Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

(2022-06-05, 20:15:44)trifon81 написа:  Ако кажеш как става тази магия ще е супер, защото мен това ми е кофти, че няма нет на е-сим.
Когато си активирал(заявил) есим е можело да искаш и интернет да ти се активира. Разбира се, плаща се повечко и не че е минало да го направиш и сега.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
Аксесоари

(2022-06-06, 09:40:52)zaharyg написа:  Има си нет, ето
Сега видях, че и при мен е така и магазина рабти, но не получавам никакво известие като ми пишат, нито мога да пиша аз. При теб как е?
(2022-06-06, 09:49:47)avirex написа:  Когато си активирал(заявил) есим е можело да искаш и интернет да ти се активира. Разбира се, плаща се повечко и не че е минало да го направиш и сега.
Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Аз сам си го активирах през приложението. В магазина ме гледаха като извънземни и нямаха представа какво е това е-сим.

Poco F3
Цитирай

(2022-06-06, 12:49:25)trifon81 написа:  Сега видях, че и при мен е така и магазина рабти, но не получавам никакво известие като ми пишат, нито мога да пиша аз. При теб как е?
Аз сам си го активирах през приложението. В магазина ме гледаха като извънземни и нямаха представа какво е това е-сим.
Без инсталирани приложения на часовника, няма как да получаваш уведомления. Инсталирай WhatsApp,Viber, Telegram и виж тогава как е.

Lenovo Vibe Z2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на sebulba1 за това мнение:
  • trifon81
Цитирай

Благодаря на всички помогнали и особенно на sebulba1, който даде много добър жокер, че за да получаваш трябва да имаш инсталиран апп. Успях да инсталирам телеграм и се получи, единственото кофти е че не можеш да отговаряш, бутона за отговор не работи. Не знам дали е само при мен.

Poco F3
Цитирай

(2022-06-07, 11:07:10)trifon81 написа:  Благодаря на всички помогнали и особенно на sebulba1, който даде много добър жокер, че за да получаваш трябва да имаш инсталиран апп. Успях да инсталирам телеграм и се получи, единственото кофти е че не можеш да отговаряш, бутона за отговор не работи. Не знам дали е само при мен.

Писах ти на лично,работи. Цъкаш първо синята отметка на клавиатурата и после цъкаш на екрана,някъде около 9 на безела и изпраща съобщението. Просто екрана е малък и не побира всичко. За да се върнеш една страница назад в приложението,се цъка някъде около 21 на безела. Свиква се

Lenovo Vibe Z2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на sebulba1 за това мнение:
  • trifon81
Цитирай

Благодаря! Иначе на лично нещо не си изпратил текста, а само цитата Smile Но няма значение, много ми помогна.

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • sebulba1
Цитирай

Искам да споделя мнение за приложението Watch droid phone и Watch droid assistant за часовника. Двете работят неразделно. Много полезно и напълно ме удовлетворява. Има всичко,което програмистите на Huawei са пропуснали в софтуера на часовника. Доста неща вече могат да се персонализират. Светване на екрана при съобщение, регулиране колко време да остане буден екрана,това важи и при повикване, продължителност на вибрация,приемане на мултимедийни съобщения и много други. Платих си 6 лева за про версията,но си заслужава от всякъде.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай

Някой с информация дали има изгледи Виваком да въведат клониране на сим/мулти сим както при другите 2 оператора или няма надежда? Леко се излагат към момента..
Цитирай

Здравейте, някой да има желание да се раздели с титаниевата си верижка / каишка на watch 3 pro?
Цитирай

Здравейте!

