Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за усилване на слушалката?
#1

Изглежда слушалката на моят Huawei mate 20 pro си заминава или имам софтуерен проблем, понеже се чува слабо. Чува се, но не е като хората. Телефона е с последните ъпдейти, след фабрични настройки. Търся някоя работеща програма, която може да усили слушалката малко... пробвах няколко, нищо не става.
Цитирай
Аксесоари
#2

Сгъстен въздух,продухваш USB буксата

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#3

Проблема не е в долния говорител при УСБ-то, а в този на ушето.
Цитирай
#4

На мен на Пиксела така взе да ми прецаква горния,продухах го и от половин година нямам проблем.Естественно проблема може да е по-дълбок при теб.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#5

Четкал съм го с четка за зъби и продухвах, нищо не се оправя.
Цитирай
#6

Много вероятно е да ти е запушен от фин прах говорителя и затова да е така
Продухай го, но не с много високо налягане
Когато ми сменяха гаранционно батерията на телефона ми смениха и тъча и говорителя
След като ми го върнаха слушалката звучеше много по-добре, а преди това беше работила само 10 месеца
Цитирай
#7

Не виждам какво мога да му продухвам вече. Да ви питам, чел съм че може да се усили стоковото зададено на слушалката или говорителя чрез root. С програма влизаш и намираш някакъв файл, и като го отвориш оттам му увеличаваш говорителите. Някой има ли идея за моя модел къде се намира тоя файл? Изтеглих една програма Root Browser или нещо такова, сумати папки виждам с нея.
Цитирай
#8

https://play.google.com/store/apps/detai...me.booster
Пробвай с това. По принцип наистина има софтуерно ограничение, но за да редактираш този файл ти трябват руут права, а не само да го виждаш в директорията му.
И най вероятно наистина е пълно с боклуци колкото и да водят че е прахо и води устойчив
Цитирай
#9

Тези руут права как да се сдобия с тях, за да стане софтуерно усилването? Проблема е че тоя бууст усилва и колонката за музика, не само слушалката... и направо като ми пишат у фейса, става чудо. Дори съм го дал на 10 процента, а ми се ще слушалката да е на 30-40 поне.
Цитирай
#10

Root-a вече не е вариант за тебе, за да го root-неш трябва да отключиш bootloader-а, а Huawei спряха да предоставят boodloader кодове доста отдавна (преди около 2год). Преди имаше вариант чрез FunkyHuawei или DC-Unlocker, но сега се разрових и като гледам и те вече са спрели да поддържат Huawei модели. Единствено може да пробваш някое приложение (което не иска root) или ако наистина е запушен да го прочистиш по някакъв начин. Естествено не е все пак изключено просто слушалката да е издала багажа нещо.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)