Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

(2022-04-04, 21:14:17)Slackwere12 написа:  Аз докато не го счупя или докато не почне батерията да се е*ава не мисля да го сменям. В момента с EMUI 12 работи супер бързо и плавно,можеби една идея по-добре от EMUI 11, а и батерията е чук, сутрин тръгвам на 95-100% и вечер се прибирам на около 50%, което ме устройва. А и за 3 годишен телефон, камерата не се дава.
И аз съм на същото мнение,за 3 години не ми е създал никакви проблеми,доволен съм от работата,камерата и батерията.

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Slackwere12, tynata2
Цитирай
Аксесоари

Всички все-още пишещи и вясващи се тук, явно сме на едно и също, такова мнение... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 5 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • alexhf, L1892, Musakata, Slackwere12, tynata2
Цитирай

(2022-04-06, 19:31:51)chezz написа:  Е, няма такъв телефон! Как пък един път не ми създаде проблем?!!! Батерията се държи като нова, след 2 и нещо години. Вярно, игри не играя ... Изобщо не виждам какъв може да го смени.

+1  И аз напълно подкрепям колегата. Имам Р30 , ебаси телефона, как пък веднъж не дава ядове. Просто устройва моите нужди отвсякъде като размери, батерия, качество, невероятна стабилност, бързина, удобство на работа , функционалност. Идея нямам ако се наложи с какво ще го меня.

HUAWEI P30 ELE-L29
[-] 4 потребители изказват благодарност на dreamdreamt за това мнение:
  • alexhf, bogomilK97, L1892, tynata2
Цитирай

Банда, все още няма ъпдейт при мен! Изтърка ми се иконката от проверки. Трябва ли да направя нещо специално за да стане . Хубава събота и неделя!

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexhf за това мнение:
  • Nikolai_777
Цитирай

Като че ли повечето от нас получиха актуализацията не директно от Настройки, но пак оттам, но през Моят Хуауей, поддръжка, Бързи услуги, Още, Актуализация. Ако не си пробвал оттам време е да опиташ. Хубав уикенд! Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • alexhf
Цитирай

(2022-04-09, 08:03:01)alexhf написа:  Банда, все още няма ъпдейт при мен! Изтърка ми се иконката от проверки...
 И вкъщи го няма още, нито на 30 Про, нито на 30. Проверявам през ден, през 2 по правилния начин, но не съм само аз. Ще дойде, къде ще иде.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • alexhf
Цитирай

Случайно отворих темата и видях че има ъпдейт през Моя Хуавей. Сега ъпдейтевам. Аз също се чудя с какво мога да сменя моя Р30 като сдаде багажа. Дори парите да не са проблем, реално не виждам алтернатива. В момента като че ли няма телефон, който да е безпроблемен на нивото на хуавея.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на jivkojj за това мнение:
  • bogomilK97, dreamdreamt, tynata2
Цитирай

Дойде току що и при мен. Общо взето очакваната картина, но не мога да не споделя огорчението си от това, че не са пипнали предната камера.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай

(2022-04-04, 11:36:36)DoryanY написа:  Аз не съм ресетвал след 12,не ми се занимава,най вече заради приложението на булбанк,трябва да ходя после,да го активират.През лятото го ресетвах,но не видях да има разлика,иначе нямаше нямаше проблем преди това.С новия ъпдейт като чели телефона работи по-бързо,нямам забележки.

Колега, вече не е проблем с активирането на приложението на Булбанк Мобайл. Става много лесно и не е необходимо да се ходи до техен офис. Даже съм го активирал на два телефона едновременно.
Цитирай

(2022-04-10, 15:46:31)xelibry написа:  Колега, вече не е проблем с активирането на приложението на Булбанк Мобайл. Става много лесно и не е необходимо да се ходи до техен офис. Даже съм го активирал на два телефона едновременно.
Иска ми номер на банкова карта,но аз нямам.Приложението го ползвам само да си следя акциите,активирах го и на лаптопа,ще видя другия път дали ще стане,без да ходя.