Имам няколко въпроса за Huawei Watch 3 Pro Elite Edition (вариантът с титаниева верижка):

1. Часовникът става ли за ползване в солена вода - искам да го ползвам за плуване в морето?
2. Оправили ли са вече плащанията с NFC?
3. Батерията колко държи с включен eSIM? Вероятно няма да ползвам всички екстри, но не се знае.
4. Часовникът разбира ли се добре с Xiaomi телефон - ползвам Poco F3 в момента?
5. Има ли алтернатива със същите характеристики на подобна цена - освен TicWatch 3 Pro LTE не видях друг часовник с eSIM и NFC (TicWatch обаче май не става за плуване в открити води). Garmin май нямат модел с eSIM, който да е подходящ за плуване също.

HTC Magic -> Samsung Galaxy Nexus -> Xiaomi Redmi Note 2 Prime -> Xiaomi Redmi Note 4X -> Samsung Galaxy J7 (2017) -> Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 8GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на TyRsEn за това мнение:
  • Dokaman
Цитирай

@TyRsEn и аз бях хвърлил око на Watch 3 Pro (GALILEO-L40 48 MM) и зададох въпрос няколко страници по-назад как стои въпросът с NFC плащанията и ми беше отговорено, че за нашата страна все още не работи, което ме отказа и в крайна сметка си взех друг часовник с Google Pay поддръжка.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivan_Bonev за това мнение:
  • TyRsEn
Цитирай

Здравейте!
Днес ми се случи нещо много странно. В момента имам HUAWEI WATCH GT 2. Прекрасно устройство. Реших, обаче, че вече е време да мина на серия 3, гледах, четох инфо за HUAWEI WATCH 3 и останалите от серията и реших, че този е по-красив, по-функционален и тръгвам към Технополис да си го купа. В момента имат някаква промоция и може да се купи за 449лв.
НО! Намерих си консултант, който да ми го подготви и първото, което ме попита беше "с какъв телефон ще го ползваш?". Казах Самсунг (S10). Човекът направи физиономия и каза, че няма да съм доволен. Клиентите постоянно идвали с рекламации, не им се изписвали известията, не им се синхронизирал. Изобщо описа ми страшна картина за цялата серия 3. Бях шокиран, след като от настоящия ми часовник съм повече от доволен. Мнението му беше, че новата операционна система е сериозен проблем.
Та, моля ви, ако имате впечатления как се държи HUAWEI WATCH 3 с телефоните Самсунг, да го споделите. Макар че четох доста и май проблеми има и с модели телефони от собствената марка.
Цитирай

(2022-06-10, 18:36:34)lgibm написа:  Здравейте!
Днес ми се случи нещо много странно. В момента имам HUAWEI WATCH GT 2. Прекрасно устройство. Реших, обаче, че вече е време да мина на серия 3, гледах, четох инфо за HUAWEI WATCH 3 и останалите от серията и реших, че този е по-красив, по-функционален и тръгвам към Технополис да си го купа. В момента имат някаква промоция и може да се купи за 449лв.
НО! Намерих си консултант, който да ми го подготви и първото, което ме попита беше "с какъв телефон ще го ползваш?". Казах Самсунг (S10). Човекът направи физиономия и каза, че няма да съм доволен. Клиентите постоянно идвали с рекламации, не им се изписвали известията, не им се синхронизирал. Изобщо описа ми страшна картина за цялата серия 3. Бях шокиран, след като от настоящия ми часовник съм повече от доволен. Мнението му беше, че новата операционна система е сериозен проблем.
Та, моля ви, ако имате впечатления как се държи HUAWEI WATCH 3 с телефоните Самсунг, да го споделите. Макар че четох доста и май проблеми има и модели телефони от собствената марка.
Часовника се държи много по-добре с телефон на Самсунг, от колкото с телефон от същата марка.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
[-] 1 потребител изказва благодарност на avirex за това мнение:
  • lgibm
Цитирай

Не, че го ползвах дълго, но не съм имала проблеми, с телефон на Самсунг съм. Като цяло останах доволна, единствено ми липсваше добрата батерията. А Вие ще идвате от GT2, така че ако не държите на Есим и там каквито други плюсове има, Ви предлагам да се размислите за GT3. Ако и там не развалят батерията де...
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • lgibm
Цитирай

