Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговори
#26

(2021-05-17, 22:51:05)gogoge6 написа:  Преди да започнете с гимнастиките....що не пробвате тази записвачка-
https://m.apkpure.com/call-recorder/com....llrecorder
На А71 с андроид 11 работи идеално.

Записва от микрофона на телефона като останалите подобни приложения, на този са сложили и филтър и са отрязали някои честоти.
Записа на отсрещната страна е по-тих и т.к. е изкуствено увеличено нивото на записа е неприложим в шумна среда.
Не може да вземе номера на събеседника. (Всички записи са от "неизвестен".)
За телефони, които нямат възможност за вграден запис "от линията", този recorder e най-добрата алтернатива.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • gogoge6
Цитирай
Аксесоари
#27

Описаната записвачка при мене на S20+ записва със име/номер/час/продължителност и събеседника се чува с малко по-ниско ниво.Същото както Cube ACR. Не може да се даде ръчен запис ,само автоматично за разлика от Cube ACR.На шумно място има влошаване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • gogoge6
Цитирай
#28

Цитат:gogoge6 написа:
Преди да започнете с гимнастиките....що не пробвате тази записвачка-
https://m.apkpure.com/call-recorder/com....llrecorder
На А71 с андроид 11 работи идеално.


Програмата действително работи, НО увеличава сама звука на микрофона при разговор докрай и е доста неприятно да ти викат в ухото.
Cube ACR също работи, но при мен не показва номер на отстрещната страна, а само "Private".
Цитирай
#29

(2021-05-18, 09:32:29)Чо написа:  Записва от микрофона на телефона като останалите подобни приложения, на този са сложили и филтър и са отрязали някои честоти.
Записа на отсрещната страна е по-тих и т.к. е изкуствено увеличено нивото на записа е неприложим в шумна среда.
Не може да вземе номера на събеседника. (Всички записи са от "неизвестен".)
За телефони, които нямат възможност за вграден запис "от линията", този recorder e най-добрата алтернатива.

Колеги как при вас бачка тва приложение, аз пробвах какви ли не арк също и последно се надявах това да тръгне но нищо, нито моя нито гласа на събеседника. Баси заради тея записи на разговори не мога да си купя нов телефон, много съм непаметлив говорят ми през едното ушо влиза от другото излиза и без тая екстра направо съм за никъде, кои кво ми е казал, какво ми е обещал, каква цена ми е дал и прочие. Телефона на който мъча да подкарам записи е самсунг М21. какво друго може да бъркат, това приложение го инсталирах пробвах всички възможни източници на запис от настроиките и нищо.

Allview P6 Energy
Цитирай
#30

Погледни тази тема, https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101842
това пиложение записва отлично

Huawei P30
Цитирай
#31

(2021-10-08, 14:00:52)zero написа:  Колеги как при вас бачка тва приложение, аз пробвах какви ли не арк също и последно се надявах това да тръгне но нищо, нито моя нито гласа на събеседника. Баси заради тея записи на разговори не мога да си купя нов телефон, много съм непаметлив говорят ми през едното ушо влиза от другото излиза и без тая екстра направо съм за никъде, кои кво ми е казал, какво ми е обещал, каква цена ми е дал и прочие. Телефона на който мъча да подкарам записи е самсунг М21. какво друго може да бъркат, това приложение го инсталирах пробвах всички възможни източници на запис от настроиките и нищо.

Кой е точния модел SM-M215F ? или друг
Коя е текущата версия APC/CP/CSC? Наберете *#1234#
Кой е текущия CSC регион? Насстройки > За телефона > Информация за софтуера > Версия на софтуера на доставчика на услиги  (третото отдолу нагоре) двата реда

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#32

(2021-10-08, 15:04:25)Чо написа:  Кой е точния модел SM-M215F ? или друг
Коя е текущата версия APC/CP/CSC? Наберете *#1234#
Кой е текущия CSC регион? Насстройки > За телефона > Информация за софтуера > Версия на софтуера на доставчика на услиги  (третото отдолу нагоре) двата реда

модел SM-M215F/dsn
версия AP: M215FXXU2ATJ5
CP M215FDDU2ATJ5
CSC: M215FOXM2ATJ5

ВЕРСИЯ НА СОФТ : SAOMC_SM-M215F_OXM_BGL_QQ_0004
R58NC1Y13QE
BGL/ROM

ТОВА  пише по исканите от вас менюта Smile

Allview P6 Energy
Цитирай
#33

(2021-10-08, 16:13:22)zero написа:  модел SM-M215F/dsn
версия AP: M215FXXU2ATJ5
CP M215FDDU2ATJ5
CSC: M215FOXM2ATJ5

