах на новината ( но нямам линка в момента ) че и 20та серия влиза в 4 годишната поддръжка  Cool

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

По спомен са 4 години секюрити
Дано и самата система да бъде с 4 обновления
Цитирай

(2022-03-23, 12:20:27)Sev написа:  По спомен са 4 години секюрити
Дано и самата система да бъде с 4 обновления
Така беше,
Промениха го на 4 Основни актуализации и 5 години секюрити 🥸

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Те го промениха, ама май за модели от S22 натам

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

(2022-03-24, 06:25:57)mitakabs написа:  Те го промениха, ама май за модели от S22 натам

21,22, Fold3
Цитирай

Гледам че за С10 ъпдейта на 4.1 вече им е дошъл, при нас още го няма и се питам, защо първо идва за по-старите модели и после за този модел?
Цитирай

за нашия регион не е пуснат
иначе за други страни от континента го има
Цитирай

(2022-03-25, 15:06:26)Sev написа:  за нашия регион не е пуснат
иначе за други страни от континента го има

Напротив,на жена ми на 10ката днес сутринта получи ъпдейта имало и заБългария,но наистина странното и, че идва първо за по старите модели
Цитирай

Говоря за 20
Цитирай

(2022-01-11, 15:54:36)OGIER написа:  Да и аз потвърждавам, че е наличен за БГ и аз тегля без да се замислям...ВИНАГИ [Изображение: 6aeb94a92d59f6ac3b3c73dc832f3755.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Здравейте. От скоро искам да ъпдейтна на 12ка но когато отида на софтуер и актуализации, и искам да ъпдейтна ми изписва (Неуспешна регистрация) Някой да знае какъв е проблема? Не ми иска никакви данни, само изписва (Свързване със сървъра) и след това ми изписва (Неуспешна регистрация).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)