Watch 3 pro издържа около 6 дни при мен, с около 30-50 минути разговор на ден през него, без използване на esim и без ползване на функциите за тренировка, получавам доста известия.. Споделям просто ориентир които може да е полезен за някого. Средно съм забелязал, че използвам 15% батерия на ден
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov12 за това мнение:
  • lgibm
Цитирай

(2022-06-11, 00:03:27)any9 написа:  Не, че го ползвах дълго, но не съм имала проблеми, с телефон на Самсунг съм. Като цяло останах доволна, единствено ми липсваше добрата батерията. А Вие ще идвате от GT2, така че ако не държите на Есим и там каквито други плюсове има, Ви предлагам да се размислите за GT3. Ако и там не развалят батерията де...

Да, благодаря! Всъщност GT3 изобщо не ми е в сметките, защото противно на логиката от серия 2, където GT моделите бяха надграждане на базовите, в серия 3 GT3 си е направо бюджетна версия. Компромис с орязани характеристики. От сегашните модели от серия 3, само Watch 3 и Watch 3 pro са флагманите. Другите са компромис, включително и шумно рекламирания GT3 Pro, който освен високата водна защита за гмуркачи в солена вода, е нищо друго.
Но в случая ще съм благодарен за мнения за Watch 3, ползван с телефони Samsung.
Цитирай

(2022-06-11, 09:23:11)lgibm написа:  Да, благодаря! Всъщност GT3 изобщо не ми е в сметките, защото противно на логиката от серия 2, където GT моделите бяха надбраждане на базовите, в серия 3 GT3 си е направо бюджетна версия. Компромис с орязани характеристики. От сегашните модели от серия 3, само Watch 3 и Watch 3 pro са флагманите. Другите са компромис, включително и шумно рекламирания GT3 Pro, който освен високата водна защита за гмуркачи в солена вода, е нищо друго.
Но в случая ще съм благодарен за мнения за Watch 3, ползван с телефони Samsung.
Мой колега ползва watch 3 със самсунг a53 и няма проблем всичко работи както трябва..
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov12 за това мнение:
  • lgibm
Цитирай

Ако някой има желание да се сдобие с watch 3 pro и не желае титаниевата верижка, можем да се комбинираме ( той взима часовника, аз верижката ), добавяйки към часовника още 5 каишки от моя страна. В Технополис е на цена 799 лв.
Цитирай

Здравейте, колебая се между Huawei watch 3 pro и Huawei gt 3 pro. Харесва ми варианта с титаниева верижка. При преподписване с оператор, цените на които идват са 640лв. за първия и 600лв. за втория. Кой бихте ми препоръчали, какви са основните им разлики.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

(2022-06-11, 09:23:11)lgibm написа:  Но в случая ще съм благодарен за мнения за Watch 3, ползван с телефони Samsung.

Както казах няма да имате ядове да го ползвате със телефон Самсунг, щом сте се спрели на него вземайте смело. При мен в началото батерията държеше 4 дни, ползван винаги с телефон Самсунг, след няколко ъпдейта на часовника падна на 2 дни. Говоря за Watch 3, не за Pro-то. В момента е в ОЛХ, защото аз за 2 дни батерия, предпочитам да си ползвам Самсунг часовника. Общо взето взех часовника, заради батерията, която ме разочарова. Но телефона и часовника се сработваха прекрасно. Не съм имала прекъсвания, не съм имала ядове с известията, абе не съм имала никакви проблеми. Не знам какво е визирал консултанта от технополис, но аз не съм имала проблем с изброените неща. Съмнявам се да съм изключение...
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • lgibm
Цитирай

