Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 6/6 Pro - Лични впечатления и коментари

(2022-06-21, 18:11:47)NoMaD написа:  Появи се начин за активация на 5g в страните, където Pixel не се предлага официално: https://forum.xda-developers.com/t/activ...y.4457071/

Някой пробвал ли го е на Yettel? Не ми се затрива всичко за едната проба. VoLTE ми е по-важно, за 5G не държа толкова.

Вечния бетатестер!
Цитирай
Аксесоари

(2022-06-26, 21:59:40)Marcus написа:  Някой пробвал ли го е на Yettel? Не ми се затрива всичко за едната проба. VoLTE ми е по-важно, за 5G не държа толкова.
Привет,

Аз ползвам един от всичките ми пиксели с yetel.VolTe не ми показва да го има активно.
5г-то ясно за всички оператори
Спри си 5г-то от настройките ако не си, ще ти пести батерия като не го търси

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Имах предвид някой дали е пробвал с горното упътване, то е ясно че по подразбиране не работят.

Вечния бетатестер!
Цитирай

(2022-06-27, 19:21:29)Marcus написа:  Имах предвид някой дали е пробвал с горното упътване, то е ясно че по подразбиране не работят.

Не съм те разбрал правилно.
Опита ми от стотици телефони руутвани,с рековърите, с къстъм ромове показва, че по-добре да не се занимава човек с излишли глупости..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Остана ми малко време, и пробвах горното упътване, получи се. 600 мегабита даунлоуд на Yettel Smile

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • fernando
Цитирай

Колеги, само при мен ли при разговор, въпреки че дисплеят си гасне докато ми е до ухото, след разговора не се активира отново и се налага да тапна по него за да приключа с обаждането? Да не би да е от протектора на екрана?

 
Цитирай

Да не би да в от proximity sensor ? Подобен проблем с 4XL имах

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай

В други ситуации proximity sensor си работи без проблем. Само в този случай няма отклик на дисплея.

 
Цитирай

Има доста отзиви в смисъл на думата хора им се е случило това. Има много писано във форума на Google

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай

(2022-07-05, 19:22:46)mitkoandroid написа:  Има доста отзиви в смисъл на думата хора им се е случило това. Има много писано във форума на Google
Разцъках снощи въпросната тема, но не намерих подобни случаи като моя.

 
Цитирай

Здравейте,
Да споделя и аз малко впечатления.
От около седмица съм с Pixel 6 Pro, американска версия закупен на Прайм Дей промоция -200 долара от цената.
Бях се насочил към iPhone 13, но реших, че за същите пари, това ще е по-добро попадение.
Като първи Гугъл телефон, и всъщност като първи "флагшип" който имам, засега съм много, много доволен. Работи бързо, удобен е за мейли и писане, учене и тн. Камерата е страхотна, особено вечерните снимки много ми харесват, въпреки че не съм човек, който снима много.
Отпечатъка за който четох доста че се бави при мен работи много добре (не съм сложил протектор още - тези дни ще го направя).
Софтуера според мен е доста изчистен и бърз за навигиране.
Използвам функциите на асистента, също и гласово писане, което се представя много добре, но не може да слага преп. знаци.
Батерията изкарва повече от ден и половина без проблем.

Като минус - няма зарядно, и си поръчах европейско от Италия.
Загрява повече отколкото бих искал.
Цитирай

Един въпрос към ползващите Пиксел 6, сече ли ви в Хром фейсбук при скролване в страницата??

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

(2022-07-28, 14:34:57)Добрин Илиев написа:  Като минус - няма зарядно, и си поръчах европейско от Италия.
Загрява повече отколкото бих искал.
При кои сценарии се получава това?

 
Цитирай

Загряването ли? В случай на по-дълго и интензивно ползване, но без игри, защото не играя. По-скоро ако комбинирам няколко приложения.
Все пак не пари а просто малко повече отколкото ми се иска.
Цитирай

Здравейте! Нова съм тук. И от няколко дни използвам pixel 6. Исках да попитам при Вас нагрява ли се бързо телефона, защото при мен от най-малкото нещо става доста топъл, не ми се мисли при по- усилена работа как ще е?
Цитирай

При нормална ежедневна употреба при мен - не.

 
Цитирай

(2022-08-10, 19:22:59)NoMaD написа:  При нормална ежедневна употреба при мен - не.

Благодаря за бързата обратна връзка. До сега не съм имала подобни проблеми с други устройства. Ползвала съм само Самсунг. И изобщо не съм технически запозната... имате ли идея на какво може да се дължи това?
Цитирай

Зависи от ползването разбира се. Например продължителното сърфиране в нета, игри или заснемане на клипове допринасят в повечето случаи за нагряване на устройството, но това си важи почти за всички смартфони в този режим на работа.

 
Цитирай

(2022-08-10, 19:36:09)NoMaD написа:  Зависи от ползването разбира се. Например продължителното сърфиране в нета, игри или заснемане на клипове допринасят в повечето случаи за нагряване на устройството, но това си важи почти за всички смартфони в този режим на работа.

Ами за пример мога да дам сърфиране из масовите соц.мрежи- инстаграм, фб за период от 15/20 мин и вече е топъл ... или пък зареждане с оригинален кабел и адаптер на самсунг а71, мисля че е 25 W, без да сърфирам през това време.
Цитирай

Бързото зареждане също затопля устройството и влияе зле на батерията. Лично аз ползвам бавно зареждане, затопля се само зарядния блок, иначе самото устройство - не.

 
Цитирай

(2022-08-10, 19:57:04)NoMaD написа:  Бързото зареждане също затопля устройството и влияе зле на батерията. Лично аз ползвам бавно зареждане, затопля се само зарядния блок, иначе самото устройство - не.

Нещо до 20 W, или пак му идва много?
Цитирай

Да, може и с такова, защото официално моделът поддържа бързо зареждане до 22W. Аз ползвам само зарядно 10W от няколко години. Но тук вече е въпрос на лични предпочитания, на кой както му е удобно в случая.

 
Цитирай

(2022-08-10, 20:08:57)NoMaD написа:  Да, може и с такова, защото официално моделът поддържа бързо зареждане до 22W. Аз ползвам само зарядно 10W от няколко години. Но тук вече е въпрос на лични предпочитания, на кой както му е удобно в случая.

А при вас бързо ли пада батерията? От 06:30 - 95% до 17:30 - 61%, без да съм ръчкала много .. дали има няма час, час и нещо за целият ден. За нов телефон 4614mah  не е ли бързичко?
Цитирай

Всичко зависи от индивидуалното ползване на устройството. При мен изкарва 3 дни, но нямам фейсбук, не ползвам инстаграм, а и не вися постоянно в социалните мрежи също.

 
Цитирай

(2022-08-11, 16:32:16)Emanuella написа:  А при вас бързо ли пада батерията? От 06:30 - 95% до 17:30 - 61%, без да съм ръчкала много .. дали има няма час, час и нещо за целият ден. За нов телефон 4614mah  не е ли бързичко?

От колко време използвате апарата?
Имайте впредвид, че докато е пресен още той изучава навиците ви.
Как се ползва, кога се зарежда и т.н
Батерията ще стане по-добра след известен период според мен.
Аз лично като го използвах, почти винаги си изкарвах денят.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)