Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S23 Ultra
#1

[Изображение: QWRX5-D22ak5rg-Dh-WPZ9o7-Q.jpg]

Коментирайте тук аксесоарите за Samsung Galaxy S23 Ultra.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересно ми е дали калъфите и стъклата от S22 ultra няма да станат и на S23 Ultra. Визуално нямат разлика.

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Калъфите не стават със сигурност, защото камерите на новия са леко по-надолу и леко по-обемни. Аз обаче още чакам гръбчета за новия и през това време ще изрежа някой калъф от старите ми, за да пасне.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • insartture
Цитирай
#4

Бизнесът с аксесоарите е за много милиони и от Самсунг са се погрижили да има малки промени и да не можем да си ползваме старите калъфчета Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpaceX за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#5

Днес си поръчах оригиналния калъф на Самсунг от Технополис. Колебаех се между гръб и калъф, но така за момента ще изчакам да видя какви протектори ще излязат, че повечето бързо се разлепят заради извивките. А и цената беше доста добра в сравнение с Техномаркет например.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Аз сложих протектор от С22 Ултра и пасна перфектно, съвсем леко на места по ръба не залепна, но понеже е с по-малка извивка стана почти перфектно и не ме дразни и за момента ще карам така.
Цитирай
#7

Поръчах 2 джама Whitestone dome и кейс Spigen Slim Armor от ebay, понеже заедно с доставката ми излиза с 30 лева по евтино от еmag...

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Цитирай
#8

Аз поръчвам само от Али-то, не знам как някой хора тук дават тия безумни суми за кейсове от сорта на 50-100лв.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dowper за това мнение:
  • RoboCop, valentina3061
Цитирай
#9

(2023-02-03, 14:20:01)st76hi написа:  Интересно ми е дали калъфите и стъклата от S22 ultra няма да станат и на S23 Ultra. Визуално нямат разлика.

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk

Един колега си инсталира едно останало от С22 оригинално Самсунг фолио на С23. Така че поне фолиото би трябвало да става, поне това на Самсунг.
Цитирай
#10

Някой слагал ли е в самсунг-стор фолио на екрана?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#11

(2023-02-06, 18:52:55)kijelmi написа:  Някой слагал ли е в самсунг-стор фолио на екрана?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Утре живот и здраве ми пристига моя протектор точно от там и ще кажа кое и как е.
https://www.youtube.com/watch?v=hCSgQ9rn...=MobileFun
Ето един клип с окомплектовката и слагането на протектора.

Sony Xperia Z Ultra
Sony Xperia XZ
Samsung Galaxy Note 10+ 256gb 12ram
Samsung Galaxy S23 Ultra 512gb 12ram
Цитирай
#12

(2023-02-06, 18:52:55)kijelmi написа:  Някой слагал ли е в самсунг-стор фолио на екрана?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Аз съм слагал там, на S22 Ultra. Благодарение на поставката в комплекта, фолиото се слага изключително лесно и реално няма шанс да се сложи накриво или да останат прашинки отдолу. В кутията има 2 броя протектори, т.е. имаш и един резервен. Вече няколко месеца, първият не е мръднал. За мен това е единственият адекватен протектор за защита на екрана Wink

П.П.: При използване на фолио е задължително да се ползва и някакъв калъф за телефона (разбира се, препоръчително да е оригинален), за да се предпазят страничните ръбове, където е леко извит екрана и където има опасност да се отлепи фолиото, ако телефонът се ползва без калъф.

