Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

(2022-03-23, 18:59:36)zastava написа:  Като гледам новото е само за Китай в момента, но гледам по тия форуми, че започват да получават ъпдейт и в други страни. Чакаме

Хубавото като цяло е, че китайците продължават да пускат ъпдейти за морално остарелия модел. Лично за мен единственото, което ми липсва е интеракцията със известията. Останалото, което ми предоставя часовника ми е напълно достатъчно.

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
[-] 3 потребители изказват благодарност на n0name за това мнение:
  • alex_konov, XAn4ETO, zastava
Цитирай
Аксесоари

Дойде


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Интересното е дали има някаква разлика между 11.0... и 11.2...

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Не знам но имам чувството, че моя се бъгна нещо след ъпдейта...
По време на тренировка ми показва пулс 109-110 а аз усещам че е повече. Изключвам тренировката отивам на пулсомер и ми показва 130... А през цялата тренировка не мина над 110. Преди не беше така!
Цитирай

При мен си показва нормално пулса, няма проблеми.
Цитирай

При мен имаше такава аномалия - държеше го висок към 170-180.
Самооправи се сякаш...

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Цитирай

И при мен е така с пулса. Шофирам и ми показва околон150 😀 а се чувствам като за 70.
Спирам да карам и започвам някаква физическа работа и пада на 100-110.
Но е така откакто го имам. GT2e имам. Когато бях с HONOR Magic Watch 2 не беше така. Уж еднакви сензори и часовници, но различно показваха в покой. По време на тренировка са почти еднакви.
Цитирай

Моя GT 2 съм го засичал с Оксиметер. Показва вярно и пулс и ниво на кислород.

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Моя също. Само крачки ми броеше в колата. Сега съм със Самсунг уоч 4 и малко хаотично мери някои показатели, особено кръвно, ако е по-далеч като стойност от стойността при калибриране. Абе, скъпи играчки!

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Аз моя го замервам с HR  гръден колан. Преди последния ъпдейт в състояние на покой пулса беше 1:1 с колана. В режим на тренировка имаше известни неточности но това е нормално. Важното беше, че накрая средния пулс беше почти 1:1 с показанията на гръдния сензор. 
Но сега нещата са доста различни. Дори в покой има отклонение. А за тренировка да не говорим.... За 30 мин тренировка на лостове часовника ми показва среден пулс 98 а гръдния сензор 118... По-склонен съм да вярвам, че е 118.
Цитирай

Здравейте. Бях с Huawei p40, но се счупи и е на ремонт, сега съм с Honor 50. Тегля App Gallery и си свалям приложението Huawei Health, часовника се сдвоява, но получава известия само за повиквания, социални мрежи и вайбър не. Включила съм всички разрешения за известия, но нищо не става. Деинсталирах приложението сигурно 10 пъти, рестартирах няколко пъти и телефон, и часовник, никаква полза... Моля помагайте...
Цитирай

(2022-04-19, 17:33:04)Mmm9955 написа:  Здравейте. Бях с Huawei p40, но се счупи и е на ремонт, сега съм с Honor 50. Тегля App Gallery и си свалям приложението Huawei Health, часовника се сдвоява, но получава известия само за повиквания, социални мрежи и вайбър не. Включила съм всички разрешения за известия, но нищо не става. Деинсталирах приложението сигурно 10 пъти, рестартирах няколко пъти и телефон, и часовник, никаква полза... Моля помагайте...

С коя версия на здраве си?
Цитирай

(2022-04-19, 18:14:53)zastava написа:  С коя версия на здраве си?

12.1.3.330
Цитирай

Моя съвет е да пробваш нещо по старо :
https://www.google.com/amp/s/www.huaweic...h-apk/amp/
[-] 1 потребител изказва благодарност на zastava за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

(2022-04-19, 18:39:33)zastava написа:  Моя съвет е да пробваш нещо по старо :
https://www.google.com/amp/s/www.huaweic...h-apk/amp/
Много благодаря, стана!  Heart
Цитирай

Ако може да споделиш коя версия на здраве инсталира.Благодаря ти.

Колеги,закупих часовника и имам питане.Телефона е poco x3pro, трябва ли да инсталирам apk и hms или само здраве от apk.Благодаря предварително.
Цитирай

Аз лично съм инталирал App Gallery(заради ъпдейтите на Здраве), Здраве и HMS. Може и да греша, но заради App Gallery май трябваше HMS. Нека каже някой който го е правил по скоро, но най лесно е да пробваш само със Здраве и ще видиш дали ти трябва HMS

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2022-05-04, 07:31:08)simeonov_74 написа:  Аз лично съм инталирал App Gallery(заради ъпдейтите на Здраве), Здраве и HMS. Може и да греша, но заради App Gallery май трябваше HMS. Нека каже някой който го е правил по скоро, но най лесно е да пробваш само със Здраве и ще видиш дали ти трябва HMS

Трябва само Зраве -то, другото е излишно. Първоначално се инсталира Здраве от Галерия-та, но после само от Гугъл се обновява.

The Truth is out there.
Цитирай

Нали някъде се коментираше, че актуализациите на здраве са през app galery, а в гугъл плей са стари версиите?!?!
https://mobilebulgaria.com/news/eto-kak-...izvoditeli

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Ако искаш най-новите ги тегли от APK Mirror. Иначе си е по-сигурно.

The Truth is out there.
Цитирай

Най сигурно е да си свалиш appgallery и от там та си го актуализираш
Цитирай

Здравейте, колеги! Малко странен въпрос, но към момента колко е рентабилно да се купи този часовник имайки предвид, че е модел на няколко години и би се ползвал с не-huawei телефон? Личат ли му много годините при ежедневна употреба или си заслужава напълно 240-те лева, на които средно върви нов в момента?
Цитирай

Според мен не си заслужава да го купиш нов, стар модел е. В. Момента има промоция от сайта на хуауей е 200 лв с безплатна доставка.
Цитирай

За мен часовникът е супер, но вече си е старичък. От друга страна често сравнявам показателите при спортуване със скъп Гармин (финикс нещо си) и е учудващо точен.
В карайна сметка е въпрос на личен избор. Аз бих търсил запазен използван екземпляр за около 100 лв.
Ползвам го с телефон Самсунг ако има значение.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Цитирай

В момента е намален на 199 лв. (линк), а доколко е рентабилно да го купиш зависи за какво ще го използваш. Голям плюс му е батерията. Аз до скоро бях с него, но ми се прииска да мога да плащам в магазина и да имам AOD, и го продадох.

PS Аз го ползвах с Xiaomi телефон

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)