Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7 - обсъждане новия MIUI 12.0.2.0.QFGEUXM

ТАм си пише че имаш проблем с консумацията. НАтисни върху него да го корегираш.
Цитирай
Аксесоари

И аз забелязах същата промяна.Като коригираш получаваш няколко минути,не часове.Не мисля,че е това проблемът.
Цитирай

Здравейте ! 

Ще повдигна пак темата, но не знам как да го оправя този проблем.

Като отида в Настройки - Актуализиране на системни приложения, не ми се появяват картинките, а стои така в сиво и не знам кои приложения да обновя. Дори наскоро забелязах, че като снимам видео с тел. после в "Файлов мениджър" видеото пак е така.
.jpg 87564.jpg Размер: 84.58 KB  Сваляния: 180
Цитирай

Да има проблем с ъпдейтъра, но той е отдавна и не е пренебрежителен. Не е проблем за ъпдейтнеш всичките приложения, дори е препоръчително, винаги можеш да деинсталираш ъпдейтите на да дено приожение. Можеш да погледнеш в историята на ъпдейтите.
Цитирай

Може да изтриеш кеша, за да си вземат наново изображенията. Както в галерията като махнеш .thumbnails от папката DCIM
Цитирай

Лично при мен , кеша редовно го трия, но изображенията на приложенията през стоковия ъпдейтър често са невидими. Понякога ги има но се зареждат много бавно.
Цитирай

Явно проблема е в моя телефон Sad

Преди да направя "Хард ресет" пак си го имаше това и след него същата работа.

Не го направих заради този проблем, просто телефона не вървеше добре и заради това.

Не искам да ги тегля всичките защото някой приложения не ги ползвам и предпочитам да не ги ъпдейтвам.
Цитирай

(2022-03-12, 12:53:19)redsys написа:  Да има проблем с ъпдейтъра, но той е отдавна и не е пренебрежителен. Не е проблем за ъпдейтнеш всичките приложения, дори е препоръчително, винаги можеш да деинсталираш ъпдейтите на да дено приожение. Можеш да погледнеш в историята на ъпдейтите.

Как деинсталирате ъпдейтите на дадено приложение?Не виждам такава опция в 12.5.1
Цитирай

(2022-03-15, 23:12:45)Giggio написа:  Как деинсталирате ъпдейтите на дадено приложение?Не виждам такава опция в 12.5.1

Така не става ли ?    
Цитирай

Toчно така трябва да става, но при ъпдейт на рома се ъпдейтва и системната версия, та може да е с последната и затова да не му дава
Цитирай

Да,но на последните актуализации,в случая Ми Видео и Калкулатор,липсва тази опция.
Цитирай

При мен е така:


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

    При мен е така и не мога да премахна актуализация.Същото важи и за Музика,Mi Видео.
Цитирай

Здравейте!
Виждам,че темата е в архива,но имате ли представа дали ще се получава версия на MIUI 12.5.3 Global за Xiaomi Redmi Note 7?
Цитирай

По принцип за global stable това е последната:

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/lavender/
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, Giggio
Цитирай

(2022-04-03, 21:23:52)suffer написа:  По принцип за global stable това е последната:

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/lavender/
Благодаря!Явно ще си остана с V12.5.1.0.QFGEUXM
Цитирай

На моя тел. още си стои на "V12.5.1.0.QFGINXM" а то имало "V12.5.3.0.QFGMIXM" при проверка за обновяване ми излиза, няма нова версия Sad

От линк-а който сте дали, може ли да се свали и после с флашка да го инсталирам ?
Цитирай

12.5.3.0 e GLobal stable
Вашия ром е Индонезия или Индия, като гледам буквите
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • clev
Цитирай

Извиянвам се но съм Ви подвел  Sad

Това което "V12.5.1.0.QFGINXM" го копирах от линк-а който сте дали а на моя тел. е "V12.5.1.0QFGEUXM".
Цитирай

Т О В А   е последна официална версия за твоя телефон. Можеш да си я изтеглиш ръчно и да пробваш да си я инсталираш през ъпдейтъра.   Ако Ви е за пръв път , става бавно и изисква търпение. 
   Долу има бутон Flashing Guide . Добре е да сте наясно с версиите които можете да изсталирате по този начин.
[-] 2 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • Be6i4, clev
Цитирай

Май няма да успея да го направя.

Смъкнах го на компютъра и после го прехвърлин на флашката, обаче там на тел. трябва да се сложи във "Вътрешното хранилище" в папка "downloaded_rom" аз такава не намерих и сложих нова "downloaded_rom" сложих го там и след това отидох на "Настройки“ на вашето устройство, изберете „За телефона“, щракнете върху „Актуализация на системата“, след това натиснете иконата „три точки“ в горния десен ъгъл и изберете „изберете пакет за актуализация“ но на мен там не ми излиза - както е дадена на картинката.

Предполагам, че тази картинка е дадена като /пример/ но не е за този модел тел.
Цитирай

За да излезе както е на картинката трябва даа натиснеш няколко пъти върху 12.
След това ще има още опции в менюто
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Някаква идея за какво служи това?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Това го направих и после не можах да изляза и тел. се върна фабричните настройки Smile

Да не искате да обновите с "V12.5.3.0.QFGMIXM" и за това да питате ?

Аз пробвах след като го инсталирах и не можах.

Това ми излезе


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2022-04-14, 19:36:08)Giggio написа:  Някаква идея за какво служи това?

To си го пише:
Рестартира се телефона и влиза в Recovery (стоково или TWRP, в зависимост от това, какво имаш инсталирано на телефона)
Това е режим, през който също може да се флашва телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)