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай
#13

Поръчах си отново Spigen Liquid Crystal, на S22-ката бях доволен, а и се вижда чвета на телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • milss
Цитирай
#14

Днес ми дойде оригиналния Smart View калъф. Усещането наистина е доста добре. Телефона се предпазва от всички страни. На допир също ми харесва. Избрах си го с цвета на телефона крем. Страничните бутони се натискат доста леко. Ще си взема и гръб, но чакам да видя какво мога да сложа на екрана.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

(2023-02-07, 13:16:46)st76hi написа:  Днес ми дойде оригиналния Smart View калъф. Усещането наистина е доста добре. Телефона се предпазва от всички страни. На допир също ми харесва. Избрах си го с цвета на телефона крем. Страничните бутони се натискат доста леко. Ще си взема и гръб, но чакам да видя какво мога да сложа на екрана.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Моят S22U е бял и направих грешката да си взема и бял Smart View... Жалко, че не успях да го снимам на какво бе заприличал след 1 месец, при все моята педантичност в грижата за телефона... Продадох и си взех черен и се родих направо. Не личи мръсотия, лесно се чисти и изглежда ултра премиум с тази материя, от която е направен. Да, твлефонът реално става Black edition, но изглежда много добре, при все че съм много по-голям фен на белия цвят. Винаги можеш да си го извадиш от калъфа и да му се порадваш на цвета. Та, съветът ми е да си вземеш и един черен, ще ти потрябва скоро Wink

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай
#16

Днес от Технополис си взех пак от оригиналните протектори на Самсунг на S22-ката бях много доволен от тях и за това и това поколение ще залагам на тях.

[Изображение: 20230207-150015.jpg]

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 2 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • sapiora, Sky_Walker
Цитирай
#17

Някой може ли да ми препоръча протектор за камерите, който да не влияе на качеството на снимките?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Atheros98 за това мнение:
  • Eximpo
Цитирай
#18

Аз съм с тези и няма проблем    

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
п.с. аз обаче съм с 22Ултра.

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Atheros98
Цитирай
#19

Пуууу оня ден нямаше стъкла на Whitestone в емаг. Сега видях, че има за 120 кинта, а чакам кейс от тях. Сега нова доставка с 6 лв. Такса отказвам едната и поръчвам стъкло и кейс от md smart - emag. А дадох 35 кинта днес за смотания Самсунг протектор...

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

(2023-02-06, 18:52:55)kijelmi написа:  Някой слагал ли е в самсунг-стор фолио на екрана?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Аз. Но си го сложих аз, тъй като ми отказаха те да го сложат. Все пак успешно и учудващо без прашинки.

За кейс си взех Spigen Liquid Air.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Цитирай
#21

(2023-02-06, 18:52:55)kijelmi написа:  Някой слагал ли е в самсунг-стор фолио на екрана?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Да, аз. Но имаше вече оплаквания, че са отказали поставяне. Било много сложно, така се оправдавали. Всичко зависи на какъв служещител ще попаднете. Аз имах късмет с едно готино момиче в Парадайс център, постави ми го перфектно Smile

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

Моето фолио сам си го поставих. Много лесно стана и без нито една прашинка  Smile

Sony Xperia Z Ultra
Sony Xperia XZ
Samsung Galaxy Note 10+ 256gb 12ram
Samsung Galaxy S23 Ultra 512gb 12ram
Цитирай
#23

И аз сам го сложих, ама ме хвана яд, че има от вчера стъкла на Whitestone в емаг и поръчах 2 за 120 лв. + големия spigen със стенд. Така си се набутах с тея лепенки дето ги дават за 5 лева в али...

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

(2023-02-08, 08:51:53)eksoldier написа:  И аз сам го сложих, ама ме хвана яд, че има от вчера стъкла на Whitestone в емаг и поръчах 2 за 120 лв. + големия spigen със стенд. Така си се набутах с тея лепенки дето ги дават за 5 лева в али...

Не си се набутал, тези от али, който взех от 2 различни места не ставаха за абсолютно нищо за С22У, изхвърлих ги 1 мин след монтажа. Оригиналните са перфектното решение ако не се разлепваха за 1-2 месеца. Тази година чух споменха в едно от ревютата, че лепилото било доста здраво, вероятно са се светнали и са подобрили нещата.
Цитирай
#25

Колеги , искам да си купя някакъв удароустойчив калъф , но честно казано наличните по 90-100 лева не виждам с какво превъзхождат калъфите от ибей ,амазон и алиекспрес. Ако може да пуснете някой линк да поръчам нещо на нормална цена.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)