ВЕРСИЯ НА СОФТ : SAOMC_SM-M215F_OXM_BGL_QQ_0004
R58NC1Y13QE
BGL/ROM

ТОВА  пише по исканите от вас менюта Smile

Има три варианта:

1.
Flash с Odin на CSC XID (BL_, AP_, CP_ и HOME_CSC_ файловете).
Няма да се загуби нищо, НО !!! за всеки случай си направете backup на нещата, които са важни за вас.
Техника е, всичко се случва!
(безплатно е)

2. 
Смяна на CSC със Samkey на THL или XXV
Става бързо, нужен е само 1 Samkey credit, но в ebay вече не се намират по 1, 2, 3 кредита, най-малко 20 кредита за $19.50, а на одициалния сайт са 15 кредита за $45.
Описвана е няколко пъти процедурата.

3.
root
Пак е безплатно, но securiy приложения, банкови приложения, *Pay, дори и някои игри - няма да искат да работят като засекат root.
Има и криене на root, но и google play protect бързо го "разкрива", а докато излезе следваща версия на "скриването" минава повече време... една игран на "котка и мишка" си е.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • divna
Цитирай
#34

(2021-10-08, 21:42:30)Чо написа:  Има три варианта:

1.
Flash с Odin на CSC XID (BL_, AP_, CP_ и HOME_CSC_ файловете).
Няма да се загуби нищо, НО !!! за всеки случай си направете backup на нещата, които са важни за вас.
Техника е, всичко се случва!
(безплатно е)

2. 
Смяна на CSC със Samkey на THL или XXV
Става бързо, нужен е само 1 Samkey credit, но в ebay вече не се намират по 1, 2, 3 кредита, най-малко 20 кредита за $19.50, а на одициалния сайт са 15 кредита за $45.
Описвана е няколко пъти процедурата.

3.
root
Пак е безплатно, но securiy приложения, банкови приложения, *Pay, дори и някои игри - няма да искат да работят като засекат root.
Има и криене на root, но и google play protect бързо го "разкрива", а докато излезе следваща версия на "скриването" минава повече време... една игран на "котка и мишка" си е.

ползвам записвачка описано в точка 2.
НЕ знам какви 20 кви 45$ ?????????? за под 10 лв си купуваш samkey

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#35

(2021-10-09, 17:54:58)desielenkova написа:  ползвам записвачка описано в точка 2.
НЕ знам какви 20 кви 45$ ?????????? за под 10 лв си купуваш samkey

Ще са Ви благодарни няколко човека, ако спорелите от къде може да се закупят samkey credits за 10 лв?

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#36

(2021-10-09, 17:54:58)desielenkova написа:  ползвам записвачка описано в точка 2.
НЕ знам какви 20 кви 45$ ?????????? за под 10 лв си купуваш samkey


Аз също, къде има за 10 лева Smile а през това време ще уча кво е тва чудо и има ли почва у нас и как се прави Smile


(2021-10-09, 19:12:36)Чо написа:  Ще са Ви благодарни няколко човека, ако спорелите от къде може да се закупят samkey credits за 10 лв?


А това не работили, моя м21 е с андроид 10 незнам ще не ми е дошло обновление до 11.

Чо: - До Android 10 смяната на CSC можеше през Google Dialer и *#*#27262826#*#*, с обовяване до Android 11 продължава да си си работи.




Настройки : История : Обратна връзка : DonateЗатвори

Allview P6 Energy
Цитирай
#37

(2021-10-10, 22:09:25)zero написа:  Аз също, къде има за 10 лева Smile а през това време ще уча кво е тва чудо и има ли почва у нас и как се прави Smile




А това не работили, моя м21 е с андроид 10 незнам ще не ми е дошло обновление до 11.

Чо: - До Android 10 смяната на CSC можеше през Google Dialer и *#*#27262826#*#*, с обовяване до Android 11 продължава да си си работи.


Да, можеше с google dialer до миналата година лятото (юли-август) версиите на телефоните (без знанчение Android версията, а и нямаше 11 тогава), после Samsung обновиха security си и коригираха тази възмжност за всички fw версии излезли след това (без значение от android). Не пречи да пробвате, имайте предвид, че това прави factory reset!

Имаше и много други варианти - с модифициранеа тема на Samsung, със sim карта от съответната страна и други..., но и те вече не работят.

