Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P40 Lite 128Gb
#1

Кажете си мнението за Huawei P40 Lite 128Gb и покажете снимчици!
Цитирай
Аксесоари
#2

За цената си телефонът е прекрасен. На мен през А1 ми излезе 370 лв., което е приемливо. Няма GMS, но не е болка за умиране, а и може да му се инсталира с малко търпение/което и направих единствено заради ползването на Google Lens/.

The Truth is out there.
Цитирай
#3

(2020-08-30, 07:23:27)iana_dimitrova92 написа:  Кажете си мнението за Huawei P40 Lite 128Gb и покажете снимчици!
Погледни в Huawei P40 Lite - Лични впечатления и коментари

 
Цитирай
#4

Бихте ли казали има ли възможност да се използват стандартните бутони като на другите модели или се работи само с жестове
Rolleyes

И защо не виждам в AppGallery приложението More Apps в redmi note 2 и huawei mate 20 lite, а в магазина при проба на p40 lite са налични...

Доста ми харесва този телефон..

Xiaomi RedMI Note 2 Prime
Цитирай
#5

Отвори настройки-система и актуализация-система и навигация-навигация с бутони-настройки за добавяне на стрелка на долу,ако искаш.
Цитирай
#6

(2020-09-30, 11:59:33)DoryanY написа:  Отвори настройки-система и актуализация-система и навигация-навигация с бутони-настройки за добавяне на стрелка на долу,ако искаш.

Само стрелка надолу така ли, няма опция да се използват трите бутона... ( нямам телефона в мен)

Xiaomi RedMI Note 2 Prime
Цитирай
#7

Не само стрелка на долу която служи за издърпване на щората, известията, а и трите бутона, ето.    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#8
Wink 

А какво ще кажете за More Apps приложението, защо го няма в App Store в стария ми Mate 20 lite, a го има в p40 lite, който гледах във Виваком ?

Xiaomi RedMI Note 2 Prime
Цитирай
#9

Бихте ли ме посъветвали от къде да поръчам P40 LITE
 Smile

Xiaomi RedMI Note 2 Prime
Цитирай
#10

(2020-09-30, 12:38:34)g_katzarov написа:  А какво ще кажете за More Apps приложението, защо го няма в App Store в стария ми Mate 20 lite, a го има в p40 lite, който гледах във Виваком ?

Защото телефона ти е с GMS и няма нужда от MoreApps.
...Купи си телефон от оператор.
https://mobilebulgaria.com/news/tozi-mes...tseni-v-a1

The Truth is out there.
Цитирай
#11

(2020-09-30, 12:38:34)g_katzarov написа:  А какво ще кажете за More Apps приложението, защо го няма в App Store в стария ми Mate 20 lite, a го има в p40 lite, който гледах във Виваком ?
Можеш да си инсталираш petal search  https://consumer.huawei.com/bg/mobileservices/search/
Цитирай
#12

(2020-10-02, 08:50:58)Krisign написа:  ...Купи си телефон от оператор

...от оператор добре но  най-скоро изтичащият  ми договор е след 5 месеца...
Какво ще кажете за някой от онлайн търговците в pzaruvaj.com  да не ги изброявам, там цените са най-приемливи има ли риск, пазарувате ли от тях и бихте ли ми препоръчали.
Благодаря за съдействието

Xiaomi RedMI Note 2 Prime
Цитирай
#13

(2020-10-02, 18:44:34)g_katzarov написа:  ...Какво ще кажете за някой от онлайн търговците в pzaruvaj.com  да не ги изброявам, там цените са най-приемливи има ли риск, пазарувате ли от тях и бихте ли ми препоръчали...
Препоръчвам тази тема:  Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
Цитирай
#14

Аз си взех телефона и съм много доволна и от камерата малко ме притесняваше че няма google play но си инсталирах petal search i съм доволна! Предишния телефон ми беше samsung s8 но на този най-ми харесват нощните снимки!
Цитирай
#15

(2020-10-01, 12:24:40)g_katzarov написа:  Бихте ли ме посъветвали от къде да поръчам P40 LITE
 Smile
Например оттук: Цък

 
Цитирай
#16

Много Благодаря!
Още нещо ме интересува. Може ли да се инсталира You Tube?
И (ако не може) може ли с You Tube Vanced да се прави връзка с You Tube на телевизор?

Xiaomi RedMI Note 2 Prime
Цитирай
#17

Може да! От Petal search!
Цитирай
#18

Здравейте! Да попитам има ли начин Wi-Fiто да се свързва автоматично със запаметена мрежа. На Самсунг С8 го имах това и не знам дали тука го има?
Цитирай
#19

След свързване с дадена мрежа тя автоматично се запазва,можеш да ги видиш в настройки-WiFi-още настройки-запазени мрежи
Цитирай
#20

(2020-10-12, 16:37:24)DoryanY написа:  След свързване с дадена мрежа тя автоматично се запазва,можеш да ги видиш в настройки-WiFi-още настройки-запазени мрежи

Предполагам, че колегата пита за настройката автоматично включване на Wi-Fi на места, където често ползва Wi-Fi. Много е удобна тази опция. Направила съм го при мен автоматично да прехвърля от мобилни данни на Wi-Fi щом засече домашната мрежа и обратното. Щом няма интернет у дома (това се случва много рядко) прехвърля на мобилни данни. Не съм сигурна, че това го има на Huawei, тъй като съм търсила тази опция на P20 и P Smart 2019 и мисля, че не я намерих.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#21

Ето как става https://consumer.huawei.com/en/community...cId_16677/
[attachment=31045]


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай
#22

Ето :


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#23

Телефона няма 4К видео заснемане нали?
Цитирай
#24

Няма 4К.
Цитирай
#25

Мога ли да си изтегля други картинки когато отключвам телефона нали има опция списание при отключване?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)