(2022-06-11, 22:48:51)any9 написа:  Както казах няма да имате ядове да го ползвате със телефон Самсунг, щом сте се спрели на него вземайте смело. При мен в началото батерията държеше 4 дни, ползван винаги с телефон Самсунг, след няколко ъпдейта на часовника падна на 2 дни. Говоря за Watch 3, не за Pro-то. В момента е в ОЛХ, защото аз за 2 дни батерия, предпочитам да си ползвам Самсунг часовника. Общо взето взех часовника, заради батерията, която ме разочарова. Но телефона и часовника се сработваха прекрасно. Не съм имала прекъсвания, не съм имала ядове с известията, абе не съм имала никакви проблеми. Не знам какво е визирал консултанта от технополис, но аз не съм имала проблем с изброените неща. Съмнявам се да съм изключение...

Консултантите по повечето магазини имат бонуси,премии или % или квоти за продажби на дадени марки и/или модели. Винаги имайте едно наум когато Ви предлагат нещо. Също да отбележа,  90% от въпросните консултанти разбират колкото Вас, а може би и по малко. Хубаво е да се информирате какво искате да закупите и да отидете да си го купите. В ерата на ютюб ревютата и на интернет не Ви е необходим консултант който се опитва да си вдигне месечното възнаграждение да Ви препоръчва какво да си купите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ssndip за това мнение:
  • lgibm
Цитирай

(2022-06-11, 21:28:00)nokias3 написа:  Здравейте, колебая се между Huawei watch 3 pro и Huawei gt 3 pro. Харесва ми варианта с титаниева верижка. При преподписване с оператор, цените на които идват са 640лв. за първия и 600лв. за втория. Кой бихте ми препоръчали, какви са основните им разлики.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

И аз като теб имах тази дилема,но избрах watch 3 pro,пред gt 3 pro. Във Виваком бяха последни две бройки в София към оня момент. За характеристиките,няма нужда да говорим,3 pro е класи пред gt 3 pro. Не знам как модел,наследник на флагман,е доста по-орязан от предшественика си. Иначе на 3 pro то като се пипне малко софта,става доста приятен за ползване.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай

(2022-06-12, 18:14:22)sebulba1 написа:  И аз като теб имах тази дилема,но избрах watch 3 pro,пред gt 3 pro. Във Виваком бяха последни две бройки в София към оня момент. За характеристиките,няма нужда да говорим,3 pro е класи пред gt 3 pro. Не знам как модел,наследник на флагман,е доста по-орязан от предшественика си. Иначе на 3 pro то като се пипне малко софта,става доста приятен за ползване.

Радвам се ,че сте доволни  защото и аз очквам доставка на watch 3 pro. Smile 
Хуауей малко са объркващи , но  Watch , Watch 2 и Watch 3  са една серия  с последващи генерации , а GT са друга серия с последващи генерации. GT са по скоро премиум тракери , докато Watch сериите са смарт часовниците. Watch 1 и 2  бяха базирани на WearOS (google) , докато watch 3 e HarmonyOS.
Цитирай

Днес се сдобих с gt3 pro titanium. Освен разлика в дизайна на касата и липсата на есим, друго не успях да хвана като разлика между него и watch 3 pro. OS и на двата е harmony 2. Бях питал, кои са основните разлики, ако е този есим само, за някои хора това не е проблем. Като изработка е класи над предишния ми watch 4 на Samsung. За по нататък, ще видим като работа и батерия как е.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

(2022-06-12, 22:18:07)nokias3 написа:  Днес се сдобих с gt3 pro titanium. Освен разлика в дизайна на касата и липсата на есим, друго не успях да хвана като разлика между него и watch 3 pro.  OS и на двата е harmony 2. Бях питал, кои са основните разлики, ако е този есим само, за някои хора това не е проблем. Като изработка е класи над предишния ми watch 4 на Samsung. За по нататък, ще видим като работа и батерия как е.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Освен липсата на e-sim,мога да добавя липсата на wi-fi свързаност и огромната разлика в оперативната памет и вътрешната такава.Поне аз не разбрах с каква рам и какъв ром е този часовник.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)