Може би друг работещ начин е с combination firmware за модела (с този bootloader) и команди от PC. Но намирането на точния combination file е трудно и обикновено се появява из интернет след като са излязъл следващ BL, което не ни върши работа.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#38

(2021-10-09, 19:12:36)Чо написа:  Ще са Ви благодарни няколко човека, ако спорелите от къде може да се закупят samkey credits за 10 лв?

аууу ПРИЗНАВАМ-моя грешка! няма под 45$ 
март месец като купувах имаше по евтини
подведох Ви сорка

пп.съберете се 10-50 човека купете един ще излезе изгодно

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#39

(2021-10-11, 13:13:55)desielenkova написа:  аууу ПРИЗНАВАМ-моя грешка! няма под 45$ 
март месец като купувах имаше по евтини
подведох Ви сорка

пп.съберете се 10-50 човека купете един ще излезе изгодно

Дори преди месец имаше дргуи цени (примерно 10 за ~$20), но сега са "скочили" доста, че даже само двама трима в eBay предлагат (освен официалния сайт 15 за $45).
1 за ~$15
2 за ~$20
3 за ~$25
20 за ~$35

https://www.ebay.com/sch/stai30/m.html?_...r%20credit

П.П.
Има credits за Samkey TWO - това е друго приложение за US телефони, не може да се ползват със Samkey Code Reader.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#40

Някой може ли да обясни как да променим CSC с Samkey Code Reader

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#41

Колеги сагата приключи, смисъл, на жената на самсунга така и по никъв начин не мога да подкарам записа. По въпроса с моя телефон така и така реших да го сменям щото вече нищо не ставаше от стария и прежалих записите, взех едно реалме 7 про 128/8, супер амолед, снап драгон 720 и супер мега дупер зарядно 65 вата, зарежда все едно наливаш вода в шише, буквални за 3-4 мин вдига 30%, но това май ще го ползвам само в извънредни ситуации, мисля да си го зареждам с 30 ватовото от леновото. Та на въпроса, въпросния телефон записва разговори с каквото и приложение да му сложа, понеже от години ползвам труе фоне и съм свикнал с него го качих и тук, дори с него записва разговорите, но все пак сложих кубе арк, верно записа няма общо с оригинална записвачка, галаса на отсрещния е по слаб и иска вслушване но пак е по добре от нищо. Благодаря на всички за съветите, но за цената от 400 лева нямаше какъв самсунг да купя с подобни данни, на жената м21 го взехме 360 лева преди 8 месеца сега по 440 не го намирам. Забравих да кажа, тоя китаец е с 3г гаранция.

Allview P6 Energy
Цитирай
#42

(2021-10-13, 10:44:36)zero написа:  понеже от години ползвам труе фоне и съм свикнал с него го качих и тук, дори с него записва разговорите, но все пак сложих кубе арк, верно записа няма общо с оригинална записвачка, галаса на отсрещния е по слаб и иска вслушване но пак е  по добре от нищо.

Информативно.
Записа на раговори при Samsung работи само при ползване на вграденото Phone приложение по подразборане (при поддържан CSC). 

Запиши, които правят други приложения (нямащи достъп до audio stream след android 9+) записват през микрофоните и затова изискват по-усилен speaker и при записват зашумената околна среда.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • divna
Цитирай
#43

(2021-10-13, 10:44:36)zero написа:  Колеги сагата приключи, смисъл, на жената на самсунга така и по никъв начин не мога да подкарам записа. По въпроса с моя телефон така и така реших да го сменям щото вече нищо не ставаше от стария и прежалих записите, взех едно реалме 7 про 128/8, супер амолед, снап драгон 720 и супер мега дупер зарядно 65 вата, зарежда все едно наливаш вода в шише, буквални за 3-4 мин вдига 30%, но това май ще го ползвам само в извънредни ситуации, мисля да си го зареждам с 30 ватовото от леновото. Та на въпроса, въпросния телефон записва разговори с каквото и приложение да му сложа, понеже от години ползвам труе фоне и съм свикнал с него го качих и тук, дори с него записва разговорите, но все пак сложих кубе арк, верно записа няма общо с оригинална записвачка, галаса на отсрещния е по слаб и иска вслушване но пак е  по добре от нищо. Благодаря на всички за съветите, но за цената от 400 лева нямаше какъв самсунг да купя с подобни данни, на жената м21 го взехме 360 лева преди 8 месеца сега по 440 не го намирам. Забравих да кажа, тоя китаец е с 3г гаранция.
След като пробва Skvalex рекордера, при теб появявали се подмяна за инсталиране на системен рекордер? Аз при моя П30 го деинталирах и при тази настройка пак записва и двете страни доста силно и ясно.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30
Цитирай
#44

(2021-10-13, 13:19:14)Чо написа:  Информативно.
Записа на раговори при Samsung работи само при ползване на вграденото Phone приложение по подразборане (при поддържан CSC). 