Huawei P30
Цитирай

А има ли някакви нови опции и други подобрения в новата версия? Примерно на мен ми липсва опцията дисплеят да свети само, когато има нотификации (непрочетени съобщения и прочие), която опция съм виждал в Xiaomi телефони. Т.е. само с един поглед към телефона да мога да видя дали има нещо ново. Сега го държа на Always On Display (освен през нощта), но това хаби повече батерия и нотификациите са малки иконки. Пробвал съм с разни приложения, но не работят достатъчно чисто (има недостатъци, които не могат да се избегнат) и хабят повече батерия.
Цитирай

Освен,събуждане на екрана при известие,но е за момент и изгасва,то това го имаше и преди.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • elrond_bs
Цитирай

Промените, които забелязвам са основно козметични: програмата са времето от уиджета изглежда различно, групите с икони на главния екран са различни, фона е прозрачен и може да ги пръсваш и групираш обратно, разделения таск-бар, малка анимация когато прелистваш между екраните. Общо взето гимикс, не виждам нищо ново. Поне няма влошаване на батерията и интерфейса е съвсем мазен.
Едит: появи се някакъв Devise+, а също и допълнителни програми, дето ги разкарвам

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Телефонът е перфектен. Ползвам го 2 фодини. Камерата е топ. Няма телефон, който да го замести. И да с EMUI 12 е доста по-добре, мене ме кефи.
Цитирай

Само да не беше това разделение и глупавият плеър постоянно... Тенеденции и нечия китайска приумица. Още ме дразнят, но като си помисля, че това е послденият Гранде ъпдейт и никак не ми се ще да правя ролбек на версията...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Да, и аз си мислех, че ще свикна, но вече виждам, че предишния начин на показване на таск-бара беше по-удачен.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Аз съм си сложил стрелка на долу,при навигация с 3 бутона,при натискане ми излизат известията.

Huawei P30
Цитирай

Има ли как като се слайдне надолу по празно място на екрана да сваля известията, а не да отваря търсачката?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Добре де само аз ли имам проблеми с батерията след ъпдейта. Супер разочарован съм. Преди ъпдейта вечер преди лягане бях с 50% батерия, сега много често ми се налага да зареждам и през деня. Това беше основната причина да мина от Samsung на. Huawei, ама...
Чета на други места, че доста хора имат този проблем, но явно не всички.

Още един въпрос, някой да е успял да добави Phonetic на клавиатурата Celia? Много ми допада, но без фонетична...

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Може нещо да се е омазало при актуализацията.Опита ли от рековери да изтриеш кеша?Ако не помогне най-вероятно ще си трябва връщане до заводски настройки.При мен все още си кара нормално.Мислех за зануляване,но не виждам смисъл към момента.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • brabus
Цитирай

И при мен си кара нормално батерията,даже като че ли повече от преди.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

И при мене батерията е като при EMUI 11, нещо е станало.
Цитирай

Смятах да сменям моят P30 pro с галакси s22, но реших,че не си заслужава. 2 години вярна служба, мисля че още е по-добър от някои нови флагмани.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Светослав за това мнение:
  • L1892, Slackwere12
Цитирай

Тази сутрин EMUI 12 дойде на П30, по предишния "опит" очаквам и на Про-то след 2-3 дни.
Цитирай

(2022-04-09, 10:36:32)alexbg67 написа:  Като че ли повечето от нас получиха актуализацията не директно от Настройки, но пак оттам, но през Моят Хуауей, поддръжка, Бързи услуги, Още, Актуализация. Ако не си пробвал оттам време е да опиташ. Хубав уикенд! Smile

На P30 излезе точно от My Huawei. Благодаря,колега!

За момента имам впечатление, че батерията държи доста по-добре с 12-ката. По принцип винаги си зареждам телефона преди лягане и на сутринта батерията е около 90-95 със спрян интернет. Сутринта останах изненадан като си беше на 100% отново със спрян интернет
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)