Запиши, които правят други приложения (нямащи достъп до audio stream след android 9+) записват през микрофоните и затова изискват по-усилен speaker и при записват зашумената околна среда.
Да, записа е кофти, реално записва още от първия сигнал и това което улавя моя микрофон, отсрещния глас е доста по тих въпреки че има опция зп одобрение на звука, но става, ще върши работа, пак е по добре от нищо Smile

(2021-10-13, 16:08:52)DoryanY написа:  След като пробва Skvalex рекордера, при теб появявали се подмяна за инсталиране на системен рекордер? Аз при моя П30 го деинталирах и при тази настройка пак записва и двете страни доста силно и ясно.

Аз толкова много пробвах че вече не помня къде какво беше, абе жената ще седи без записи, тя поне е по паметлива от мене Smile А някой знае ли защо на тоя м21 не му идва ъпдеит към андроид 11 и си седи с 10ка ?

Allview P6 Energy
Цитирай
#45

Защото е един от най-евтините samsung телефони, както и нисък клас и не може да се очаква кой знае какво от него. Апропо темата е за друг модел!
Цитирай
#46

Намерих едно решение, което аз мисля че е временно. Т.е. докато преинсталираш телефона.
За Redmi NOTE 11 S, MIUI13, android 11, Call Recorder-a записва НО предупреждава другия че го записваш с гласово известие веднага като натиснеш да записва. Което губи всякакъв смисъл.

Изтеглих някакво си приложение "TTSlexx" от google play магазина, безплатно е.

Пускам и линк от видеото в ютуб за повече разяснение.
https://www.youtube.com/watch?v=PBzsg6yD...l=TechiBee

Недостатъци: Когато инсталирах това приложение ме предупреди че ще записва и ще има достъп да всичко което правя на телефона. Не знам това до колко е здравословно при положение че се ползват вече приложения за разплащане от банките.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#47

А при смяна на CSC номер ,отпада ли гаранцията ,прави ли някакви проблеми с приложения и т.н и трябва ли да се руутва ,отключва буутлоадер или подобни намеси ?

XPERIA XA
Цитирай
#48

(2022-06-18, 17:26:19)diw4k написа:  А при смяна на CSC номер ,отпада ли гаранцията ,прави ли някакви проблеми с приложения и т.н и трябва ли да се руутва ,отключва буутлоадер или подобни намеси ?

Ако питаш мен за въпросното TTSlexx виж видеото в линка, пуснал съм и линк от тубата, само се инсталира правиш 2-3 отметни и гласът който алармира че ги записваш изчезва. И за сега не съм видял проблеми със самия телефон. Просто трябва всеки път като преинсталираш да го слагаш веднага.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#49

(2022-06-18, 17:26:19)diw4k написа:  А при смяна на CSC номер ,отпада ли гаранцията ,прави ли някакви проблеми с приложения и т.н и трябва ли да се руутва ,отключва буутлоадер или подобни намеси ?

Не (на всичко).


(2022-06-18, 17:47:37)nehranimaiko написа:  Ако питаш мен за въпросното TTSlexx виж видеото в линка, пуснал съм и линк от тубата, само се инсталира правиш 2-3 отметни и гласът който алармира че ги записваш изчезва. И за сега не съм видял проблеми със самия телефон. Просто трябва всеки път като преинсталираш да го слагаш веднага.

Сменяйки TSS в TSSLexx вече нямаме Български TextToSpeech (информативно като недостатък, за тези които ползват такъв).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • diw4k
Цитирай
#50

На SamKey метода съм се спрял ,че гледам всичко става автоматично с 2 клика и не се губи никакво инфо.

Ще го пробвам до ден-два и ще пиша

(2022-06-18, 20:08:32)Чо написа:  Не (на всичко).



Сменяйки TSS в TSSLexx вече нямаме Български TextToSpeech (информативно като недостатък, за тези които ползват такъв).
А на Change CSC менюто ,което и от тези да напиша Индонезия (XID), Тайланд (THL), Мианмар (MYM), Виентнам (XXV), Индия(INS/INU), Израел (ELO), ще свърши работа и няма никакво значение ?

Поръчах ключ ,тръгнах да го правя и греда

Checking device authorization...Unauthorized!

Пуснал съм usb debugging ,има инсталирани драйвъри.Рестартирах лаптопа ,телефона,същото .

Идеи ?

XPERIA XA
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)